Ewa Drzyzga

  Ewa Drzyzga mogła się sprawdzić w nowej roli, a to wszystko za sprawą udziału w specjalnym odcinku programu "MasterChef". Co tam robiła prowadząca Dzień Dobry TVN? Jakie dania lubi najbardziej? Z dziennikarką rozmawiała redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl Karolina Kalatzi.

  Ewa Drzyzga pospieszyła do fanów z zabawną historią. Na profilu na Instagramie dziennikarki przeczytamy o jej rozmowie z hydraulikiem. W dobie rosnących cen, rady eksperta w sprawie ogrzewania mogą pomóc niejednej osobie.

  Jej społeczna postawa budzi szacunek u przyjaciół i sąsiadów.

  Borys Akunin jest znanym rosyjskim pisarzem, autorem kryminałów. W Dzień Dobry TVN w rozmowie z Ewą Drzyzgą opowiedział, co sądzi o rządach Władimira Putina.

  Gabi Drzewiecka, Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Marcin Prokop i Anna Kalczyńska uświetnili trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Prowadzący wydarzenie, skradli show nie tylko charyzmą i dawką humoru. Ich kreacje oczarowały festiwalowiczów. Podpowiadamy, gdzie znaleźć ubrania inspirowane stylizacjami z Opery Leśnej.

  Ewa Drzyzga korzysta z uroków lata. Prowadząca Dzień Dobry TVN opublikowała w sieci wakacyjne zdjęcie w bikini. Ma jednak pewne trudności, by na urlopie oddać się tylko relaksowi. Jak przyznaje, nie jest dla niej codziennością, kiedy "nikt nic od niej nie chce". Zdradziła też, za czym tęskni.

  Webinary organizowane przez Fundację TVN i Fundację Dajemy Dzieciom Siłę to wyjątkowa forma wsparcia dla rodziców i ich pociech.

  Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga współprowadzą od września 2020 roku program Dzień Dobry TVN i tworzą zgrany zespół. Redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi postanowiła sprawdzić, jak wygląda ich praca i co wiedzą o sobie. Sprawdź, jak im poszło.

  W minionym roku przygotowaliśmy dla widzów Dzień Dobry TVN ponad 1200 materiałów i relacji na żywo. Z kamerami odwiedziliśmy Amerykę Północną i Południową, Azję i Afrykę. Rozmawialiśmy z Lady Gagą, Danielem Craigiem i wiele innymi światowymi gwiazdami. Byliśmy tam, gdzie działy się rzeczy ważne.

  Ewa Drzyzga uwielbia laurki, a Andrzej Sołtysik robi żonie niespodzianki.

  Kto prawie się spóźnił, a komu wyjątkowo dopisało szczęście?

  Obecna sytuacja na świecie wpływa na wszystkich. Jej skutki dotykają również dzieci, które choć nie zawsze rozumieją, co się dzieje, to jednak odczuwają napięcie i złe emocje. Jak przekazywać i tłumaczyć najmłodszym bieżące wydarzenia w Ukrainie? O tym rozmawiały Ewa Drzyzga i Oliwia Pogodzińska podczas webinaru Fundacji TVN i Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

  Kto przyjeżdża do biura pierwszy, a kto najwięcej czasu spędza u makijażystek? Jesteście ciekawi? Oto kulisy programu Dzień Dobry TVN.

  "Zatrzymajcie się, błagam, nie niszczcie życia, chociaż nie krzywdźcie ludzi"

  Zobacz, jak zaczynała się jej kariera w "Rozmowach w toku".

  Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga współprowadzą od września 2020 roku program Dzień Dobry TVN. Redaktorka dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi postanowiła zapytać o to, dlaczego nie jeżdżą razem jedną windą i o zasady ich współpracy.

  Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak prowadzą razem program Dzień Dobry TVN już od roku. Stworzyły silny i zgrany duet. Panie zawsze mogą na sobie polegać w rozmowach z gośćmi. Czy po 12 miesiącach wspólnej pracy wiedzą już o sobie wszystko? Sprawdziła to Sandra Hajduk-Popińska.

