Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Pierwsze takie Rajskie Rozdanie - Klaudii El Dursi popłynęły łzy

Klaudia El Dursi

TVN7

Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Pierwsze takie Rajskie Rozdanie - Klaudii El Dursi popłynęły łzy

Klaudia El Dursi

TVN7

W "Hotelu Paradise" czas na kolejne Rajskie Rozdanie. Przed uczestnikami trudny wieczór - aż trzy dziewczyny są singielkami, a jedna z nich wygrała immunitet. Które panie pożegnały się z programem?

"Hotel Paradise". Walka o immunitet

Na rajskiej plaży można się spodziewać wszystkiego. Uczestnicy wiedzą, że nikt z nich nie może czuć się do końca bezpieczny. Tak też było tym razem. W "Hotelu Paradise" przez chwilę były aż trzy singielki. Klaudia El Dursi zorganizowała bieg z przeszkodami, a nagrodą dla wygranej uczestniczki jest immunitet. Zdobyła go Sara.

"Hotel Paradise". Łzy Klaudii El Dursi

Takiego Rajskiego Rozdania jeszcze nie było - pierwszy raz w historii programu Klaudia El Dursi wzruszyła się podczas eliminacji. Ten wieczór na pewno zapisze się w pamięci widzów.

Pierwsze wybory podczas Rajskiego Rozdania nikogo nie zaskoczyły. Nathalia podeszła do Marcina, Bibi do Simona, a Basia do Krystiana. O tym, co wydarzyło się później zadecydowała mająca immunitet Sara, która stanęła za plecami Maurycego. To on miął być wybrankiem Luizy. W związku z tym Lui podeszła do Simona. – Chciałam wyjść z twarzą, nie ma tutaj pary, którą chciałabym rozdzielać – stwierdziła.

Później było nie mniej zaskakująco. Kornelia wybrała Krzysztofa, a Justyna postanowiła pójść w kierunku… Maurycego, czym sama na siebie rzuciła wyrok. – Pierwszy raz w życiu się poddaję. To też jest dla mnie bardzo ciężkie, bo zawsze walczę do końca, ale nie tym razem – mówiła przez łzy.

Z programem "Hotel Paradise 3" pożegnały się Luiza i Justyna.

Nowe odcinki "Hotelu Paradise 3" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

>>> Zobacz także:

Filip Chajzer został... baristą! Dziennikarz będzie sprzedawał kawę w warszawskiej kawiarni

Magdalena Boczarska o późnym macierzyństwie: " Wcześniej nie było dobrego kandydata na tatę"

Dominika Tajner postawiła na zmiany po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim: "Zrobiłam to dla nowego, a nie starego partnera"

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 3." Kornelia walczy o Krzysztofa

Co sądzisz o tym artykule?
91
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.05.2021
Marzenka
Dużo się dzieje w tej edycji programu. Ja od początku kibicuje Bibi i Simonowi. Hotel i power copule to są takie programy, których nie mogę przegapić. Zawsze je oglądam. W tę sobotę jest finałowy odcinek power, jestem ciekawa kto zwycięży. Zostały mocne pary wiec rywalizacja będzie zacięta. :)