TVN24

  TVN24

  Justyna Suchecka odebrała w Brukseli nagrodę od Fundacji Evens, działającej na rzecz rozwoju edukacji medialnej.

  Już od trzech miesięcy trwa agresja Rosji na Ukrainę. Podobnie jak cała Polska, grupa TVN również zaangażowała się w pomoc uchodźcom, a także dotkniętemu wojną państwu. Jak wyglądają jej działania?

  Magda Adamowicz to nowa prezenterka pogody w TVN. Po raz pierwszy w tej roli wystąpiła 30 kwietnia. Ze stacją związana jest już od czterech lat. Wcześniej pracowała przy programach informacyjnych.

  22 października 2020 roku we wsi Gilowice na Żywiecczyźnie doszło do tragicznego wypadku. Kierowca potrącił ciężarną Małgorzatę i jej 3-letnią córkę Laurę. Krzysztof S. 4 kwietnia 2022 roku usłyszał wyrok. Sprawę opisała Małgorzata Goślińska w reportażu dla tvn24.pl.

  Ogień pojawił się w jednym z mieszkań w centrum Starogardu Gdańskiego. Mieszkańców ewakuowano, a pięć osób trafiło do szpitala. Z informacji przekazanych przez strażaków wynika, że w życie w płomieniach straciły dzieci w wieku dwóch i pięciu lat oraz miesięczne niemowlę.

  Dziennikarz pożegnał tatę podczas programu.

  "Od kilkunastu dni z nami" - poinformowała na Instagramie i wyjawiła płeć maluszka.

  W środę wieczorem z Warszawy wyruszy pociąg humanitarny do granicy - poinformował Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Skład jest wyposażony w niezbędną pomoc: żywność, napoje, środki higieniczne oraz drobne zabawki dla dzieci. Zabierze uchodźców z objętej wojną Ukrainy.

  Serwis dziendobry.tvn.pl wraz z programem Dzień Dobry TVN oraz redakcją TVN24 uruchamia specjalną akcję na swojej stronie internetowej. Wszystko, by w czasach konfliktu zbrojnego za wschodnią granicą, dostarczać naszym czytelnikom i telewidzom informacje zebrane w jednym miejscu. Nasze działania patronatem objęła Ambasada Ukrainy.

  "Twoim prawem jest wiedzieć!"

  "Teraz robimy jeszcze trudniejszą robotę".

  Endometrioza to choroba, z którą zmaga się od 10-15 proc. kobiet w wieku rozrodczym. Mimo że problemem jest ogromny, to wiele pań na postawienie prawidłowej diagnozy musi czekać latami. Co gorsza, nie brakuje lekarzy, którzy twierdzą, że dolegliwości, na które uskarżają się pacjentki to ich "wymysł". Dlaczego tak się dzieje? Jak wygląda codzienne życie kobiet, które zmagają się z tą chorobą?

  W jednej z podwrocławskich miejscowości dwóch 5-latków wieczorem - bez wiedzy rodziców - wybrało się do sklepu. Po drodze zgubili się. Chłopców idących w stronę wjazdu na autostradę A4, zauważył policjant po służbie.

  To przełomowy i wyjątkowy czas w życiu znanego dziennikarza TVN24. Radosław Mróz po raz drugi został ojcem! Pochwalił się dobrą nowiną, zdradził płeć i imię dziecka, a także pokazał niezwykle wzruszające zdjęcia żony i malucha.

  Wrzesień przyniósł ogromne sukcesy, ugruntowując TVN Grupę Discovery na pozycji najsilniejszego nadawcy w Polsce. Szczególnie bliskie sercu naszej redakcji jest uznanie dla Dzień Dobry TVN. Olbrzymią sympatią i zaufaniem widzów cieszą się również "Fakty" oraz TVN24 i TVN7.

  "Rozmowy o końcu świata" to nowa propozycja dla widzów TVN24. Autorka programu, Magda Łucyan, poszuka odpowiedzi na najbardziej palące pytanie dotyczące katastrofy klimatycznej. Nowatorska formuła zakłada debatę ekspertów, polityków oraz osób, dla których temat ekologii jest niezwykle bliski.

  "Można powiedzieć, że martwię się wszystkim".

  Anita Werner i Michał Kołodziejczyk korzystają wspólnie z uroków słonecznej Chorwacji. Zakochani wzbudzają wiele emocji, gdy dzielą się wspólnymi zdjęciami. Dziennikarz pokazał właśnie, jak bawi się u boku ukochanej.

