Pierwszy wywiad Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tylko nam zdradzili, kiedy się w sobie zakochali

Dzień Dobry Wakacje
Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już nie ukrywają swojego związku. Choć początkowo deklarowali, że chcą się cieszyć szczęściem z dala od medialnego szumu, to zdecydowali się po raz pierwszy publicznie opowiedzieć o swoim uczuciu w studiu Dzień Dobry Wakacje.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura i Karol o swoim związku

Historia Laury i Karola jest najlepszym dowodem na to, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i że los bywa przewrotny. Choć mają za sobą nieudane małżeństwa, które zawarli na oczach widzów, to właśnie dzięki "Ślubowi od pierwszego wejrzenia" trafili na siebie i dziś tworzą zgodną parę, a nawet planują wspólną przyszłość.

Podczas trwania programu uczestnicy nie znali pozostałych par. Wielbiciele show po rozpoczęciu emisji momentalnie zauważyli, że Laura i Karol byliby świetną parą. Po obejrzeniu pierwszego odcinka do podobnego wniosku doszła zarówno Laura jak i Karol. To jednak on wykonał pierwszy krok, zapraszając Laurę do grona znajomych w mediach społecznościowych. Najpierw odbyli długą rozmowę przez telefon, a potem - jak mówi Karol - wszystko przyszło "neutralnie i naturalnie".

- Jak zobaczyłam Karola podczas pierwszego odcinka, poczułam, że to mógłby być mężczyzna, którego chciałabym spotkać - zdradziła Laura.

Na pierwszą randkę umówili się w Gliwicach, na drugiej - już w mieszkaniu Karola - po raz pierwszy się pocałowali. Po wielu dwuznacznych sygnałach wysyłanych fanom, ostatecznie po blisko 3 miesiącach zdecydowali się na oficjalne potwierdzenie związku.

Laura i Karol planują wspólną przyszłość

Laura mieszka w Gliwicach i pracuje w szkolnym sekretariacie, Karol do tej pory był kierownikiem w firmie cateringowej, jednak wkrótce się to zmieni. Mężczyzna złożył wypowiedzenie i zamierza przeprowadzić się z rodzinnego Jelcza-Laskowic do Laury.

- Pierwszą decyzją jaką podjęliśmy jest to, że Karol się do mnie przeprowadza - ogłosiła Laura.

- Zamykam pewien rozdział w życiu, zmieniam pracę, zmieniam mieszkanie, zmieniam miasto - wtórował jej Karol.

To najbliższa przyszłość. Sięgając dalej, zakochani marzą o budowie domu, a teraz wyruszają na wakacje nad polskie morze.

Czy żałują udziału w programie? Zdecydowanie nie. Oboje zgodnie twierdzą, że dzięki tej produkcji lepiej rozumieją siebie i swoje potrzeby. Karol odniósł się do również do głośnego rozstania z Igą Śmiechowicz, jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu. Dla niego małżeństwo to pieśń przeszłości, nie utrzymuje kontaktu z byłą żoną i stara się unikać poruszania tego niełatwego tematu.

- Jeśli zostajesz postawiony przy osobie, która nie odpowiada ci pod jakimiś względami, to nie jest to łatwe - podsumował swój związek z Igą. - Dużo czasu też mija, zanim do ciebie dotrze, że czegoś innego oczekiwałeś i szukałeś. Zgłaszając się do tego programu, chcesz dać z siebie jak najwięcej. Chcesz spróbować, zaakceptować, spojrzeć na to trochę inaczej. Pod tym względem jest dosyć ciężko. To świadomy wybór i ryzyko, które podjęliśmy oboje - dodał.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska / Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości