Ewa Drzyzga

  Ewa Drzyzga

  W jesiennej ramówce TVN obok dobrze znanych pozycji, będzie można zobaczyć także nowości. W programie Dzień Dobry TVN pojawi się nowy cykl "(Od)wagi dzieciaki" - poświęcony problemom związanym z otyłością i nadwagą u dzieci. Jak przyznała podczas konferencji ramówkowej Dorota Wellman: "Po pandemii dzieci mają bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Dbamy o ich zdrowie psychiczne, budując klinikę razem z Fundacją TVN i będziemy dbać także o zdrowie fizyczne".

  Coraz więcej gwiazd pada ofiarami oszustów. Niedawno Ewa Drzyzga poinformowała o zmyślonym wywiadzie, który rzekomo miała przeprowadzić z nią firma produkująca preparaty na odchudzanie. Dziennikarka wystosowała w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym ostrzegła wszystkich obserwatorów: "nie dajcie się nabrać na ten fałszywy tekst".

  Już dzisiaj o godzinie 18.00 rusza kolejny sezon 36,6. Co tym razem przygotowała dla widzów prowadząca program Ewa Drzyzga? Ewę i prof. dra hab. n. med. Krzysztofa Łabuzka gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Jak im się razem pracuje?

  Zastawki są odpowiedzialne za odpowiedni przepływ krwi przez serce. Kiedy się zużywają, trzeba je wymienić. O najnowszej metodzie wymiany zastawek mówił w Dzień Dobry TVN kardiolog prof. Adam Witkowski. Więcej zobaczycie w dzisiejszym odcinku 3. sezonu programu 36,6 st. C. Co jeszcze przygotowała dla widzów Ewa Drzyzga?

  "Sukcesy Roku 2017" to prestiżowy plebiscyt medyczny. W tym roku jury konkursu doceniło dwie dziennikarki TVN. Martyna Wojciechowska została nagrodzona jako gwiazda - ambasador w ochronie zdrowia, zaś Ewę Drzyzgę doceniono za jej program "36,6". Czym jest nagroda dla dziennikarek?

  W wigilijny wieczór o 20:05 TVN wyemituje "Wieczór kolęd z Krakowa", czyli kolędowanie w wykonaniu gwiazd, które odbyło się w Bazylice Bożego Ciała na krakowskim Kazimierzu. W Dzień Dobry TVN gościliśmy prowadzących wydarzenie: Ewę Drzyzgę i Oliviera Janiaka oraz dwóch z wielu wokalistów, którzy wystąpili podczas niezwykłego wieczoru: Michała Szpaka i Michała Sławeckiego. Jaka atmosfera panowała w Bazylice podczas nagrania? I kto jeszcze podjął się muzycznej interpretacji najpiękniejszych polskich kolęd?

  Przywykliśmy do mówienia o tym, jak ważne są profilaktyczne badania. Niestety prawie wszystkie akcje dotyczące profilaktyki skierowane są do kobiet. Dlaczego płeć piękna wyparła w tej dziedzinie mężczyzn? Przecież badanie prostaty jest tak samo ważne jak regularne wykonywanie cytologii. Czy dla mężczyzn to "niemęski temat"? Jak wygląda badanie prostaty? I na czym dokładnie polega akcja Movember? O tym w Dzień Dobry TVN prowadząca program "36,6 st. C" Ewa Drzyzga i urolog Marcin Łykowski.

  3 października 1997 roku stacja TVN rozpoczęła nadawanie! Jesteśmy z Wami już od 20 lat! Jaki był pierwszy program wyemitowany w naszej stacji? Jak wyglądały początki pracy Kingi Rusin, Marcina Mellera, Ewy Drzyzgi i Huberta Urbańskiego? Jak zmieniliśmy się przez te lata? Zobaczcie! Dziękujemy, że WY jesteście z nami! :)

  Na antenie TVN rusza nowy program z udziałem Ewy Drzyzgi - "36,6 st. C". Można śmiało go nazwać medycznym talk show. Ewę gościliśmy w Dzień Dobry TVN, aby powiedziała o szczegółach programu. O czym będzie pierwszy odcinek? Jakie osoby będzie u siebie gościć Ewa? Dowiedzieliśmy się również, czyj śpiew leczy.

  Program "Rozmowy w Toku", prowadzony przez Ewę Drzyzgę, z końcem października znika z anteny. Jak Ewa wspomina minione 16 lat? Czy teraz znajdzie czas, żeby wypocząć i gdzie będzie "czyścić umysł" przed nowymi wyzwaniami? Zobaczcie, czy Marcinowi i Magdzie udało się dowiedzieć, o czym będzie nowy program prowadzony przez Ewę? Na kiedy przewidziana jest jego premiera?

  Program "Rozmowy w toku" prowadzony przez Ewę Drzyzgę z końcem października znika z anteny TVN. Ewa Drzyzga dziękuje za 16 wspólnych lat i żegna się z fanami programu na Twitterze i Facebooku. Żałujecie? W tę sobotę Ewa Drzyzga opowie w Dzień Dobry TVN o tym, skąd ta zmiana i o czym będzie jej nowy program?