Syn Haliny Mlynkovej ma już 19 lat. "Ale ten czas zasuwa"

Halina Mlynkova
Syn Haliny Mlynkovej ma już 19 lat
Źródło: Paweł Wodzynski/East News
Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego skończył właśnie 19 lat. Rodzice postanowili złożyć mu życzenia urodzinowe za pomocą mediów społecznościowych. Posty uzupełnili zdjęciami swojej pociechy. Jak dziś wygląda Piotr Nowicki?

Życie rodzinne Haliny Mlynkovej

Halina Mlynkova to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Przez lata śpiewała w zespole "Brathanki", a grupa stworzyła wiele utworów, które stały się ponadczasowymi hitami. Artystka dwukrotnie wychodziła za mąż. Owocem miłości pierwszego małżeństwa z Łukaszem Nowickim jest syn Piotr, a w 2021 roku gwiazda wraz z partnerem Marcinem Kindlą powitała na świecie syna Leona.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Aktualnie piosenkarka skupia się na karierze solowej, niedawno wydała nową płytę. Halina Mlynkova udziela się również w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami ważnymi chwilami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Nie brakuje tam uroczych rodzinnych kadrów, co zdecydowanie doceniają jej obserwatorzy.

Syn Haliny Mlynkovej kończy 19 lat

W najnowszym poście na Instagramie wokalistka podzieliła się zdjęciem swojego syna. Piotr Nowicki skończył właśnie 19 lat. Dumna mama pochwaliła się jego fotografią z Nowego Jorku i złożyła mu życzenia urodzinowe. Wspólne zdjęcie z synem dodał także aktor Łukasz Nowicki.

- Mój Syn Piotrek kończy dziś 19 lat. Ostatnie „ście”. Stałeś się Synku fantastycznym , wrażliwym , młodym mężczyzną!!!. Jestem z Ciebie dumny - napisał aktor na Instagramie.

Do życzeń urodzinowych przyłączyli się także fani rodziców 19-latka. - "Ludzie, już 19. Wszystkiego najlepszego dla Pana Piotra i rodziców", "Sto lat Piter :) ale ten czas zasuwa", "Wszystkiego najlepszego dla syna" - czytamy w komentarzach pod zdjęciami.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzynski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości