Intensywny czas u Ani Lewandowskiej. Bachata i nowa pasja starszej córki to dopiero początek

Autor:
Daria
Pacańska
Anna Lewandowska świętowała 35. urodziny

Anna Lewandowska pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć o swoich licznych projektach. To ważny czas dla trenerki, bo niedawno świętowała 35. urodziny, które też były czasem wyznaczania nowych celów.

Intensywny wrzesień u Anny Lewandowskiej

Wrzesień to bardzo intensywny czas dla Anny Lewandowskiej. Oprócz wielu zobowiązań biznesowych pojawiły się także zajętości edukacyjne córek. Starsza, Klara poszła właśnie do drugiej klasy w brytyjskiej szkole. - Doszło do mnie, że to już nie jest ten czas, że planuję tylko kalendarz pod mojego męża, ale już teraz planujemy kalendarz pod moją córkę, która szkoły opuszczać nie może. Też z tego względu jestem zdecydowanie rzadziej w Warszawie. Plus zajęcia dodatkowe, jeszcze Klara zaczęła gimnastykę, także zobaczymy, jak to będzie. Nowa pasja naszej córki, oby poszło dobrze, wspieramy ją - powiedziała Anna Lewandowska.

Niedawno Anna Lewandowska wybrała się razem ze swoją przyjaciółką z czasów trenowania karate w podróż z plecakiem, to był bardzo aktywny wyjazd. Spały pod namiotami. Na Dominikanę wybrały się także po to, żeby poznać lepiej bachatę. - Jak wiecie, moi drodzy, to jest moja nowa pasja, ale to jest nie tylko pasja, ale już pewien projekt biznesowy - podkreśliła trenerka. Na bachatę Anna Lewandowska zapisała się, bo chciała zrobić niespodziankę mężowi na 10. rocznicę ślubu, regularnie pokazuje swoje treningi i okazało się, że wiele osób chce podjąć się nauki tego stylu.

Damian Michałowski zapytał trenerkę także o wyjątkową "cieszynkę", którą Robert Lewandowski wykonał, gdy strzelił gola w meczu z Wyspami Owczymi. Zasłonił wówczas oczy, uszy i usta. Co oznaczały te gesty? Jak Ania Lewandowska to odebrała? Zobacz odpowiedź w materiale wideo.

Bachata prosto z Dominikany w studiu Dzień Dobry TVN

W studiu Dzień Dobry TVN w towarzystwie Anny Lewandowskiej pojawili się tancerze specjalizujący się w bachacie. Pokazali Paulinie Krupińskiej i Damianowi Michałowskiemu podstawowe kroki tego stylu, który pochodzi z Dominikany i podkreślili, że jest to taniec dla każdego.

Gorąca bachata prosto z Dominikany
Gorąca bachata prosto z Dominikany Źródło: Dzień Dobry TVN

- Tak naprawdę wystarczy pójść na zajęcia, nie przejmować się. Czasami trochę ciężko się do tego przyzwyczaić, ale początki są dość proste. Może trochę bardziej zaawansowane kroki są trudniejsze. Tak naprawdę to jest bardzo prosty taniec - powiedział tancerz.

Energia zamknięta w kulkach
Energia zamknięta w kulkach Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości