Prof. Joanna Senyszyn w niezwykłym projekcie fotograficznym
Fotograf Dawid Klepadło przyznał, że prof. Joanna Senyszyn, to wyjątkowa modelka. - Pani Profesor jest pełna energii. Powiem szczerze, że jest gotowa do zmiany też na planie. To mnie bardzo zaskoczyło, bo nie spodziewałem się, że będzie gotowa do metamorfozy - powiedział w Dzień Dobry TVN Dawid Klepadło.
- Byłam trochę oszołomiona, dlatego, że zupełnie inna fryzura. Ja zawsze jestem uczesana podobnie. Czasem mam trochę dłuższe włosy, czasem krótsze, ale moje włosy zawsze są sztywne, można powiedzieć, że mam szopę na głowie, a tu zostałam ulizana, jakby mnie krowa polizała - wyznała prof. Joanna Senyszyn.
Jaka jest prof. Joanna Senyszyn?
- Każda kobieta ma kilka twarzy. Oczywiście miałam nieco inną twarz, jako wykładowczyni przez 50 lat na uniwersytecie, bo tam raczej nie mogłam sobie pozwolić na pewne rzeczy. Studenci to jest wymagająca publiczność i jeśli miałam wykłady np. o prawach człowieka, to mówiłam: "Czy aborcja jest prawem człowieka?", i przedstawiałam zarówno poglądy jednej strony, jak i drugiej strony - wyjaśniła prof. Joanna Senyszyn, polityczka.
A jaka jest prof. Joanna Senyszyn na imprezach? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na Player.pl.
Zobacz także:
- Joanna Senyszyn straciła ojca, gdy miała 6 lat. "Dzisiaj pewnie chodziłabym do psychologa, bo ciągle się bałam"
- Helmut Newton zrewolucjonizował modę i sztukę. "Pożeracz pięknych kobiet"
- Czy sztuczna inteligencja zastąpi fotografów? "To bardzo widać"
Autor: Katarzyna Oleksik
Źródło zdjęcia głównego: East News/Anita Walczewska