Halina Mlynkova

  Halina Mlynkova

  Niedawno Halina Mlynkova potwierdziła, że jest w ciąży. Ojcem jej drugiego dziecka jest muzyk, Marcin Kindla. Para do tej pory nie pokazywała się oficjalnie razem, ale z okazji Dnia Matki zakochani postanowili zrobić wyjątek. Na Instagramie pojawiła się ich wspólna fotografia, pod którą zamieszczone zostały poruszające wpisy.

  Adele na gali Grammy przełamała swoją nagrodę i przekazała połowę Beyonce. W ten sposób złożyła hołd swojej idolce i zarazem konkurentce. O miłości do idoli i rywalizacji między artystami rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z wokalistami: Zbigniewem Wodeckim i Haliną Mlynkową oraz tancerzami: Michałem Pirógiem i Maciejem "Glebą" Florek. Za co się cenią?

  Wokaliści: Sabina Jeszka, Maciej Miecznikowski i Halina Mlynkova pochodzą z regionów wyróżniających się odrębnością językową. Czy na co dzień posługują się rodzimymi gwarami? Zapytaliśmy ich o to w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, jak po kaszubsku jest "wentylator" i "kaloryfer" ;)

  Jako że rozpoczyna się rok akademicki, dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer postanowił wybrać się na wykład ze studiowania. Podczas tej pouczającej lekcji miał możliwość zwiedzenia akademika. W jaki sposób przekroczył Checkpoint Charlie? Dlaczego przy okazji przeglądu pokoi włączył mu się radar "na syf"? Dowiedzieliśmy się również, z czego studenci pozyskują makaron i w jakich okolicznościach najlepiej konstruuje się robota kroczącego.

  W kolorowej prasie pojawiły się plotki na temat kryzysu w małżeństwie Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki. Doniesienia mediów u źródła postanowiła sprawdzić dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.Czy Leszek Wronka jest zazdrosny o żonę?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Halinę Mlynkovą i Leszka Wronkę. Czy bycie małżeństwem ułatwia współpracę czy utrudnia? Czy Halina podczas pracy buntuje się przeciwko mężowi, który jest jej producentem. Czy Leszek jest zazdrosny o Halinę? I jakie zmiany szykują się w ich życiu?

  W sobotę w Dzień Dobry Wakacje podróżujemy: do Pragi z Haliną Mlynkovą i jej mężem, z Tomaszem Kotem - nad polskie morze, które "udaje" brytyjski Manchester. Do nas: przyjeżdżają - specjalnie dla dzieci - Marcin Gortat oraz charyzmatyczna zwyciężczyni Eurowizji - Jamala. Bądźcie z nami o 8:30. Zapraszają: Dorota Wellman i Piotr Kraśko.

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Haliną Mlynkovą o szpilkach. Czy Mlynkova lubi chodzić w butach na wysokich obcasach? A w jakich butach lubi chodzić prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Klaczyńska?

  Jak zauważyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, polskie gwiazdy coraz mniej bywają na salonach. Jednak takiego wydarzenia, jakim był wczorajszy pokaz Dawida Wolińskiego, odmówić sobie nie mogły. Czym kieruje się Halina Mlynkova wybierając wieczorne wyjścia? Dlaczego Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska również traktują tego typu imprezy bardziej selektywnie? Czy zostają w domu na prośbę swoich partnerów?

  O nowej płycie, o życiu na walizkach, o śpiewaniu z synem i ... duecie z Karelem Gottem opowiedziała nam Halina Mlynkova. Jak udaje się jej być skromnym człowiekiem w świecie showbiznesu i czy rzeczywiście jej życie z mężem jest teraz podporządkowane pracy? Leszek Wronka: "Rozmawiamy o pracy przy śniadaniu, przy obiedzie, w łóżku..."

  Ślub Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki zaplanowany jest na Walentynki. Czy już wszystko dopięte jest na ostatni guzik? Czy wybrali obrączki? Czy denerwują się przed ślubem? Ile sukni Halina założy w dniu ślubu? Czy przyjmie nazwisko męża? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Telekamery po raz osiemnasty zostały rozdane. Czy Ewa Farna, Bartek Jędrzejak, Agnieszka Dygant, Barbara Kurdej Szatan, Mikołaj Roznerski, Agnieszka Chylińska, Daria Widawska, Katarzyna Glinka, Olga Bołądź oraz Halina Mlynkova oglądają siebie w telewizji? O to na rozdaniu Telekamer zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio dużo przeszli. Leszek pobity trafił do szpitala. Halina bardzo troskliwie się nim opiekowała. 22 lutego poprosił Halinę o rękę. Kto będzie świadkiem na ich ślubie? Gdzie po ślubie będą mieszkać? O tym opowiedzieli zakochani w studiu Dzień Dobry TVN. A na scenie Halina wykonała swoją najnowszą piosenkę „Uśmiech malucha”.

  Tylko u nas: prawdziwa gwiazda - Kylie Minogue - o tym przed kim tłumaczy się ze swoich seksownych klipów. Miał 170 IQ, nie lubił podróży, a mimo to jego nazwisko zna cały świat. Odwiedzamy królestwo Stanisława Lema. A na koniec w Dzień Dobry TVN Halina Mlynkova z narzeczonym Leszkiem Wronką o chwilach, które umacniają związek. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszają Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Jakiś czas temu Centralne Biuro Śledcze - na wniosek prokuratury - zatrzymało cztery osoby związane z olsztyńskim środowiskiem MMA. Wśród zatrzymanych jest znany olsztyński zawodnik MMA, który jest kuzynem gościa Dzień Dobry TVN Mameda Khalidova (Chalidowa). Podobno CBŚ szykuje się teraz na Mameda z powodu domniemanych powiązań z mafią czeczeńską. Poprosiliśmy go o komentarz w tej sprawie.

  Postrzega się przede wszystkim jako człowiek piszący. Dotyka ludzi i ich poglądy do żywego. Czasem nawet jego znajomi odsądzają go od czci i wiary. Nie oszczędza Terlikowskiego i Chazana. Mówi, że nie jest człowiek partyjnym. Jak daleko mu jest do kościoła i wartości chrześcijańskich? W studiu Dzień Dobry TVN Andrzej Saramonowicz opowiedział o filozofii, wierze, polityce, muzyce, sztuce, literaturze, czyli o fundamentalnych wartościach każdego inteligentnego człowieka.