Gwiazdy

  Dziś w Dzień Dobry TVN Kazimierz Kaczor i Hanna Stankówna opowiedzieli nam o swojej współpracy na planie serialu "Jan Serce".

  Dlaczego Michelle Obama nie przyleciała do Polski? Carla Bruni pokazał ciążowy brzuszek na szycie G8. Arnold Schwarzenegger błagał żonę na kolanach o wybaczenie i ostatnią szansę! Joanna Liszowska szuka niani poliglotki? O komentarz poprosiliśmy Ewę Wojciechowską, redaktor naczelną portalu Plejada.pl

  Jesienią ukaże się nowa płyta Kory i zespołu 5th Element. Na krążku znajdzie się 10 utworów - trzy zupełnie nowe piosenki i siedem odświeżonych wersji dawnych przebojów. - Słucham tej płyty i wciąż nie mogę się nacieszyć, że powstała – przyznaje Kora. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN Kora zaśpiewała w programie jeden ze swych nowych utworów.

  Eliminacje do III edycji programu You Can Dance rozpoczęły się 17 czerwca w Szczecinie. Tym razem Szczecin, Kraków, Wrocław i Warszawa mogą stać się początkiem drogi na Broadway. Główną nagrodą w programie jest trzymiesięczne stypendium w jednej z najlepszych szkół na Broadway'u i 100 tysięcy złotych. O castingu porozmawialiśmy z Kingą Rusin, która przebywa teraz razem z jury programu w Krakowie.

  Stephane & 3G to grupa, która nie została dopuszczona do udziału w konkursie Eurowizji za antyrosyjskie słowa w piosence "We Don't Wanna Put In". Zespół wystąpi w najbliższym czasie w warszawskich i krakowskich klubach. Już dziś Stephane & 3G wystąpił w Dzień Dobry TVN.

  Przedstawiamy kolejnych finalistów trzeciej edycji programu "Mam Talent" - Annę Miedzialec i Jacka Tarczyło, którzy od czterech lat tańczą rock and roll'a akrobatycznego. Jury "Mam talent" było zachwycone ich występem. A jak wy oceniacie ich show w programie Dzień Dobry TVN?

  "Świat według Garpa", "Małżeństwo wagi półśredniej" czy "Hotel Hampshire" - to tylko niektóre z wielu znanych na świecie książek jednego z najbardziej popularnych współczesnych pisarzy - John'a Irvinga, którego gościliśmy dziś w Dzień Dobry TVN. Jaki jest prywatnie? Skąd czerpie inspiracje? Po jakie książki najchętniej sięga? Co lubi robić w wolnych chwilach? Czym ujęła go Polska?

  Ostatni weekend wakacji 28-29 sierpnia zapowiada się na największe wydarzenie muzyczne tego roku. Obok Orange Warsaw Festiwal po prostu nie można przejść obojętnie. Będą to dwa dni dźwięków z najwyższej półki. Jak podkreśla dyrektor festiwalu Piotr Metz: "Zdecydowaliśmy się utrzymać alternatywny charakter imprezy oraz dodać mocne gwiazdy muzyki popularnej z kraju i ze świata".

  Afromental walczy o statuetkę Wow! Music Award na Orange Warsaw Festiwal 2010. W Dzień Dobry Wakacje odbyła się telewizyjna premiera wideoklipu "Rock and Rollin' Love". W teledysku wystąpił m.in. aktor Karol Strasburger. Jak oceniacie ten teledysk?

  Jury programu "Mam talent" oniemiało po występie Damiana. Zdecydowane trzy razy "tak", mówi samo za siebie. 14-letniego wokalistę gościmy dzisiaj w naszym studiu. Damian Skoczyk specjalnie dla widzów Dzień dobry TVN wykonał utwór z repertuaru Elotna Johna - "I'm Still Standing".

  Podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival, która odbędzie się na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu, zagrają m.in. Courtney Love i Hole, Nelly Furtado, White Lies i Mika! Festiwal obfituje nie tylko w zagraniczne gwiazdy, nasze rodzime również tłumnie przybędą na Służewiec. W Dzień Dobry Wakacje mogliście zobaczyć sprawozdanie z pierwszego dnia festiwalu, wywiad z Courtney Love i Moniką Brodką, a także przygotowania Agnieszki Chylińskiej do koncertu.

  Nowy sezon teatralny i nowy spektakl w Teatrze 6. Piętro. Tym razem bez medialnych gwiazd, za to z trzynastką młodych, interesujących i zdolnych aktorów. Sztuka, którą zrealizują to "Maszyna do Liczenia" Elmer Rice'a.

  N'Avoie to manifest, hymn wolności. Marzenie Roberta Gawlińskiego o czasach, gdy świat się zmieni. Przestaniemy biec, zatracać się, by zdobyć kolejne dobra materialne. Dziś w "Dzień Dobry TVN" poznaliśmy całą historię tej piosenki.

