Gwiazdy

  Gwiazdy

  Już 23 grudnia, zaraz po finałowym odcinku "Majki", premierowa odsłona nowego serialu TVN "Prosto w Serce"! W serialowym mieszkaniu Moniki (Anna Mucha) i Cezarego (Grzegorz Małecki) jest nasza reporterka Kinga Burzyńska. Co dzieje się na planie? Jakie emocje towarzyszą aktorom na chwilę przed premierą? Kim jest nowy partner Ani Muchy?

  Jazzujaca piosenkarka Anna Gadt właśnie wydała swoją płytę "Still I Rise". Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę "Why should I care".

  Płyta Smooth & Chill to owoc współpracy saksofonisty Marcina Nowakowskiego i dziennikarza muzycznego Artura Orzecha, którzy na dwóch krążkach zapoznają słuchaczy ze swoimi fascynacjami muzycznymi i prezentują ulubione nagrania.

  Postanowiliśmy sprawdzić, co robią uczestniczki programu "Top Model. Zostań Modelką". Która z nich ma szansę na międzynarodową karierę?

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN zespół Audiofeels wykonał dziś piosenkę "White Christmas". Przekonaj się jak ten utwór brzmi w wykonaniu utalentowanej grupy muzycznej.

  Dziś w Dzień Dobry TVN gościliśmy Patricię Kazadi, która podzieliła się z nami swoimi wrażeniami po pierwszym castingu You Can Dance, w trakcie którego zadebiutowała w roli prowadzącej.

  Ledwo wrócił z USA, a już rozpoczął podbój naszych południowych sąsiadów. Piotr Rubik w listopadzie dał koncert w Słowackich Koszycach, podczas którego sala pękała w szwach. W Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś kompozytora razem z jego żoną i córeczką. W rozmowie zdradził nam skąd wziął się pomysł trasy koncertowej po Słowacji i opowiedział jak przyjęła go tamtejsza publiczność.

  Magda zaproszeniem do koncertu Mazowieckiego Teatru Muzycznego poczuła się niezwykle wyróżniona i jest naprawdę szczęśliwa, że właśnie jej to zaproponowano. W Dzień Dobry TVN Jerzy Maksymiuk opowiedział nam kto wpadł na pomysł by w czasie tego koncertu wystąpiła również Magda Welc. Ona sama opowiedziała nam jak się czuje przed występem.

  Joanna Krupa odpowiada na atak Trinny i Susannah. Doda odreaguje stres z nagimi facetami. Czesław Mozil cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów. Co jeszcze wydarzyło się w polskim show-biznesie? O tym dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Dzienikarka Agnieszka Jastrzębska "zanurkowała", jak mówi Marcin Prokop, w świat show-biznesu. Co z niego wyłowiła? Rena Gabryjelska wraca do show-biznesu! Czy będzie w "Top model"? Co zagraniczne media piszą o Dodzie?

  Emilia Pietras i Kasia Smolińska wzięły udział w pierwszej polskiej edycji programu "Top Model". Mimo że go nie wygrały, ich kariera nadal się rozwija. W drugiej edycji "Top model - zostań modelką" będą reporterkami portalu tvn.pl Z propozycją współpracy wyszła Karolina Korwin-Piotrowska, która objęła dział rozrywka na stronie portalu stacji TVN. .

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska przeprowadziła wywiad z Karoliną Wydrą, która w serialu "Dr House" wcieliła się w rolę dziewczyny słynnego doktora. W studiu gościliśmy Polki, które występują w zagranicznych produkcjach. Anna Kerth i Magda Górska opowiedziały nam o swoich doświadczeniach.

  „Ostatni” to kolejna propozycja singlowa z najnowszej płyty Patrycji Markowskiej, która pokryła się już platyną. Wkrótce będzie można zobaczyć teledysk do utworu, a już dziś Patrycja wykonała go w Dzień Dobry TVN!

  Kamil Stoch jest uznawany za nadzieję polskich skoczków, a w tym roku został okrzyknięty następcą Adama Małysza. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział nam jak rozpoczęła się jego przygoda z nartami, kto zaszczepił mu tę pasję. Dowiedzieliśmy się też więcej o jego związku z Ewą Bilan, o tym jak się poznali i co planują.

  15 kwietnia 2011 na festiwalu Off Plus Camera odbędzie się premiera filmu „Mała Matura 1947”. W Dzień Dobry TVN spotkaliśmy się z reżyserem Januszem Majewskim oraz aktorami Sonią Bohosiewicz, Wojciechem Pszoniakiem i Adamem Wróblewskim.

