Lara Gessler wspomina rozstanie rodziców. "Runął mój świat rodem z filmów o Carringtonach"

Lara Gessler
Lara Gessler wspomina rozstanie rodziców
Źródło: MWMEDIA
Lara Gessler z sentymentem wraca do czasów dzieciństwa, kiedy to jako kilkuletnia dziewczynka podróżowała wraz z rodzicami po świecie, poznawała inne kultury i odkrywała nowe smaki. W wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" restauratorka opowiedziała o tym, jak jej życie się zmieniło, gdy mama i tata postanowili się rozwieść. Z kim wtedy zamieszkała?

Lara Gessler - dzieciństwo

Lara Gessler jest córką Magdy i Piotra Gesslerów. Jak przyznała w "Wysokich Obcasach", wychowała się w szalonym domu w postpeerelowskiej rzeczywistości. Nie chodziła do przedszkola, dużo czasu spędzała wraz z rodzicami podróżując po świecie. Z radością wyczekiwała na wakacje, bo jeździła wtedy do dziadków na wieś. Dopiero kiedy poszła do szkoły podstawowej, zawarła pierwsze przyjaźnie. Lara w najnowszym wywiadzie opowiedziała o trudnym momencie, kiedy jej mama i tata się rozstali. Miała wtedy 8 lat.

"Miasto kobiet". Lara Gessler o życiu z ortoreksją

Lara Gessler mierzyła się z ortoreksją
Źródło: TVN Style
"Miasto kobiet". Lara Gessler o relacji z własnym ciałem
"Miasto kobiet". Lara Gessler o relacji z własnym ciałem
"Miasto kobiet". Lara Gessler mierzyła się z ortoreksją
"Miasto kobiet". Lara Gessler mierzyła się z ortoreksją
"Miasto kobiet". Lara Gessler opowiedziała o zaburzeniach odżywiania
"Miasto kobiet". Lara Gessler opowiedziała o zaburzeniach odżywiania

- Runął mój świat rodem z filmów o Carringtonach. To była totalna zmiana życia. Mama odeszła. Nie było dramatycznych scen, ostentacyjnego pakowania się; związek rodziców rozmywał się powoli - wyznała Gessler w "Wysokich Obcasach". - Zamieszkałam z tatą. Wyprowadzałam się z otoczonego wielką działką domu, gdzie były psy, koty, papugi, żółwie, a w moim pokoju z łazienką stały dwie huśtawki, do 45-metrowego mieszkania na warszawskim Bemowie. Nie miałam swojego łóżka, ale najważniejsze, że byłam z tatą. Rodzice nauczyli mnie wypatrywać dobrych rzeczy - wyznała Lara.

Lara Gessler - jaką jest mamą?

Piotr Gessler był jedną z najważniejszych osób w życiu Lary. Niestety, zmarł pod koniec sierpnia 2021 roku. Dziś restauratorka chce przekazywać swoim dzieciom - Nenie i Bernardowi - takie wartości, jakich nauczyła się od swojego ojca.

- Próbuję być taką mamą, jakim tatą był mój tata. Może jestem bardziej komunikatywna, bo tato był zamknięty i skryty. Ktoś mógłby powiedzieć, że to jego słaba strona, ale dodawało mu tajemniczości i atrakcyjności. Staram się być świadomym rodzicem i chcę być dla dzieci - odprowadzać i przyprowadzać je ze żłobka, chodzić na wywiadówki. Chcę, aby miały poczucie ważności - podkreśliła Lara.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: "Wysokie Obcasy"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości