trenerka

  trenerka

  Ewa Chodakowska od lat jest w szczęśliwym związku z Lefterisem Kavoukisem. Osiem lat temu, para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Jednak na post dotyczący rocznicy ślubu pojawił się profilu gwiazdy z lekkim poślizgiem. Jak przyznała trenerka, o tym ważnym wydarzeniu przypomniała jej siostra. Przy okazji gwiazda wyznała, dlaczego nie celebruje wraz z mężem tego typu rocznic. 

  Kasia Dziurska jest trenerką personalną i instruktorką fitness. W Dzień Dobry TVN postanowiła oddać się w ręce ekspertów, którzy zajęli się jej metamorfozą. Przy okazji jedna z czołowych polskich makijażystek, Marta Gąska, zdradziła kilka wyjątkowych trików. Pokazała, jak sprawić, by make up podkreślił naszą urodę, a oczy błyszczały jak diamenty.

  Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych polskich trenerek. Autorka wielu książek i propagatorka zdrowego trybu życia w tym roku wygłosiła swoje przemówienie podczas wiosennej edycji Impact’21, czyli biznesowej konferencji skupiającej polskich i zagranicznych przedsiębiorców, polityków i ekspertów z różnych dziedzin życia gospodarczego i społecznego. Nam opowiedziała nieco więcej o biznesie w branży sportowej.

  Trening siłowy coraz bardziej zyskuje na popularności wśród kobiet, ponieważ pozwala na uzyskanie efektów nie tylko w postaci szczupłej sylwetki, ale także ujędrnia skórę czy poprawia postawę. Agnieszka Niedobylska jest trenerką, która wie, jak zawalczyć o formę w domu. W studiu Dzień Dobry TVN przekonywała nas, że można bez wychodzenia na siłownię uzyskać wymarzone efekty.

  Anna Lewandowska po pół roku nieobecności przyleciała do Polski. W naszym programie opowiedziała o tym, jak wygląda jej powrót do formy po urodzeniu drugiej córeczki. Trenerka ma już kolejne zawodowe pomysły. Właśnie rusza z kolejnym wyzwaniem, do którego nominowała Paulinę Krupińską-Karpiel. Na czym ono polega? Zobaczcie sami.

  Anna Lewandowska odnosi coraz większe sukcesy. Ostatnio także na arenie międzynarodowej. O co dokładnie chodzi? I co ma z tym wspólnego przebity sufit? ;) Reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła to Mariola Bojanowska.

  Kiedy zaczynała w 1987 roku chodzić na siłownię w Bolesławcu, była pierwszą i jedyną kobietą. Poznajcie Jolantę Anasiewicz, instruktorkę fitness, trenerkę personalną i kobietę, która - jak mówi - pokochała podnoszenie ciężarów. Jak reagowali na nią mężczyźni? Jakie sukcesy odniosła w tym sporcie? Co sądzi o dzisiejszych "fit celebrytkach"? - Uważam, że aktywność fizyczna, to najlepsza terapia, jaką możemy sobie zafundować" - mówiła w Dzień Dobry TVN.

  Małgorzata Gałkowska: "To jak wyglądam jest efektem ubocznym tego co robię". Do niedawna nawet nie myślała o "zawodach sylwetkowych" jednak przekonana przez przyjaciela, postanowiła wziąć w nich udział i ...w zeszłym roku zajęła 2. miejsce, a niedawno zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Fit Model 2017! Zobaczcie proste ćwiczenia, które poleca Gosia Gałkowska!

  To był ważny rok dla Anny i Roberta Lewandowskich. To właśnie w tym roku urodziła się ich córeczka Klara. Pomono natłoku nowych obowiązków związanych z rodzicielstwem Anna nie zwalnia tempa. W księgarniach pokazała się jej najnowsza publikacja "Healthy Year by Ann: Kalendarz motywacyjny 2018". Za chwilę planuje również wystartować z własną aplikacją. Skąd czerpie energię i kto jest dla niej największym motywatorem? Jaki jest jej sposób na nieporzucenie postanowień noworocznych w pierwszym tygodniu roku? Czy na liście jej celów znalazło się miejsce na nowe dziecko? I jak z Robertem wyobrażają sobie przyszłość małej Klary?

  Po tym, jak Ewa Chodakowska pogratulowała Annie Lewandowskiej ciąży, ze strony fanów pojawiły się pytania o jej plany macierzyńskie. Co na to Ewa? O swoich planach trenerka powiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Kasia Rain była oficjalną trenerką uczestników programu telewizyjnego Tyry Banks "Next Top Model", pracowała również w jej holenderskiej edycji. W Dzień Dobry TVN powiedziała o swojej roli w programie oraz własnych doświadczeniach z bulimią i anoreksją.

  Ewa Chodakowska - trenerka fitness, pasjonatka sportu, zdrowego trybu życia i odżywiania właśnie wydała kolejną książkę. Zaprosiliśmy ją do studia Dzień Dobry TVN po to, by porozmawiać o tym, jak skutecznie się motywować do ćwiczeń. Jak Ewa Chodakowska reaguje na hejterów? Jak motywuje ludzi do zmian? Ile czasu spędza w tzw. wirtualnej rzeczywistości? Ewa Chodakowska była gościem Marcina Mellera i Anny Kalczyńskiej.

  Przez 12 miesięcy może być Twoją osobistą trenerką i pomóc Ci w fizycznej i wewnętrznej przemianie. Ewa Chodakowska, trenerka fitness, napisała książkę "Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness". Współautorem książki jest jej mąż Lefteris Kavoukis.

  Dawid Podsiadło na naszym czacie odpowie na Wasze pytania! Katarzyna Figura powie, dlaczego zmienia życie o 180 stopni, a Naomi Watts opowie, jak czuła się jako księżna Diana! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dorotę Williams, której córka Klaudia mieszka w Australii oraz Joannę Klimas, której córka Natalia wyjechała do Nowego Jorku. Jak bardzo tęsknią do swoich córek i czym sobie tę tęskontę rekompensują?