Ewa Chodakowska

  Ewa Chodakowska spełniła swoje marzenie. Trenerka fitness wraz z mężem kupiła dom pod Atenami, który właśnie zaczynają remontować. Nam propagatorka zdrowego stylu życia zdradziła, jak wygląda jej codzienność, co obecnie widzi z tarasu i dlaczego Grecję traktuje jak swój drugi dom.                      

  Ewa Chodakowska od lat jest w szczęśliwym związku z Lefterisem Kavoukisem. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" we wrześniu 2013 roku w warszawskim klasztorze św. Józefa.

  "Czeka mnie zabieg - pilna sprawa".

  Trudna sytuacja w Ukrainie poruszyła serca wielu Polaków. Coraz więcej osób pragnie angażować się w niesienie pomocy naszym wschodnim sąsiadom. W gronie darczyńców znalazła się Ewa Chodakowska, która zorganizowała zbiórkę na rzecz Mikołajowa.

  Ewa Chodakowska nie boi się w mediach społecznościowych poruszać ważnych tematów. Tym razem odniosła się do hejtu wobec osób, które prowadzą normalne życie, mimo wojny za naszą wschodnią granicą. Co o tym myśli?

  Mateusz Hładki zapukał do drzwi trenerki z bukietem kwiatów. Jaka była reakcja gwiazdy?

  Trenerka fitness wracała do Warszawy ze słonecznej Grecji. Na lotnisku w Atenach Ewa Chodakowska dowiedziała się, że waga jej walizki przekracza limit o jeden kilogram. O co została poproszona i dlaczego jest rozżalona?

  Ewa Chodakowska nie kryła wzruszenia podczas 30. Finału WOŚP. Co popularna trenerka zdradziła reporterce serwisu dziendobry.tvn.pl?

  Ewa Chodakowska opublikowała w mediach społecznościowych ważny post. Trenerka poruszyła temat wiary w siebie i namawiała fanów, aby w nadchodzącym roku zwrócili szczególną uwagę na swoje talenty i predyspozycje. Jeśli chcemy zmienić coś w naszym życiu, powinniśmy zacząć od własnego nastawienia.

  "Wow! Jaki głos!"

  Treningi Ewy Chodakowskiej odmieniły życie wielu Polek. W poście na Instagramie kobieta postanowiła pochwalić się, jak z biegiem lat zmieniło się także jej ciało.

  Ewa Chodakowska otwarcie mówi o tym, że nie planuje macierzyństwa. W jej życiu nie brakuje jednak miejsca na miłość, troskę i opiekę, którymi każdego dnia obdarza najbliższych. Znana trenerka zdecydowała się zostać mamą chrzestną. O tym, jakie znaczenie ma dla niej nowa rola, opowiedziała w mediach społecznościowych.

  "Strach jest tak paraliżujący, że kobiety rezygnują z badań".

  "Żadne rankingi, ilość zer na koncie, nic z tych rzeczy..."

  Ewa Chodakowska od lat jest w szczęśliwym związku z Lefterisem Kavoukisem. Osiem lat temu, para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Jednak na post dotyczący rocznicy ślubu pojawił się profilu gwiazdy z lekkim poślizgiem. Jak przyznała trenerka, o tym ważnym wydarzeniu przypomniała jej siostra. Przy okazji gwiazda wyznała, dlaczego nie celebruje wraz z mężem tego typu rocznic. 

  Trenerka często podkreśla, że samoakceptacja nie oznacza walki o lepszą wersję siebie, teraz okazało się, że fani zarzucają jej hipokryzję.

  W ostatnim odcinku programu "Miasto Kobiet" poruszono temat świadomej bezdzietności. Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz gościły Ewę Chodakowską, która jakiś czas temu zdecydowała się powiedzieć głośno, że rezygnuje z macierzyństwa. Rogalska podkreśliła, że cały czas dostaje wiadomości od kobiet, które dziękują za tę dyskusję.

  "Dostałam komentarzami w twarz, takimi, że umrę w samotności, że moje życie nic nie będzie znaczyć, dlaczego nie chce być kochana".

