Halina Mlynkova rozstała się z mężem. Teraz zdradziła, dlaczego utrzymywała tę informację w tajemnicy

Aktualizacja:

Od kilku miesięcy media rozpisywały się na temat rzekomego rozstania Haliny Mlynkovej z Leszkiem Wronką. Teraz wokalistka z Zaolzia zabrała głos w tej sprawie. Krótko i na temat.

Halina Mlynkova w 2015 roku wyszła za mąż za czeskiego producenta muzycznego Leszka Wronkę. W mediach pojawiły się doniesienia, że małżeństwo przechodzi kryzys.
W dzisiejszym show-biznesowym przeglądzie Dzień Dobry TVN dziennikarka Basia Pasek powiedziała wprost, że informacje te nie były potwierdzone, dlatego nasza redakcja nie odnosiła się do życia prywatnego wokalistki. Aż do niedzieli.

Tym razem Halinka Mlynkova postanowiła jasno powiedzieć, jaka jest sytuacja. I faktycznie rozstała się z mężem. Już w styczniu, więc jak widzimy trochę czasu upłynęło

– przyznała nasza dziennikarka.

Halina Mlynkova rozstała się z mężem

W niedzielę gwiazda Brathanków w programie "Uwaga! TVN" odniosła się do plotek.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Staram się wszystko wypośrodkować tak, żeby dać siebie Piotrkowi, który dorasta i chce się dzielić ze mną wszystkimi swoimi sukcesami, które ma w swoim życiu. A z drugiej strony spełniam własne marzenia muzycznie

– powiedziała Halina Mlynkova.
Zobacz wideo: Życie uczuciowe Halinki Mlynkovej. "Od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Chcę dać siebie dorastającemu synowi"

Życie uczuciowe Haliny Mlynkovej

Halina Mlynkova w 2003 roku poślubiła aktora Łukasza Nowickiego. Owocem ich miłości jest syn Piotr, który obecnie ma 16 lat. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, a podczas jednego z programów zaapelowali do mediów, by uszanować ich prywatność.
Łukasz Nowicki cztery lata po rozwodzie z Mlynkovą poślubił Olgę Paszkowską. W 2018 roku zostali rodzicami Józefiny. Natomiast wokalistka odnalazła szczęście u boku czeskiego producenta muzycznego Leszka Wronki. Przynajmniej wtedy tak się wydawało. Trzymamy kciuki za utalentowaną artystkę z Zaolzia!
Zobacz też:
Zobacz wideo: Halina Mlynkova o przemocy domowej
Autor: Dominika Czerniszewska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości