Gwiazdy

  Gwiazdy

  Oprócz Katarzyny Figury do Moskwy na zaproszenie jednego z tamtejszych domów kultury przybyły także inne polskie gwiazdy. Zainteresowanie polskim teatrem w Moskwie jest ogromne.

  Ewa Wojciechowska zapytała gwiazdy obecne na pokazie firmy Ochnik o to, czy marzył o skórzanej kurtce? Wśród przepytanych przez Ewę gwiazd znalazły się m.in.: Małgorzata Socha, Anna Dereszowska, Agnieszka Cegielska.

  Tylko u nas - prosto z Los Angeles - Weronika Rosati! Aktorka opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN o pracy na planie serialu z Dustinem Hoffmanem.

  Płyta Jana A.P. Kaczmarka "Kaczmarek by Możdżer", wybitnego kompozytora, laureata Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel" Marca Forstera zyskała właśnie status platynowej, jednak utytułowany kompozytor nie zamierza poprzestać na laurach. Mimo, iż na stałe mieszka w USA, jest zaangażowany w pracę nad projektami w Polsce.

  Trinny i Susanah przyleciały do Polski na zaproszenie TVN Style po to, by ubierać Polki. Doda pierwszy raz o rozstaniu z Nergalem. Syn Królikowskiego o swoim aresztowaniu. Najciekawsze wydarzenia ze świata show-biznesu komentuje Ewa Wojciechowska, redaktor naczelna portalu Plejada.pl i dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska, nasza specjalistka od świata show-biznesu, tym razem odpowiadała na pytania nastoletniej Karoliny Rębowskiej, która zamiast Doroty Wellman zasiadła dziś na kanapie u boku Marcina Prokopa. O co Karolina zapytała Agnieszkę? Co najbardziej ją interesowało?

  Z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską rozmawiamy o awantura wokół filmu "Czarny Łabędź", za który Natalie Portman otrzymała Oscara, Oli Kwaśniewskiej i modowym blogu Kasi Tusk, a także o Szymonie Majewskim, który będzie "parodiował" Kubę Wojewódzkiego. Czy to prawda, że Borys Szyc zagra w filmie Brada Pita?

  6. edycja "You Can Dance. Po prostu tańcz" nabiera tempa, dostarczając z programu na program coraz więcej emocji! Szczęśliwcy, którym udało się oczarować jurorów i otrzymać wymarzony bilet polecieli do Casablanki na warsztaty taneczne. Niestety nie wszystkim uda się dostać do finałowej 16. Edyta Wajer oraz Marcos De Lima odpadli z programu podczas warsztatów w Casablance.

  Cztery kobiety, cztery głosy i zmysłowe brzmienie - to właśnie charakteryzuje zespół Sweet Rebels! Słodkim buntowniczkom z Łodzi drzwi do programu X FACTOR otworzył wykonany przez nie podczas castingu utwór "Shackles" z repertuaru Mary Mary. Jak oceniacie występ Sweet Rebels na scenie Dzień Dobry TVN?

  Jak co piątek, Agnieszka Jastrzębska razem z Tomaszem Jacykowem omawiaj najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy polskiego show-biznesu. Czyje kreacje ich zachwyciły? A które gwiazdy ubrały się najgorzej?

  Z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN m.in. na temat pierwszego wywiadu z Nergalem po przeszczepie. Tylko w u nas Doda skomentowała informacje o rozstaniu.

  Michał Malitowski to najbardziej utytułowany polski tancerz. Jeździ po całym świecie, ale też sporo czasu spędza w europejskiej stolicy tańca – Londynie. Ekipa Dzień Dobry TVN odwiedziła tam Michała i jego partnerkę Joannę, by przyjrzeć się, jak mieszkają i trenują.

  3 kwietnia w sopockiej Versalce wystąpi niecodzienny duet: Kayah i Marcin Wyrostek. Będzie można posłuchać piosenek francuskich, włoskich, argentyńskich, a nawet romskich. Jest to ich autorska podróży w 80 minut dookoła świata. O tym jak narodził się ten pomysł artyści opowiedzieli dziś w studiu Dzień Dobry TVN.

  Weronika Książkiewicz to jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek młodego pokolenia. O wspólnej pasji, jaką jest taniec, szaleństwie na punkcie małego Boryska i o tym, czy mama nie czuje się skrępowana oglądając córkę na ekranie, Weronika Książkiewicz i pani Beata opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

  27 kwietnia w warszawskim klubie Capitol odbędzie się koncert grupy Blue Cafe promujący ich najnowszą płytę. Artyści mówią że będzie to imponujące i spektakularne widowisko. Zapowiadają kolorowe stroje, pióra, tancerzy, gości specjalnych i …statek kosmiczny lądujący na scenie. W Dzień Dobry TVN mogliście usłyszeć utwór "Buena".

