Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Puszka Pandory i szczere wyznanie Justyny. Tego nikt się nie spodziewał

Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Puszka Pandory i szczere wyznanie Justyny. Tego nikt się nie spodziewał

W "Hotelu Paradise" przyszedł czas na kolejną puszkę Pandory. Do kogo tym razem uczestnicy będą mieli najwięcej pytań? Czy to Justyna stanie się gwiazdą tego spotkania? Jedno jest pewne. Tego, co wydarzyło się podczas Pandory, żaden z uczestników się nie spodziewał.

"Hotel Paradise 3" odcinek 46. Co się wydarzyło? 

Zanim jednak uczestnicy zmierzą się z trudnymi pytaniami, zwycięzcy poprzedniej konkurencji jadą odebrać zasłużoną nagrodę. Nathalii nie spodoba się jednak, że Marcin nie zainspirował się postawą Simona i nie odstąpił jej masażu. I choć dziewczyna jest naprawdę zła, prawdziwe emocje dopiero przed nami. 

Puszka Pandory okaże się świetną okazją do tego, żeby wyjaśnić pewne wydarzenia, które cieniem mogły się położyć na związki w programie. I choć wszyscy spodziewali się, że to Justyna będzie gwiazdą spotkania pewien zaskakujący zwrot akcji sprawi, że uwaga wszystkich będzie zwrócona w zupełnie inną stronę. W pewnym momencie Bibi wyciągnęła kartkę, której zawartość widocznie ją zaskoczyła. Pytanie na niej skierowane było do... Sary. Uczestnicy szybko zrozumieli, co to znaczy i rzeczywiście, Sara dołączyła do nich chwilę później.

"Hotel Paradise 3". Kornelia walczy o Krzysztofa

Biorąc pod uwagę aktualny rozkład sił w programie, pojawienie się Justyny sprawiło, że Kornelia poczuła się zagrożona. To z kolei uruchomiło w niej tryb "zadbaj o swojego mężczyznę". Teraz bardzo chce pokazać Krzysztofowi, że zależy jej na nim i nie ma sensu, by szukał innej partnerki. Czy publiczny pocałunek na oczach wszystkich rozwieje wątpliwości potencjalnych rywalek? Szybko okazało się, że Krzysztof ma inne plany, choć zadeklarował, że nadal będzie lojalny wobec Kornelii. Jak potoczą się sprawy przekonamy się już jutro, a szykuje się naprawdę gorące rajskie rozdanie. 

Najnowsze odcinki "Hotelu Paradise" możecie śledzić w TVN 7 od poniedziałku do czwartku o 20:30 i na platformie Player.pl

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 3." Kornelia walczy o Krzysztofa

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
71
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0