TVN24

  TVN24

  Trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festival 2021 odbędzie się koncert jubileuszowy TVN24 - #Nasze20lecie. Wydarzenie poprowadzą dziennikarze stacji. Na koncercie wystąpi plejada gwiazd polskiej muzyki, m.in. Agnieszka Chylińska, Kasia Nosowska, Natalia Przybysz, Viki Gabor, Kortez, Brodka i Paweł Domagała. Prócz występów artystów będzie można posłuchać także rozmów i wspomnień z 20 lat istnienia TVN24.

  Zespół stacji TVN24 to kilka tysięcy zaangażowanych i wytrwałych osób, które każdego dnia udowadniają, że praca w mediach to odpowiedzialne, ale też wynikające z prawdziwej pasji zadanie. To ludzie tworzący siłę i renomę jednej z najlepszych polskich telewizji informacyjnych. I ci rozpoznawalni z ekranów, i ci anonimowi, wszyscy obchodzili niedawno ważne święto - dwudzieste urodziny serwisu, który podaje nam "całą prawdę - całą dobę".

  Mija 20 lat nadawania TVN24. Z tej okazji dziennikarze, redaktorzy i prezenterzy związani z naszym kanałem informacyjnym postanowili powspominać w mediach społecznościowych lata pracy w stacji. Niektórzy z nich zamieścili archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak zmienili się Anna Kalczyńska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marcin Meller, Marta Kuligowska i Monika Olejnik.

  Stacja TVN24 świętuje właśnie 20. urodziny. Przez ten czas pokazała niezliczoną liczbę materiałów, a w nich ludzkie historie, które wzruszały, szokowały i oburzały. Poniżej przedstawiamy subiektywną listę 10 najlepszych reportaży, które można było zobaczyć na antenie stacji TVN24 i TVN.

  TVN24 świętuje 20. urodziny. Z tej okazji Anita Werner, która związana jest ze stacją od początku jej istnienia, oprowadziła nas po studiu i opowiedziała o magii telewizji. - Kamera nie zna litości i każdy, nawet mężczyzna musi być upudrowany – mówiła dziennikarka w rozmowie z Oskarem Netkowskim, reporterem dziendobry.tvn.pl.

  Anita Werner związana jest z TVN24 od samego początku istnienia stacji. To właśnie ją widzowie zobaczyli w pierwszym w historii wydaniu serwisu informacyjnego tej telewizji. Po 20 latach od tego dnia dziennikarka zdradza, jakie towarzyszyły jej wtedy emocje. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl przyznała także, że niewiele wówczas potrafiła. Zawodu uczyła się od najlepszych.

  Stacja TVN24 świętuje swoje 20. urodziny. Z tej okazji zajrzeliśmy za kulisy programów informacyjnych. Reporter dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski porozmawiał m.in. z Moniką Olejnik. Dziennikarka opowiedziała o swoich najważniejszych wywiadach i emocjach, które niejednokrotnie brały górę po zakończonym wydaniu "Kropki nad i". Dowiedzieliśmy się także, kto zaszczepił w niej zamiłowanie do mody i ekstrawagancję.

  Rafał Poniatowski - wieloletni dziennikarz i reporter TVN oraz TVN24 - nie żyje. Walczył z nowotworem. Zmarł w wieku 48 lat. - Lekarze onkolodzy twierdzą, że jestem przykładem na to, że medycyna nie zna odpowiedzi na wiele pytań - mówił w 2018 roku w Dzień Dobry TVN.