  Prowadzące Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz nie boją się zadawać trudnych pytań i otwarcie mówią o tym, o czym inni tylko po cichu myślą.

  Ewa Chodakowska wraz z mężem od dawna poszukiwali idealnego domu w Grecji. Na swoim Facebooku trenerka pochwaliła się fanom, że zamiast domu znaleźli… hotel! Szykuje się nowy biznes? 

  Ewa Chodakowska ma nie tylko świetnie prosperujące biznesy i prężnie rozwijającą się karierę, ale także małżeństwo, o jakim marzy wiele osób. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała, jak ważny jest dla niej mąż Lefteris Kavoukis. Zakochani świętują właśnie 9. rocznicę momentu, w którym podjęli decyzję o wspólnym życiu.

  Ewa Chodakowska, jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness, skupia wokół siebie oddaną rzeszę fanek, które dzięki jej inspirującym wskazówkom podejmują starania o osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Znana sportsmenka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, na łamach których dzieli się z internautkami swoimi przemyśleniami na temat zdrowego stylu życia, ale porusza także inne, równie istotne sprawy. Tym razem zwróciła się do kobiet z prośbą o to, by na co dzień otaczały się ludźmi, którzy wnoszą w ich życie pozytywne wartości.

  Ewa Chodakowska od wielu lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę, a Grecję. Mimo nieustannych podróży cały czas prowadzi swój biznes i jest aktywna w mediach społecznościowych. Trenerka żyła w ciągłym biegu aż do wybuchu pandemii. Teraz w najnowszym wywiadzie wyjawiła, że globalne wydarzenia zmieniły jej postrzeganie świata.

  Ewa Chodakowska podzieliła się z internautami wiadomością, że nie planuje potomstwa i nie chce być mamą. Trenerka udzieliła także wywiadu, w którym ujawniła, że już dawno podjęła taką decyzję, jednak bała się o tym mówić publicznie, ze względu na hejt ze strony kobiet.

  Ewa Chodakowska nigdy nie ukrywała, że nie planuje macierzyństwa. W ostatnim wpisie zdradziła, że ta decyzja wywołała zdumienie wśród jej znajomych. Jak wynika z wypowiedzi trenerki, w kilku przypadkach doprowadziło to do zakończenia znajomości.

  Ewa Chodakowska ostatnio zdradziła fanom, jaka jest jej definicja dbania o siebie. Do postu dodała także zdjęcie w stroju kąpielowym, które spodobało się większości jej fanów. Wyjątkiem była osoba, która napisała kąśliwy komentarz. Jak zareagowała na niego trenerka?

  Ewa Chodkowska podjęła współpracę z Instytutem Matki i Dziecka, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej zalecenia i treningi będą dostępne za darmo dla wszystkich nauczycieli WF-u w całej Polsce. "Piękna i bardzo potrzebna inicjatywa! Dziękuję jako matka dziecka w wieku szkolnym" – czytamy pod postem.

  Ewa Chodakowska postawiła sobie nowe wyzwanie. Po tym jak odchudziła tysiące Polek, postanowiła pochylić się nad kondycją najmłodszych. I słusznie, bo dane są niepokojące. Do 2030 roku w Polsce będzie milion dzieci z nadwagą – alarmują międzynarodowi eksperci z "World Obesity Federation".

  Trenować i dbać o swoje zdrowie może każdy – z takiego założenia wychodzi Ewa Chodakowska, która od lat zachęca Polki i Polaków do ćwiczeń i pracy nad swoim ciałem, a co za tym idzie – poprawy swojego samopoczucia. Teraz poszerza grono swoich odbiorców o dzieci.

  Ostatnio na Instagramie doszło do wymiany zdań pomiędzy Mamą Ginekolog a Ewą Chodakowską. Okazało się, że w niektórych kwestiach "zdrowie" pojmują inaczej. Kobiety dyskutowały na temat tkanki tłuszczowej. Zapytaliśmy więc w Dzień Dobry TVN Gosię Włodarczyk, fizjoterapeutkę uroginekologiczną, jak to jest z tym umięśnionym brzuchem u kobiet.