dbanie o siebie

    dbanie o siebie

    Medytacja dynamiczna Osho miała być odpowiedzią na współczesne problemy ludzi Zachodu. Zdaniem jej pomysłodawcy, przywódcy duchowego Osho Rejneesha, człowiek nie jest w stanie wystarczająco skupić się na klasycznej, statycznej medytacji. Najpierw trzeba się pozbyć panującego w jego umyśle chaosu.

    Twój mężczyzna przestał dbać o siebie? Nie wiesz jak zmobilizować go do tego, by zaczął zwracać większą uwagę na swój wygląd? Oto proste triki jak to zmienić.

    Nadia Narain i Katia Narain Philips to propagatorki zdrowego stylu życia. Od wielu lat pomagają innym, by czuli się wspaniale. Wśród ich miłośniczek są między innymi: Kate Moss, Sienna Miller czy Reese Witherspoon. Jak to jest pracować z własną siostrą? Kto jest szefem? Jak Nadia i Katia dbają o siebie? Co jest najważniejsze w dbaniu o siebie? Z siostrami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

    Dr Marcin Ambroziak, dermatolog i lekarz medycyny estetycznej, stwierdził w Dzień Dobry TVN, że aż 25 proc. klientów jego kliniki to mężczyźni. Dodał również, że trafiają tam o 10 lat później niż kobiety ze względu na to, że mają grubszą i lepiej natłuszczoną skórę niż płeć piękna. Model Piotr Czaykowski otwarcie przyznaje się do tego, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Twierdzi jednak, że dla facetów, również w jego środowisku, to temat tabu. W opozycji staje mistrz windsurfingu Wojciech Brzozowski, który uważa, że mężczyzna powinien być szorstki, a do fryzjera chodzi tylko "żeby włosy do oczu nie wpadały". Czy w dbaniu o siebie kobiety mają większe prawa?