  W piątkowy wieczór 19 sierpnia w Operze Leśnej odbył się koncert z okazji 20-lecia stacji TVN24 w ramach Top of the Top Sopot Festival 2021. Wydarzenie uświetniły występy wielu gwiazd, m.in. Michała Szpaka, Pawła Domagały, Kayah, Ewy Bem czy Moniki Brodki, a całość poprowadzili dziennikarze znani widzom popularnego programu informacyjnego. Jak się prezentowali?

  Podczas wyjątkowego koncertu jubileuszowego TVN24 #NASZE20LECIE na Top of the Top Sopot Festival 2021 usłyszeliśmy wiele znakomitych piosenek, które zostały wykonane przez gwiazdy polskiej estrady. Utwór "Nie pytaj o Polskę" z repertuaru Obywatela G.C. w wyjątkowy sposób zaprezentował Michał Szpak.

  Przed nami wielkie wydarzenie w Operze Leśnej. Trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festival 2021 odbędzie się bowiem koncert jubileuszowy TVN24 - #NASZE20LECIE. Jakie panują nastroje? Jaką nagrodę obok Bursztynowego Słowika otrzymał Dawid Kwiatkowski?

  Trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festival 2021 odbędzie się koncert jubileuszowy TVN24 - #Nasze20lecie. Wydarzenie poprowadzą dziennikarze stacji. Na koncercie wystąpi plejada gwiazd polskiej muzyki, m.in. Agnieszka Chylińska, Kasia Nosowska, Natalia Przybysz, Viki Gabor, Kortez, Brodka i Paweł Domagała. Prócz występów artystów będzie można posłuchać także rozmów i wspomnień z 20 lat istnienia TVN24.

  Anita Werner wystąpiła w okładkowej sesji do "Wysokich Obcasów Extra", udzieliła także wywiadu. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl opowiedziała m.in. o tym, jak czuje się przed obiektywem aparatu oraz, czy woli zadawać pytania, czy na nie odpowiadać.

  W związku ze wstrzymywaniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji decyzji o odnowieniu koncesji dla TVN24 zarząd TVN S.A. wydał oświadczenie. - Spełniamy wszelkie warunki, aby uzyskać rekoncesję w Polsce, apelujemy więc o jej niezwłoczne przyznanie - czytamy w dokumencie.

  Zespół stacji TVN24 to kilka tysięcy zaangażowanych i wytrwałych osób, które każdego dnia udowadniają, że praca w mediach to odpowiedzialne, ale też wynikające z prawdziwej pasji zadanie. To ludzie tworzący siłę i renomę jednej z najlepszych polskich telewizji informacyjnych. I ci rozpoznawalni z ekranów, i ci anonimowi, wszyscy obchodzili niedawno ważne święto - dwudzieste urodziny serwisu, który podaje nam "całą prawdę - całą dobę".

  Małgorzata Ohme z tęsknotą wspomina swoje występy w porannym programie "Wstajesz i wiesz". Gwiazda pokazała archiwalne zdjęcie sprzed 13 lat, gdy była gościem Jarosława Kuźniara. Jej fani zwrócili uwagę, że przeszła spektakularną modową metamorfozę.

  Redakcja TVN24 świętowała 9 sierpnia 2021 r. dwie dekady nadawania jako pierwszy całodobowy kanał informacyjny w Polsce i w tej części Europy. Z tej okazji Justyna Pochanke, która przez lata prowadziła "Fakty TVN", złożyła stacji życzenia. - Sto lat niezależności - mówiła.

  Anita Werner właśnie świętuje 20-lecie stacji TVN24, a nam zdradziła, jakimi wartościami kieruje się w pracy. Opowiedziała o wielkiej pasji do sportu oraz o aktorstwie, które kiedyś pojawiło się w jej zawodowym życiu.

  Mija 20 lat nadawania TVN24. Z tej okazji dziennikarze, redaktorzy i prezenterzy związani z naszym kanałem informacyjnym postanowili powspominać w mediach społecznościowych lata pracy w stacji. Niektórzy z nich zamieścili archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak zmienili się Anna Kalczyńska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marcin Meller, Marta Kuligowska i Monika Olejnik.

  Stacja TVN24 świętuje właśnie 20. urodziny. Przez ten czas pokazała niezliczoną liczbę materiałów, a w nich ludzkie historie, które wzruszały, szokowały i oburzały. Poniżej przedstawiamy subiektywną listę 10 najlepszych reportaży, które można było zobaczyć na antenie stacji TVN24 i TVN.