Gwiazdy

  Serial "Prosto w serce" opowiada o seksownej bokserce (w tej roli Anna Mucha) Monice, która z małego miasteczka przyjeżdża do Warszawy, by spełnić swoje marzenia. "Prosto w serce" to polska wersja argentyńskiego serialu z Natalią Oreiro. W serialu gra także Filip Bobek i Małgorzata Socha. Serial emitowany jest pięć dni w tygodniu o godz. 17.55. Zapraszamy!

  "Hard Working Classes" to tytuł debiutanckiej płyty zespołu "Sorry Boys". Siła ich muzyki to hipnotyzujące gitary, bogate brzmienie, a także ciekawy głos Izy Komoszyńskiej.

  Żora Korolyov został ojcem i - jak donosi Agnieszka Jastrzębska - ożenił się. Doda realizuje teledysk i ubiera się u tej samej projektantki, co Edyta Górniak. Natomiast Colin Farrell zapewnia, że następne święta spędzi razem z synami. W jakiej kreacji wystąpiła JoannA krupa na Sylwestra?

  „Weekend” to nie tylko debiut reżyserski aktora Cezarego Pazury, ale także tytuł najnowszego utworu zespołu Feel , który został napisany specjalnie do tego filmu. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście posłuchać i ocenić, czy także ten numer stanie się prawdziwym hitem!

  Marika wykonała w Dzień Dobry TVN utwór pod tytułem "Uplifter" z najnowszego albumu "Put your shoes On/ Put your shoes Off". Jak oceniacie jej występ?

  Co łączy Pawła Stalińskiego z Michałem Bajorem? Kiedy Nergal wyjdzie ze szpitala? Codziennie, od poniedziałku do piątku, serwujemy Wam dużą porcję gorących newsów ze świata polskiego i zagranicznego show biznesu. Najważniejsze wydarzenia z życia gwiazd i celebrytów, dziś w Dzień Dobry TVN przedstawiła dziennikarka – Agnieszka Jastrzębska.

  W marcu zespół leci do Ameryki, by wystąpić podczas dwóch dużych imprez muzycznych. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Fashion Freak" z płyty "EL. P.", którą można też było wygrać w naszym konkursie.

  „Nie Wiem Kto” to pierwszy polski wirtualny zespół. Tworzą go - “Alek, Zosia, Oliwier i Pola” - przebojowa czwórka wraz z przyjaciółmi - niestrasznym potworem Nono, tęczową DJ Alą i malutką Diną. W Dzień Dobry TVN Kasia Stankiewicz opowiedziała o tym, jak doszło do tego, że nawiązała współpracę z zespołem. Mogliście też się przekonać, jaki jest efekt tej współpracy.

  Dziś w Dzień Dobry TVN naszym gościem był Paweł Małaszyński. Jeszcze nie zdążył wypocząć po zdjęciach na planie filmu "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury, a już pojawił się u nas na czacie. W naszym studiu opowiedział o postaci Maksa, którego zagrał w filmie, ale dał też poznać swoje rockowe oblicze. Tylko u nas mogliście zobaczyć wyjątkowy wywiad z zespołem "Cochise", w którym Paweł jest wokalistą.

  W tym roku Katarzyna Figura po raz pierwszy spędziła Święta poza domem. Wspólnie z rodziną wybrała się w austriackie Alpy, by tam spędzić święta jeżdżąc na nartach. Kolację wigilijną jedli w hotelu wraz z gośćmi z całego świata. W Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć, jak minął im ten czas i przekonać się, dlaczego w przyszłym roku zamierzają powtórzyć ten wyjazd.

  Ekipa Dzień Dobry TVN odwiedziła dziś studio, w którym nad swoją debiutancką płytą pracuje Patricia Kazadi. Razem z nami mogliście się przekonać jak wygląda praca w profesjonalnym studiu nagraniowym.

  Razem z nami mogliście odwiedzić dziś rodzinną miejscowość Jana Klimenta - Ostrawę. Tancerz znany z programu „Taniec z gwiazdami” opowiedział nam o swojej młodości, przedstawił nam rodzinę, zdradził kilka swoich sekretów i opowiedział o tym, jak został tancerzem.

  Z Natalią Kukulską spotkaliśmy się na planie teledysku „Wierzę w nas”, który jest realizowany w Górze Kalwarii. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska dowiedziała się jakie plany na przyszłość ma piosenkarka.

  W Dzień Dobry TVN wystąpił dziś zespół Łzy z nową wokalistką - Sarą Chmiel. Specjalnie dla nas wykonali utwór "Tak nie będzie zawsze".

  W tym roku Orkiestra Jerzego Owsiaka zagra po raz dziewiętnasty, tym razem dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Nasze gwiazdy postanowiły włączyć się w akcję i wystawiły na licytację swoje pamiątki. W studiu Dzień Dobry TVN Monika Pyrek, Agnieszka Dygant i Janusz Gajos opowiedzieli nam więcej o swoim wkładzie w tę akcję.

  Z redaktor naczelną portalu Plejada.pl Ewą Wojciechowską rozmawialiśmy o nowych planach filmowych Cezarego Pazury, o wakacyjnych planach Rubików, Gali Finałowej Mistrzów Sportu, która odbyła się 8 stycznia, a także o rozdaniu nagród MTV, które w tym roku może odbyć się w Warszawie.

  Na naszej scenie wystąpiła podhalańska grupa Trybunie-Tutki. Członkowie zespołu, którego nowy album ukazał się 22 listopada, wrócili właśnie z trasy koncertowej po… Abu Dhabi. Jak rodowici górale czuli się w skąpanych słońcem Emiratach Arabskich?

  Annę Gogolę znamy z 2. edycji programu "Mam Talent". Dziś, wspólnie z zespołem, na scenie DDTVN wykonała utwór "Ktoś taki jak ty". Piosenka została skomponowana z myślą o Eurowizji 2011. Anna Gogola planuje wystąpić w Krajowym Finale Eurowizji. Obecnie zespół pracuje nad pierwszą autorską płytą. Jak oceniacie jej występ?

  Żora Korolyov - utalentowany tancerz znamy głównie z programu "Taniec z gwiazdami". W Dzień Dziś zapytaliśmy go o plany zawodowe i o to, czy planuje powrót na Ukrainę.

  Płyta "Kaczmarski & Jazz" to wyjątkowy projekt stworzony przez czołówkę jazzmanów młodego pokolenia: Marię Sadowską, Annę Serafińską, Janusza Szroma oraz trio pianisty Pawła Tomaszewskiego. Znajdziemy na niej, znane wszystkim utwory Jacka Kaczmarskiego, wykonane w nowych,jazzowych aranżacjach. Jak oceniacie ich występ?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Dodą, by odbyć szczerą rozmowę o życiu, śmierci i miłości. Dorota Rabczewska opowiedziała o walce o życie Nergala, o planach na przyszłość i o nowej płycie.

  Jak doszło do rękoczynów między Dodą a Moniką Jarosińską? Czy to prawda, że już w maju Anja Rubik wyjdzie za mąż? Jakie imię nadała swojej córce Agnieszka Chylińska? Czy Joanna Krupa poprowadzi uroczystość rozdania nagród MTV? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską.

  14 stycznia na ekrany polskich kin wejdzie film "Turysta". W amerykańskiej wersji filmu w rolę tytułowego bohatera Franka wcielił się Johnny Depp. U jego boku po prostu nie mogło zabraknąć jednej z najlepszych i najpiękniejszych aktorek Hollywood - Angeliny Jolie - filmowej agentki Elise. Zobacz wywiad dziennikarki Anny Wendzikowskiej, której udało się spotkać z odtwórcami głównych ról.

  Każdego roku powstaje analiza wizerunku polskich gwiazd. Jej celem jest ustalenie popytu na dana osobę. Na podstawie tych badań tworzy się wycena konkretnej gwiazdy. Taka wycena, to informacja dla firm reklamowych o tym, ile można zarobić na współpracy z nią.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Bajzel. To solowy projekt muzyka, którego można określić mianem człowieka-orkiestry. Ma on na swoim koncie dwie płyty. Czwartego kwietnia 2011 na rynek wchodzi jego trzeci krążek.