  Scorpions to jeden najbardziej znanych Niemieckich zespołów hardrockowych na świecie. Przeboje Scorpions, takie jak "When the Smoke Is Going Down", "Still Loving You", "Wind of Change" cieszą się ciągle olbrzymią popularnością. W Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Pawła Mąciwodę, basistę tej znanej grupy, który opowiedział m. in. o jego autorskim projekcie "STIRWATER" i wykonał specjalnie dla naszych widzów utwór " Water water", kawałek właśnie z tej płyty.

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Agnieszka Rylik spotkała się w Madrycie z Jerzym Dudkiem. Bramkarz Realu Madryt opowiedział jej o swoim dzieciństwie i trudnościach, które musiał pokonać by osiągnąć sukces. W studiu gościliśmy Tomasza Rząsę, dyrektora sportowego MKS Cracovia SSA i wieloletniego przyjaciela Jerzego Dudka, który opowiedział nam jaki Jurek jest naprawdę i dlaczego to szczęście mieć takiego przyjaciela...

  Sebastian Karpiel-Bułecka pomoże Mai Sablewskiej? Ew Szabatin wychodzi za mąż i wyprowadza się z kraju? Dlaczego książę William nie założy ślubnej obrączki? Co jeszcze wydarzyło i wydarzy się w świecie gwiazd i celebrytów?

  Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska zdradza najciekawsze plotki z życia gwiazd i celebrytów. Opowiedziała nam w Dzień Dobry TVN m.in. o kłopotach finansowych Michała Wiśniewskiego i kolejnym dziecku "Tańca z gwiazdami".

  Dokładnie we wrześniu tego roku mija 25 lat od filmowego debiutu Cezarego Pazury. Z tej okazji w Dzień Dobry TVN gościliśmy Cezarego i jego najlepszych przyjaciół. Razem z nimi mogliśmy przypomnieć sobie jego drogę na szczyt.

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Antonio Banderasem na planie polskiej reklamy, w której znany aktor wziął udział. W wywiadzie opowiedział nam o największych miłościach swojego życia i zdradził, jak dba o to, by pomimo upływu lat ciągle wyglądać młodo.

  Kinga Burzyńska spotkała się z Agnieszką Dygant na planie filmu "Listy do M.". Aktorka zdradziła nam kulisy produkcji, w której gra jedną z głównych ról. W Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć, czy Agnieszce trudno było wrócić do pracy po okresie macierzyństwa i jak zmieniło się jej życie narodzinach dziecka.

  Znana z programu „Taniec z Gwiazdami” tancerka Izabela Janachowska 23 marca będzie bronić pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie. Mogliście zobaczyć, jak przygotowuje się do tego dnia. W studiu Dzień Dobry TVN razem z Izą, Filipem Bajonem i Wojtkiem Brzozowskim rozmawialiśmy o tym, czy studia są „planem B” na życie? W jakim stopniu wiedza zdobyta w czasie studiów przydaje się w pracy i w ogóle w życiu?

  Dziś ekipa Dzień Dobry TVN zawitała do restauracji „U kucharzy”, w której Katarzyna Olubińska rozmawiała z Mają Ostaszewską i Magdą Kumorek. W serialu jest to bardzo ważne miejsce, to tu Anka dowiedziała się, że mąż kocha inną kobietę. A my mogliśmy się przekonać, czy Maja i Magda się lubią po tym wszystkim, co spotkało ich postacie w serialu.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Muńka Staszczyka, Andrzeja Zeńczeskiego i Janusza Knorowskiego, którzy opowiedzieli nam o prawdziwych korzeniach zespołu "T.Love".

  Nasza wysłanniczka Kasia Olubińska, w imieniu całego zespołu Dzień Dobry TVN, przygotowała dla Piotra Adamczyka słodką, urodzinową niespodziankę. Panie Piotrze, życzymy sto lat i dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym!

  Mieliśmy wyjątkową okazję towarzyszyć Edycie Górniak w studiu nagraniowym! Tylko w Dzień Dobry TVN Piosenkarka opowiedziała o planach na najbliższy rok. Zdradziła jakie wyzwania zamierza podjąć i kiedy możemy się spodziewać nowej płyty.

  Moje życie jest jak sen, bardzo ciężko pracowałam, by być właśnie w tym miejscu mojego życia - mówi w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską aktorka Milla Jovovich, która przyleciała do Polski na Lexus Fashion Night.

  William Malcolm mieszka w Polsce od 1994 roku. Jego mama pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a tata ze Szkocji. W latach 80. przyjechali do Polski i pokochali nasz kraj. Uczestnik programu "X Factor" wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z zespołem "Timny and the Drugs" w utworze "The March od The Robots".