  Po raz kolejny pojawiają się na rynku wydawniczym bardzo osobiste biografie i prywatne listy artystów, którzy już odeszli. 6 kwietnia 2011 ukazała się na rynku książka „Marilyn Monroe. Fragmenty - wiersze, zapiski intymne, listy”. W studiu Dzień Dobry TVN razem z Kotem Przyborą, synem Jeremiego Przybory omówiliśmy ten problem na przykładzie prywatnych listów „Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory listy na wyczerpanym papierze”

  Matt Pokora, piosenkarz o polskich korzeniach, w brawurowym stylu wygrał francuską edycję "Tańca z Gwiazdami". Tylko ekipę Dzień Dobry TVN zaprosił do swojego domu w Paryżu i zaprezentował materiał, którym zamierza podbić Francję.

  Dziś, jak w każdy poniedziałek, dziennikarka Ewa Wojciechowska skomentowała najważniejsze plotki minionego tygodnia. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Nergal spotyka się ze swoją ex-dziewczyna Jagodą, a Doda w tym czasie szaleje na zakupach w Mediolanie!

  "Przedszkole Wajdy" to warsztaty filmowe dla młodzieży przy Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Tu młodzi ludzie mają za zadanie nakręcić film dokumentalny. Udaje się zaledwie kilkunastu osobom. Przez rok pod okiem specjalistów uczą się czym jest kino. By wziąć udział w dziewiątej edycji Przedszkola Wajdy, nasz jeszcze czas do 10 kwietnia.

  Przed Euro 2012 problem bandytyzmu na polskich stadionach staje się coraz bardziej widoczny. Ostatnie incydenty nie napawają nadzieją na spokój podczas rozgrywek. Połączone siły Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Sportu i Turystyki i PZPN mają znowelizować obowiązującą ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych. Nowe prawo ma wprowadzić między innymi dozór elektroniczny dla tych, którzy złamią nakaz stadionowy oraz szybkie rozprawy na stadionie bez udziału sędziego.

  Dziś udało nam się porozmawiać z kolejna gwiazdą tegorocznego Off Plus Camera: laureatem Oscara za scenografię do "Gwiezdnych Wojen" Rogerem Christianem

  Już 21 kwietnia na antenę TVN Style wejdzie nowy program "Trinny i Susannah ubierają Polskę". Słynne stylistki z Wielkiej Brytanii odwiedziły nasz kraj, by pokazać jak się ubierać. Odwiedziły także studio Dzień Dobry TVN.

  Jak pachnie Radosław Majdan? Za co Andrzej Żuławski przeprasza Beatę Tyszkiewicz? Czy polska modelka Kasia Struss promuje niedowagę i niezdrowy styl życia? Wszelkie wątpliwości i tajemnice świata polskiego oraz zagranicznego show-biznesu, dziś w Dzień Dobry TVN, odkryła przed Wami zawsze najlepiej poinformowana - dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Trwa festiwal Off Plus Camera, dziś w Dzień Dobry TVN dowiedzieliśmy się jak przyjmowany jest w Krakowie Amitabh Bachchan, a także porozmawialiśmy Timem Rothem.

  Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się jakie są najcięższe męskie grzechy wobec mody. W studiu Dzień Dobry TVN spotkała się z Sabriną Pilewicz, projektantką która będzie promowała polską prezydencję w UE. Dodatkowo mogliście się przekonać co szykuje Ewa Minge i gdzie można zobaczyć Martę Żmudę-Trzebiatowską.

  Projekt Jacek i Placek tworzy dwóch krakowskich muzyków. Jacek - to oczywiście Jacek Dewódzki wieloletni wokalista zespołu Dżem, a obecnie lider formacji Revolucja z którą aktualnie koncertuje promując drugą autorską płytę Radio Revolucja, a Placek to Paweł Nawrocki założyciel i wokalista grupy Alergen. W Dzień Dobry TVN wystąpili z własną interpretacją utworu "Wiosna ach to Ty"

  W Dzień Dobry TVN mogliście się przekonać jak siostry Agnieszka i Ula Radwańskie, znane z sukcesów odnoszonych na kortach tenisowych radzą sobie na parkiecie tanecznym. Obie pod okiem Marysi Foryś przeszły skróconą lekcję tańca, podczas której towarzyszyły im nasze kamery.

  Katarzyna Olubińska spotkała się z Patrycją Kazadi, która podzieliła się z nami emocjami związanymi z debiutem w roli prowadzącej.