"40 kontra 20". Pati i Dalia na ścieżce wojennej? Podczas Ceremonii Chaosu padną mocne słowa

40 kontra 20 odcinek 29. Dalia o Pati
Ceremonia Chaosu w "40 konta 20" jest zapowiedzią kolejnych wielkich emocji. Tym razem do niemałego spięcia dojdzie między Pati a Dalią. Słysząc wymianę zdań między nimi, pozostałe uczestniczki będą w szoku. Czy to początek wojny między paniami?

"40 kontra 20" odcinek 29. Co się wydarzy?

W 29. odcinku programu "40 kontra 20" Bartek i Robert zorganizują wyjątkową randkę, na którą zaproszą nieoczekiwanie aż sześć uczestniczek. Tymczasem w willi dojdzie do bardzo szczerych rozmów na temat nieobecnych dziewczyn. Czy ocena, której zostaną poddane będzie wobec nich uczciwa?

W kolejnej części, Ceremonia Chaosu odsłoni wszystkie karty i ujawni, co tak naprawdę myślą o sobie uczestniczki. Czy po tej konfrontacji dziewczyny nadal będą szukały w sobie przyjaciółek, czy zostanie już tylko rywalizacja?

"40 kontra 20" odcinek 29. Pati nie szczędzi słów w stronę Dalii

Do ostrej wymiany zdań podczas Ceremonii Chaosu dojdzie między Pati a Dalią. Kiedy Bartek i Robert przekazywali Dalii kopertę, w której znajduje się opinia o niej, nie sądzili, że za chwilę dojdzie do prawdziwego spięcia między nią a autorką zapisanych słów. "Nie używa mózgu" - przeczyta Dalia, a Pati przyzna, że to jej opinia.

- Ja wierzę w to, że tam coś się znajduje w tej twojej głowie, tylko czasami jest to w moich oczach nieużywane. Po prostu nie myślisz, moim zdaniem - zwróci się Patrycja do Dalii, patrząc jej prosto w oczy.

Później, kiedy Dalia odbije piłeczkę, przyznając się, że to ona twierdzi, iż Pati jest atencjuszką, riposta Patrycji zaskoczy wszystkich. - Twoja opinia jest dla mnie tak istotna jak ty - stwierdzi. - To, co mówimy o innych świadczy o tym, jacy jesteśmy - zauważy natomiast Dalia.

Zobacz wideo: "40 kontra 20" odcinek 29. Dalia ocenia Pati

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości