Klaudia El Dursi oprowadza po rodzinnym mieście. Gdzie umawiała się na randki?

Klaudia El Dursi zabrała widzów w sentymentalną podróż do Bydgoszczy. Pokazała najważniejsze dla niej miejsca w rodzinnym mieście. – Spędziłam tu całe moje cudowne dzieciństwo - powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Klaudia El Dursi rodziła się 28 lutego 1989 roku. Wychowywała się w Bydgoszczy. Oryginalną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Mama prowadzącej "Hotel Paradise" jest Polką. Gwiazda ma dwóch synów, Dawida (12 lat) i Jana (7 lat).

Gdzie wychowywała się Klaudia El Dursi?

Spacer zaczyna się przy domu, w którym Klaudia mieszkała przez 18 lat. – Spędziłam tu całe moje cudowne dzieciństwo – mówi gwiazda, wskazując na okno do swojego pokoju w mieszkaniu na parterze w bloku. – To okno było przydatne. Były takie sytuacje, że nie powinnam była, a korzystałam z niego – śmieje się.
Klaudia mieszkała na osiedlu w czasach, gdy dzieci bawiły się razem na podwórkach. – Gdy spojrzę na dzieciństwo moich dzieci, zazdroszczę sobie – mówi. Wspomina, że czas spędzony na osiedlu był cudowny. Wspinała się na drzewa, robiła psikusy.

Szkoła podstawowa Klaudii El Dursi

Kolejny przystanek to szkoła podstawowa, do której chodziła Klaudia El Dursi, a w niej spotkanie z wychowawczynią gwiazdy. Pani Małgorzata Pejka wraca wspomnieniami do pierwszego spotkania z Klaudią. – Pomyślałam: jaka piękna dziewczynka, chciałabym ja mieć w swojej klasie – mówi oglądając zdjęcia z tamtego czasu. Czy już wtedy pomyślała, że ta dziewczynka może wiele osiągnąć? – Miała w sobie tajemniczość, czar. Spojrzałam w te jej oczy piękne i pomyślałam: to jest chyba przyszła iskierka, gwiazdeczka, i tak się stało – opowiada. – Była zdolna bardzo, bo nie tylko tanecznie, ale i muzycznie – dodaje.
Klaudia zawsze miała świadectwo z paskiem. – Mama by mi nie darowała. Gdybym miała złe oceny – mówi gwiazda.

Gdzie na randki w Bydgoszczy?

Gdzie Klaudia El Dursi chodziła na pierwsze randki ze swoim partnerem Jackiem Leszczyńskim? Gwiazda wraz z całą rodziną prowadzi ekipę Dzień dobry TVN do parku w centrum miasta. Kto komu pierwszy wpadł w oko? – Ja jemu! – uprzedza odpowiedź partnera Klaudia. Czy rzeczywiście?
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.
Zobacz wideo: Dawid Woliński o karierze Klaudii El Dursi, jako prowadzącej "Hotel Paradise": To jedyna droga, w której Klaudia może się rozwinąć
Zobacz także:
Autor: Magdalena Zamkutowicz
Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości