Gwiazdy

  Gwiazdy

  Dziś spotkaliśmy się z Edytą Olszówką i Martą Żmudą-Trzebiatowską, które opowiedziały nam więcej o "Ślubach panieńskich" filmie, który już jutro wchodzi na ekrany naszych kin! Przekonaj się czego możesz się po nim spodziewać.

  Charakterystyczny chropowaty głos, 45 lat doświadczenia na scenie i wciąż wiele niespożytej muzycznej energii - Gordon Haskell - po kilkuletniej przerwie powraca do gry! Jego nowy album " One day soon" to zbiór 10 kompozycji utrzymanych w wyjątkowo łagodnym klimacie. Dziś specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN wykonał tytułowy utwór, który został nagrany w... Polsce.

  Razem z redaktor naczelną portalu Plejada.pl Ewą Wojciechowską przedstawiamy, komentujemy i dementujemy najświeższe doniesienia ze świata polskiego i światowego show-biznesu. Co ciekawego wydarzyło się w minionym tygodniu?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska w ostatnim dniu planu zdjęciowego serialu "Majka" spotkała się z odtwórcami głównych ról.

  9 października w Teatrze Komedia odbędzie się premiera spektaklu "Dziewczyny z kalendarza". To zabawna opowieść o dojrzałych kobietach, które postanowiły nago pozować do kalendarza. Takie zachowanie musiało wywołać skandal wśród lokalnej społeczności. Na deskach teatru wystąpią m.in.: Barbara Bursztynowicz, Maria Pakulnis, Grażyna Wolszczak i Bożena Dykiel.

  Za nami kolejny odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Najlepsi okazali się Edyta Górniak i Jan Kliment, którzy zdobyli "czterdziestkę" od jurorów i najwięcej głosów od telewidzów. Z programem pożegnali się Marcin Kwaśny i Nina Tyrka, których gościliśmy - razem z jurorem Piotrem Galińskim - w Dzień Dobry TVN.

  Mocha - trio śpiewem dające tyle energii, co mała czarna. Trzy temperamenty, trzy części Polski, jedna pasja. Program "Mam talent" nie jest ich pierwszym konkursem, na koncie mają wiele muzycznych sukcesów. Dziewczyny mają nadzieję, że show skutecznie je wypromuje i pozwoli znaleźć managera.

  Czy znana restauratorka jest lubiana przez swoich pracowników? Czy właściciele restauracji, które odwiedza Magda Gessler w programie "Kuchenne rewolucje" czują przed nią respekt? Czy wyobrażamy sobie polską kuchnię bez niej?

  Zespół Simba Jasiri, który wystąpił w programie "Mam talent" to czterech bębniarzy, a wśród nich czteroletni Daniel. Grają muzykę etniczną z Mali, Ghany, Burkina Faso oraz rytmy latynoskie. W oparciu o podstawowe melodie tworzą własne aranżacje bawiąc się dźwiękami, tonami i różnorodną rytmiką.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła Pawła Wilczaka i Magdę Różczkę na planie serialu "Usta usta".

  Przystojny, wpływowy i przede wszystkim przebiegły - to właśnie wampir Eric Northman, którego w serialu "Czysta Krew" gra Alexander Skarsgard. Aktor przyjechał do Polski, by promować trzecią serię odcinków popularnej na świecie produkcji, której premiera odbędzie się 4 grudnia 2010 w HBO. Dziś gościliśmy go w programie Dzień Dobry TVN.

  Trwają prace na kolejną komedią w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. 17 września padł pierwszy klaps na planie "Kumulacji". Nowa komedia kryminalna trafi do kin prawdopodobnie w pierwszej połowie 2011 roku.

  20 września jest premiera nowej płyty Moniki Brodki „Granda”. Po nagraniu dwóch, bardzo dobrze przyjętych płyt Monika Brodka zrobiła sobie czteroletnią przerwę od pracy w studiu. Co znajdziemy na płycie? O tym opowiedziała nam w studiu Dzień Dobry TVN Monika.

  Stachursky na scenie muzycznej pojawił się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Szczyt popularności osiągnął w 2000 roku przebojem "Typ niepokorny". Podbił polską scenę dence-popu. Dziś z sentymentem wraca do muzyki lat 80. i 90., czego dowodem jest płyta pod tytułem "Wspaniałe Polskie Przeboje".

  Telewizja TVN planuje emisję polskiej edycji show "X-Factor". Format będący muzyczną mutacją "Mam Talent" oraz następcą "Idola" ma pojawić się na antenie stacji wiosną 2011 roku.

  17-letni Piotr Lisiecki podbił serca widzów programu "Mam talent" i znalazł się w finałowej trójce. Dziś gościliśmy go na scenie Dzień Dobry TVN.

  W Moskwie odbyła się światowa premiera najnowszej edycji Kalendarza Pirelli. Anna Puślecka i Tomasz Jacyków wzięli udział w tym ekskluzywnym wydarzeniu. Co było tematem przewodnim tej edycji i, które z polskich modelek wzięły udział w sesji zdjęciowej do kalendarza?

  Dziś w Dzień Dobry TVN gościmy zespół Me Myself And I, finalistów 3. edycji "Mam talent". Specjalnie dla Was wykonali utwór "Skibaraba". Jak oceniacie ich występ?

  Gościem Dzień Dobry TVN była światowej sławy modelka Anja Rubik i jej życiowy partner Sasha Knezevic.

  Paweł Ejzenberg, finalista 2. edycji "Mam Talent", wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką The Doobie Brothers "Long Train Running".

  Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, wraz ze specjalnym gościem, Joanną Horodyńską, podsumowują show-biznesowe wydarzenia minionego tygodnia.

  Odpowiedź na to pytania zna Kinga Rusin, która umówiła się z aktorką na wywiad. Podczas rozmowy Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, że jej synek "już biega i gaworzy... w swoim języku".

  Dziś w Dzień Dobry TVN mieliśmy okazję porozmawiać z Agnieszką Wójtowicz-Vosloo, która zadebiutowała w USA filmem After.Life w 2009 roku. Spotkaliśmy ją na festiwalu Plus Camerimage 2010. Opowiedziała o swojej drodze do sukcesu i zdradziła sekrety scenariusza filmu A.fter Life.

  Już wkrótce Anna Mucha zadebiutuje w roli Moniki w serialu "Prosto w serce". A dziś opowiedziała nam o tym czy Filip Bobek kłuje i czy kłócą się z Małgorzatą Sochą o garderobę.

  Dziś w Dzień Dobry TVN w roli ekspertów w temacie życzeń do św. Mikołaja wystąpili bracia Paweł i Łukasz Golec.

  Jest aktorką, występuje w telewizyjnych show, robi aplikację i do tego jeszcze śpiewa – to zapracowana Joanna Jabłczyńska, której pierwsza solowa płyta właśnie ukazała się na rynku. Na krążku znalazło się 12 utworów skierowanych do dzieci i młodzieży. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście usłyszęć utwór "Papparapa" w wykonaniu Joasi.

  Po raz pierwszy w kalendarzu „Dżentelmeni” pojawiły się kobiety, wyjątkowe, pełne pasji, wdzięku, sexapilu i estradowej, scenicznej charyzmy i przede wszystkim o wielkim sercu, czyli prawdziwe „dżentelmenki”. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliśmy porozmawiać z kilkoma z nich. Na naszych kanapach zasiadły: Urszula Dudziak, Reni Jusis, Natalia Kukulska i Edyta Olszówka, które opowiedziały nam więcej o swoim udziale w tej akcji.