  22 maja 2010 w Zabrzu wystąpił najpopularniejszy chór dziecięcy Piccolo Coro dell'Antoniano. Zespół cieszył się największą popularnością w Polsce na przełomie lat 80. i 90. Ale jak się okazuje nadal ma tutaj wiernych fanów. W Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć na czym polega wyjątkowość tego chóru.

  Pod koniec czerwca ruszają zdjęcia do remake'u komedii "Och, Karol! "z 1985 roku. Reżyserią filmu zajął się Piotr Wereśniak, zaś pieczę nad scenariuszem nowej wersji objęła Ilona Łepkowska. W postać tytułowego Karola najprawdopodobniej wcieli się aktor Piotr Adamczyk, u jego boku zobaczymy Annę Muchę, Małgorzatę Foremniak, Małgorzatę Sochę oraz Katarzynę Zielińską.

  "Kochaj i tańcz. 20 lat wcześniej" to powieść osnuta na fabule filmu tanecznego "Kochaj i tańcz" w reżyserii Bruce'a Parramore'a. Książka Manuli Kalickiej rozwija historię Basi i Janka, rodziców głównej bohaterki "Kochaj i tańcz". Z autorką książki oraz z producentką filmu "Kochaj i tańcz" rozmawialiśmy o książce oraz o planach powstania drugiej części filmu.

  Z dziennikarką Ewą Wojciechowską porozmawialiśmy m.in.: o rozpadającym się małżeństwie Toma Cruise'a i Katie Holmes, o tym czy prawdą jest, że Bogusław Linda ma depresję, a także o berlińskiej gali MTV.

  Monika Olejnik, zaraz po Danucie Hubner, jest najbardziej wpływową Polką wg rankingu Forbes'a. Jak piszą: "Nie zawdzięcza swojej pozycji ani posiadanemu majątkowi, ani karierze politycznej czy biznesowej. Jej władza polega na tym, że publicznie patrzy na ręce najwyższym urzędnikom w państwie."

  Ponad dwadzieścia lat temu podbijał serca młodzieży. Czy jego powrót okaże się sukcesem? Oceńcie sami, dzisiaj Shakin' Stevens zaśpiewał dla nas jeden ze swych utworów.

  Wokalistka, znana do tej pory tylko z piosenki towarzyszącej reklamie wiosennej ramówki TVN, przyjechała do Polski. Lenka wystąpi z mega-przebojem 'The Show' tuż przed ogłoszeniem wyników finału Tańca z Gwiazdami. A dziś gościła w naszym studiu.

  Zaplanowany na sobotę występ brytyjskiej grupy Depeche Mode na warszawskim stadionie Gwardii nie odbędzie się z powodu poważnej choroby solisty DM Dave'a Gahana. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Roberta Serafiniaka, szefa łódzkiego Fan-Clubu Depeche Mode "Faith" oraz Piotra Stelmacha z radiowej Trójki.

  5 czerwca odbyła się premiera drugiej płyty zespołu: "Feel 2". Na nowej płycie znajdzie się 10 kompozycji oraz dwa bonusy instrumentalne. Niespodzianką dla miłośników dobrego polskiego blues'a jest duet Piotra Kupichy z Sebastianem Riedlem. Ekipa "Dzień Dobry TVN" przeprowadziła z wokalistą wywiad.

  Tegoroczną sensacją Sopot Festivalu są koncerty gwiazd muzyki z lat 80. Na scenie pojawią się między innymi Modern Talking, Sabrina i Samantha Fox. Dzień Dobry TVN poprosiło o chwilę rozmowy Limahla z zespołem Kajagoogoo i Shakin' Stevensa.

  Otylia kupuje mieszkanie, powrót Britney Spears, Skandal z Muchą i wiele innych czyli co się wydarzyło w świecie showbiznesu.

  Monika Brodka znowu śpiewa. Tym razem tylko gościnnie. Zgodziła się wystąpić na płycie zespołu Silver Rockets. W studio "Dzień Dobry TVN" piosenkarka i lider Silver Rockets, Mariusz Szypura, opowiedzieli o wspólnej pracy.

  Zakończył się już 1. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Camera w Krakowie. Nasz specjalny wysłannik, Marcin Sawicki, do rozmowy o niezależnej kinematografii zaprosił prawdziwe gwiazdy tego festivalu - Holly Woodlawn, Mary Woronov i Paula Morrisseya.

  Muzykoterapia to zespół, który powstał w październiku 2002 roku. Skład grupy tworzą artyści młodego pokolenia polskiej sceny muzycznej, którzy na co dzień współpracują m.in.: z Kasią Nosowską, Marią Peszek i Noviką. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?