  W jesiennej ramówce TVN obok dobrze znanych pozycji, będzie można zobaczyć także nowości. W programie Dzień Dobry TVN pojawi się nowy cykl "(Od)wagi dzieciaki" - poświęcony problemom związanym z otyłością i nadwagą u dzieci. Jak przyznała podczas konferencji ramówkowej Dorota Wellman: "Po pandemii dzieci mają bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Dbamy o ich zdrowie psychiczne, budując klinikę razem z Fundacją TVN i będziemy dbać także o zdrowie fizyczne".

  Ewa Drzyzga wyruszyła na podbój miasta miłości i świateł. Dziennikarka chętnie chwali się zdjęciami z malowniczych zakątków Paryża. W mediach społecznościowych opublikowała ostatnio wakacyjny film z jednej z paryskich kawiarni. "Piękna, naturalna" - czytamy w komentarzach.

  Coraz więcej gwiazd pada ofiarami oszustów. Niedawno Ewa Drzyzga poinformowała o zmyślonym wywiadzie, który rzekomo miała przeprowadzić z nią firma produkująca preparaty na odchudzanie. Dziennikarka wystosowała w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym ostrzegła wszystkich obserwatorów: "nie dajcie się nabrać na ten fałszywy tekst".

  Fundacja TVN od dwóch lat zbiera pieniądze, aby wybudować Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Koszt całej inwestycji szacowany jest na 50 mln złotych. To gigantyczne przedsięwzięcie, dlatego tak ważna jest pomoc społeczeństwa. Bez niej osiągnięcie celu graniczy z cudem. Swoje wsparcie okazała prowadząca Dzień Dobry TVN Ewa Drzyzga.

  Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała na TikToku. Razem z Ewą Drzyzgą wykonała jeden z tiktokowych trendów. Nie każdego dnia możemy zobaczyć prowadzące Dzień Dobry TVN w takiej odsłonie. Jak wam się podoba?

  Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga już od pół roku prowadzą Dzień Dobry TVN. Co ciekawe, wcześniej panie ani razu nie rozmawiały ze sobą prywatnie. Jak oceniają swoją współpracę i czas spędzony na planie programu?

  Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zostały poproszone przez dziennikarkę jednego z portali, aby odniosły się do krążącej plotki, według której znalazły się w grupie osób zaszczepionych poza kolejnością. Prowadzące Dzień Dobry TVN postanowiły odnieść się do krążących informacji w swoich mediach społecznościowych.

  Na przestrzeni kliku lat Jerzy Stuhr zmagał się z kilkoma groźnymi chorobami. W ciężkich chwilach zawsze mógł liczyć na pomoc swojej rodziny, zwłaszcza żony Barbary. O tym, jak sobie radzili oraz o wzajemnym wsparciu małżeństwo opowiedziało Ewie Drzyzdze.

  Rozpoczynamy nowy comiesięczny cykl modowy o najlepszych stylizacjach w Dzień Dobry TVN. Wśród wyróżnionych osób znajdują się zarówno prowadzące, jak i goście. Kto najbardziej zachwycił we wrześniu i dlaczego? Sprawdźcie!

  Kilka dni temu Dorota Gardias poinformowała swoich fanów na Instagramie, że jest zakażona koronawirusem i wraz ze swoją córką przebywają w szpitalu. Pojawiło się wiele spekulacji na temat jej stanu zdrowia. Sytuację postanowiła skomentować sama zainteresowana, jak i nasze prowadzące - Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

  Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga to nowa para prowadzących Dzień Dobry TVN. Jak damski duet poradził sobie pierwszego dnia? Internauci oraz pracownicy Dzień Dobry TVN docenili pierwsze, wspólne wydanie.

  W poniedziałek, 14 września program Dzień Dobry TVN po raz pierwszy poprowadził duet: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. W tym wyjątkowym dniu pozostali prowadzący przygotowali dla dziennikarek pewną niespodziankę. Jakie rady dali im koledzy i koleżanki po fachu?

  Wraz z nową jesienną ramówką powitaliśmy w naszym programie nową parę prowadzących. Od września widzowie będą mogli spotkać się przed telewizorami z damski duetem: Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą. Kiedy dziennikarki poprowadzą swoje pierwsze wspólne wydanie?