Paweł Domagała

  Paweł Domagała

  Paweł Domagała przygotował kolejną muzyczną niespodziankę dla swoich fanów. Jego najnowszy singiel "Milcz" podbija serca słuchaczy. To kolejny numer z trzeciego albumu artysty "Wracaj", wydanego pod koniec minionego roku. Do utworu powstał również teledysk. Tym razem Domagała prezentuje ułamek pełnometrażowej, filmowej opowieści.

  "Gotowi na Wszystko. Exterminator" to historia przyjaciół marzących o stworzeniu zespołu metalowego, który będzie gromadzić na koncertach tłumy. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. W komedii główne role zagrali: Piotr Rogucki, Piotr Żurawski, Krzysztof Czeczot i Paweł Domagała. Aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o główne wątki filmu.

  O swoim "Szczęściu" zaśpiewał na naszej scenie, a chwilę wcześniej opowiedział też o nim Magdzie i Piotrowi. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Jak im się układa współpraca na scenie i czy Zuzanna woli występować z mężem, czy z ojcem?

  Premiera jego debiutanckiego albumu miała miejsce w piątek 18 listopada. W studiu Dzień Dobry opowiedział nam jak łączy karierę aktorską ze śpiewaniem. Od samego rana dyżurował na naszym czacie gdzie odpowiadał na pytania internautów, a na zakończenie programu wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Gdybyś była". Zapraszamy na spotkanie z Pawłem Domagałą.

  Paweł Domagała w serialu "Druga Szansa" wciela się w postać Igora Szota, aktora i celebrytę, podopiecznego agencji Moniki Boreckiej. Na kim wzorował się Paweł budując swoją rolę? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Serial TVN "Druga szansa" cieszy się dużą popularnością. Z tego też powodu zdecydowano, że powstanie jego druga seria. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podejrzała, jak ekipa świętowała ten sukces. Zapytała gwiazdy serialu - Małgorzatę Kożuchowską, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Tamarę Arciuch i Rafała Królikowskiego, czy przeczuwały taki doskonały wynik.