Clint Eastwood zmienił się nie do poznania. Nowe zdjęcie zaskoczy fanów

Clint Eastwood
Dzień Dobry TVN
Clint Eastwood niejednokrotnie zaskakiwał fanów swoimi coraz to nowymi wcieleniami w filmach. Równie dużym zainteresowaniem co jego role, cieszą się nowinki z życia prywatnego gwiazdora. Zdjęcia Clinta Eastwooda z czworonożnym przyjacielem rozczuli fanów.

Clint Eastwood świętował w tym roku 90. urodziny. Gwiazdor zasłynął nie tylko jako aktor, ale również jako wybitny reżyser. Eastwood przyzwyczaił kinomanów do filmów na światowym poziomie. Jego najgłośniejsze produkcje to "Bez przebaczenia", "Rzeka tajemnic", "Za wszelką cenę", "Gran Torino", "Snajper", "Richard Jewell" czy "Oszukana" z Angeliną Jolie.

Clint Eastwood ma już 90 lat

Clint Eastwood widzom na całym świecie od kilkudziesięciu lat znany jest jako bohater westernów oraz filmów sensacyjnych. Na swoim koncie ma wiele nagród, w tym cztery Oscary.

Jego jedną z najbardziej znanych ról jest postać, którą stworzył w filmie "Brudny Harry" w reż. Don Siegela. Eastwood wcielił się w rolę Harry’ego Callahana, porucznika policji z San Francisco, który słynie z tego, że przestępców chętniej traktuje kulami, niż przesłuchuje.

Fani pamiętający aktora z wielkiego ekranu, mogą zdziwić się, jak dzisiaj wygląda gwiazdor Hollywood. Na profilu na Facebooku Eastwooda pojawiło się jego najnowsze zdjęcie. Nie jest na nim sam!

Aktor pokazał się światu z czteronożnym przyjacielem.

Hello

- napisał krótko, witając się z fanami śledzącymi jego profil.

Clint Eastwood - życie prywatne

Clint Eastwood przez wiele lat dostarczał fanom wrażeń nie tylko poprzez kino, ale także za sprawą swojego burzliwego życia prywatnego. Aktor ma w Hollywood opinię playboya i podrywacza. Przyzwyczaił już prasę kolorową na całym świecie, że wyjątkowo często wdaje się w romanse.

Przypomnijmy, że Amerykanin ma 8 dzieci z 6 różnymi kobietami. Tylko dwie z nich były jego żonami.

Biograf Clinta Eastwooda, Patrick McGillian, skomentował kiedyś w rozmowie z "Daily Mail" jego życie prywatne owiane skandalami w kontekście kariery:

Interesujące jest w nim to, że nie próbował trzymać swoich dzieci z dala od opinii publicznej. On w pewien sposób stara się być ojcem dla nich wszystkich. Wydaje się, że jest mu dobrze z taką rodziną

- czytamy.

Clint Eastwood popierał Donalda Trumpa

Clint Eastwood nigdy nie krył się ze swoimi poglądami politycznym. Jeszcze w 2016 r. otwarcie popierał kandydata republikanów - Donalda Trumpa. Jednocześnie wypowiadał się za prawnym zrównaniem małżeństw par homoseksualnych z małżeństwami heteroseksualnymi oraz opowiadał się za polityką pro-choice. 3 listopada w USA odbędą się wybory prezydenckie. Jeszcze nie wiadomo, kogo zamierza tym razem poprzeć aktor.

Zobacz też:

Dobry, zły i brzydki: Clint Eastwood. Anna Wendzikowska poleca najlepsze filmy z legendą Hollywood

Clint Eastwood kończy 90 lat. Osiągnął wiele, choć droga na szczyt nie była łatwa

Clint Eastwood: cenię osoby, które są otwarte na świat i uczą się przez całe życie

Zobacz wideo: Clint Eastwood skończył 90 lat! Legendarne role aktora

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości