Dorota Deląg uczy autoprezentacji. "Autentyczność wynika z radości robienia rzeczy, które kocha się robić"

Dorota Deląg

Dorota Deląg jako aktorka i prezenterka telewizyjna wiele razy doświadczyła, czym są wystąpienia publiczne. Trema nie musi być jednak paraliżująca, a poczucie lęku w każdej chwili możemy zamienić na motywację do działania. Wiedzą na ten temat Dorota postanowiła podzielić się z uczestniczkami warsztatów.

Dorota Deląg – bądź inspiracja dla innych

Pewność siebie to cecha, której brakuje zarówno wielu kobietom, jak i mężczyznom. Zamiast inspirować innych, często oglądamy się na otoczenie, zamiast realizować swoje pasje, wciąż pozostajemy w sferze marzeń. Dorota Deląg mówi temu stanowcze "nie". Czas wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić swoje nastawienie do życia. Aktorka na Instagramie opublikowała kadry z warsztatów, które prowadzi, a dynamiczne zdjęcie opisała jednym zdaniem.

Autentyczność wynika z radości robienia rzeczy, które kocha się robić

Post nie umknął uwadze fanów. Internauci licznie komentowali zdjęcia Doroty i jednogłośnie przyznali, że jest inteligentną i silną kobietą.

Mądra, piękna, inteligentna, zabawna, silna... i to wszystko mieści się w jednej Kobiecie.

- czytamy pod zdjęciem.

Dorota Deląg – warsztaty z przemówień publicznych

Przemówienia publiczne to zmora wielu osób. Trema przed słuchaczami skupiającymi się na naszym przekazie, strach o merytoryczność wypowiedzi i stres związany z poczuciem oceniania przez innych potrafią nas skutecznie paraliżować. Dorota Deląg postanowiła to zmienić i podzielić się swoim doświadczeniem i sprawdzonymi radami. Prezenterka telewizyjna od jakiegoś czasu prowadzi warsztaty, na których uczy autoprezentacji i przemowy. Jak przyznaje, najważniejsze, to być autentycznym i znać swój potencjał. To pozwoli nie tylko świetnie się bawić podczas wystąpień, ale także zdobyć swoje cele.
Chcesz poczuć się bardziej radośnie i zmniejszyć poziom stresu? Zespół naukowców z University of British Columbia doradza wysypiać się, czyli spać co najmniej siedem godzin.
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości