"Nie jest wcale pani piękna". Ewa Chodakowska odpowiedziała na kąśliwy komentarz

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska ostatnio zdradziła fanom, jaka jest jej definicja dbania o siebie. Do postu dodała także zdjęcie w stroju kąpielowym, które spodobało się większości jej fanów. Wyjątkiem była osoba, która napisała kąśliwy komentarz. Jak zareagowała na niego trenerka?

Ewa Chodakowska w stroju kąpielowym

Ewa Chodakowska aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Ostatnio zamieściła zdjęcie w fioletowym stroju kąpielowym, w którym bardzo ładnie wygląda. Podobnego zdania byli jej fani: "Ślicznioooch", "Sexy", "Beautiful" - to tylko niektóre ich pozytywne komentarze.
Niestety znalazła się też osoba, która w mocnych słowach skrytykowała trenerkę fitness: - Nie jest wcale pani piękna. Dla mnie jest pani niczym. Ewa Chodakowska postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę: - To nikim czy niczym? Bo się pogubiłam - stwierdziła, dodając rozbawione do łez emotikonki. W obronie gwiazdy stanęły jej fanki: "Jak można być takim człowiekiem?", "Ulżyło?".

Ewa Chodakowska zdradziła, jak należy dbać o siebie

Trenerka do zdjęcia dodała także post, w którym zdradziła, jaka jest jej definicja dbania o siebie. - Dla każdego może to znaczyć coś innego, ale czy zgodzisz się ze mną, że dbanie o siebie to:
  • regularna aktywność fizyczna?
  • zdrowe odżywianie
  • praktykowanie relaksacji/medytacji
  • odpoczynek, kiedy jesteś zmęczona
  • odpowiednio długi sen
  • komunikowanie swoich potrzeb otoczeniu
  • życie w zgodzie z własnymi zasadami
  • zwracanie się o pomoc kiedy tego potrzebujesz
  • wybaczanie sobie potknięć i błędów
Czy w tym kontekście umiesz o siebie zadbać? A może chciałabyś coś dodać do tej listy? - napisała Ewa Chodakowska.
Jej pytanie kończące post nie pozostało bez odpowiedzi. Wiele fanek chętnie podzieliło się z trenerką swoimi przemyśleniami dotyczącymi dbania o siebie.
- Do listy dodałabym odcięcie się od osób, które mają toksyczny wpływ i nie wnoszą nic do Twojego życia. Czasem jest to ciężka decyzja, szczególnie, gdy chodzi o rodzinę, ale warto dla zdrowia psychicznego - stwierdziła jedna z obserwatorek konta trenerki.
- Dodałabym jeszcze rozwijanie swoich pasji i celów to też takie dbanie o siebie psychiczne, rozwijanie się, nie stanie w miejscu, samorozwój i rozmowa z samym sobą albo zapisywanie myśli na kartkach notesu: ja tak robię i daje mi to takie psychicznie oczyszczanie obok oczywiście Twoich relaksacji i treningów. I natura, przebywanie w niej jest dla mnie totalną terapią myśli i spokojem - czytamy w innym komentarzu.
- Do tej listy dodałabym regularne badania. Zarówno krwi, dentystyczne jak i te ginekologiczne. Niestety często o tym zapominamy. Bo nie ma czasu, bo szkoda pieniędzy, bo przecież nic się nie dzieje. Niestety nie raz choroby potrafią zaskoczyć. Dbajcie o siebie kobietki - napisała kolejna fanka trenerki.
- BRAWO! Sama się badam rok w rok! A nie dopisałam. Cudna przypominajka - odpowiedziała Ewa Chodakowska.
Zobacz wideo: Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi
>>> Zobacz także:
Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości