Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak dementują plotki na temat szczepień poza kolejnością: "Grzecznie czekamy"

Aktualizacja:
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zostały poproszone przez dziennikarkę jednego z portali, aby odniosły się do krążącej plotki, według której znalazły się w grupie osób zaszczepionych poza kolejnością. Prowadzące Dzień Dobry TVN postanowiły odnieść się do krążących informacji w swoich mediach społecznościowych.

Akcja szczepienia przeciwko COVID-19 ruszyła w Polsce 27 grudnia. Jako pierwsi - na etapie zero - zabiegowi są poddawani między innymi pracownicy ochrony zdrowia. W ostatnich dniach jednak zaszczepione zostały osoby spoza tej grupy.

Ewa Drzyzga zaszczepiona przeciwko COVID-19 poza kolejności?

Ewa Drzyzga o tym, że otrzymała szczepionkę na COVID-19 dowiedziała od dziennikarki jednego z dużych serwisów internetowych. Osoba, która zadzwoniła do prowadzącej program Dzień Dobry TVN poprosiła o potwierdzenie, że już została zaszczepiona przeciwko COVID-19.
Dziennikarka o całej sprawie poinformowała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie i w żołnierskich słowach ucięła spekulacje:
- Otóż nie zostałam, czekam grzecznie na swoją kolej. A jeśli ktoś twierdzi, że jest inaczej, to mija się z prawdą, pewnie szuka sensacji - napisała w swoim poście Ewa Drzyzga.

Agnieszka Woźniak-Starak przyjęła szczepionkę poza kolejnością?

Co ciekawe, Ewa Drzyzga nie jest jedyną prowadzącą Dzień Dobry TVN, którą pytano o szczepienie przeciwko COVID-19 poza kolejnością. Identyczną sytuację miała inna prowadząca program Dzień Dobry TVN Agnieszka Woźniak-Starak.
Dziennikarka nagrała krótkie wideo na Instagramie, w którym informuje fanów, że również została zapytana o to, czy już przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19. Jak sama mówi, nie została jeszcze zaszczepiona i bardzo chętnie to zrobi, jak przyjdzie jej kolej.
- Bardzo pozdrawiam wszystkich życzliwych - zakończyła nagranie.
Co ze szczepieniami w Polsce?
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Oleksik

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości