Paweł Domagała w rocznicę ślubu zapomniał, od ilu lat jest mężem Zuzanny Grabowskiej. "Szczęśliwi czasu nie liczą"

Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała
Kamil Piklikiewicz/East News
Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska to jedna z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. W dniu rocznicy ślubu aktor opublikował na Instagramie wzruszający post. Przyznał jednocześnie, że nie do końca pamięta, kiedy odbyła się uroczystość.

Rocznica ślubu Pawła Domagały i Zuzanny Grabowskiej

Znajomość Pawła Domagały i Zuzanny Grabowskiej rozpoczęła się, gdy oboje byli studentami Akademii Teatralnej w Warszawie. - Pamiętam go jeszcze z dni otwartych, choć nie zamieniliśmy wtedy ani słowa. Blond włosy, szerokie spodnie, pogodna twarz - od początku był charakterystyczny – wspominała Grabowska w jednym z wywiadów.

Para wzięła ślub w 2013 roku. Z okazji rocznicy tego wydarzenia, na profilu Pawła Domagały w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia żony oraz wzruszający wpis.

- Już 9 lat jestem mężem tej pięknej hipiski. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Kocham Cię. Cieszę na wszystko co przed nami... – napisał. Na koniec dodał, że pomylił się w obliczeniach. - Ustaliliśmy z Zuzą, że jednak 8 lat, ale szczęśliwi czasu nie liczą – podkreślił.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, gratulacji i życzeń szczęścia na kolejne wspólne lata, także od innych znanych w branży rozrywkowej osób.

- Jak mawiają Angole: "Many happy returns!" – napisał Andrzej Piaseczny.

- Aż mi się ciepło na sercu zrobiło jak zobaczyłam ten post! Fantastyczni jesteście – dodała Olga Kalicka.

Żona Pawła Domagały – kim jest?

Zuzanna Grabowska pochodzi z aktorskiej rodziny. Jej rodzicami są: Anna Tomaszewska i Andrzej Grabowski. Młodsza siostra Zuzanny, Katarzyna – znana jest widzom TVN7 z serialu "Zakochani po uszy", gdzie wciela się w rolę Asi – głównej bohaterki. Żona Pawła Domagały występuje w teatrze oraz w produkcjach kinowych i telewizyjnych. Zagrała m.in. w filmach "Serce nie sługa" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", a także w serialach "Niania", "Pitbull" czy "Na Wspólnej".

W 2011 roku na świecie pojawiła się pierwsza córka Zuzanny i Pawła, Hania. Siedem lat później para po raz kolejny została rodzicami - na świat przyszła ich druga córka, Basia.

Kiedy Paweł Domagała dowiedział się, że będą mieć drugie dziecko, napisał jeden ze swoich najpopularniejszych przebojów "Weź nie pytaj". - Ta piosenka była afirmacją mojej radości – wyznał w wywiadzie dla natemat.pl.

Zobacz wideo: Jak w nowej sytuacji odnajduje się Paweł Domagała

Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości