Anna Kalczyńska pokazała, jak zmieniła się przez lata. "Najlepszy dowód na to, co robi z naszą twarzą czas"

Kamil Piklikiewicz/East News
Kamil Piklikiewicz/East News
Gospodyni Dzień Dobry TVN odbyła sentymentalną podróż. Zamieściła bowiem na Instagramie serię zdjęć z przeszłości, które zestawiła z aktualną fotografią. Pamiętacie, jak wyglądała Ania Kalczyńska 14 lat temu? Zobaczcie, jak prezentowała się jako blondynka.

Anna Kalczyńska ze stacją TVN związana jest od 2002 roku. Najpierw w TVN24 była współautorką i wydawcą magazynu "Studio Europa", a następnie mogliśmy ją podziwiać w roli prezenterki, reporterki czy prowadzącej zarówno serwisy informacyjne, jak i magazyny. W 2014 r. dołączyła do Dzień Dobry TVN i do dzisiaj pracuje w naszym programie. Jak widać, jej dziennikarska kariera jest naprawdę imponująca, ale czy pamiętacie, jak wyglądała, gdy musiała odnaleźć się w każdej z powyższych ról?

Anna Kalczyńska na zdjęciach sprzed lat

Jeśli nie, to najnowszy post dziennikarki Wam to przypomni. Anna Kalczyńska zamieściła na swoim Instagramie dwa zdjęcia sprzed lat, które zestawiła z obecnym. I tak internauci mogą zobaczyć gospodynię Dzień Dobry TVN w wersji blond, z delikatnym makijażem, jak i mocniejszym.

- Zmieniłam się trochę, prawda? Oto najlepszy dowód na to, co robi z naszą twarzą czas, co może dobry albo nie najlepszy make-up. Jest też oczywiście kwestia samoświadomości i "wyczucia" obiektywu, doświadczenia i poczucia własnej wartości – napisała dziennikarka. Dlaczego odbyła tę sentymentalną podróż?

- Sięgnęłam po te zdjęcia, bo moja macierzysta redakcja poprosiła mnie o wypowiedź na temat programu, który współtworzyłam 14 lat temu. Skuszona, postanowiłam sprawdzić, jak też ja wyglądałam kiedyś, dawno temu, za czasów programu "Polska i Świat" – wyjaśniła. Gospodyni Dzień Dobry TVN oceniła również, co sądzi na temat swojej przemiany.

- Generalnie myślę... ż e jak na razie, po 14-latach, bez zbędnej fałszywej skromności - nie ma dramatu. (…) Refleksja: Nie wiem, czy na pewno idzie ku dobremu, ale z pewnością nie bójmy się "posuwać w latach" – podkreśliła Anna Kalczyńska.

Kobieta jak wino

Internauci zgodnie przyznali, że wiek służy dziennikarce. Śmiało wybrali aktualną fotografię.

"Czas jest dla Pani bardzo łaskawy i wygląda Pani coraz piękniej ", "Wiek Ci służy! Serio!", "Pani Aniu jest pani piękną kobietą. Proszę pamiętać....kobieta jest jak wino", "Świetnie Pani wygląda!", "Inne spojrzenie. Więcej samoświadomości" - czytamy pod postem.

Zobacz także:

Anna Lewandowska o zawodowym sukcesie. "Zawsze to powtarzam: nie byłabym taka znana, gdyby nie Robert"

Adopcje w Polsce. "Słyszałam: po co sobie taki problem bierzesz?"

Jak Krzysztof Krawczyk traktował swojego jedynego syna? "To jest nasza rodzinna sprawa"

Zobacz wideo: Anna Kalczyńska zapowiada materiał po francusku

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości