dzieciństwo

    dzieciństwo

    Aleksandra Żuraw popularność zdobytą w "Top Model" wykorzystała, by rozkręcić własną działalność. Dziś jest odnoszącą sukcesy bizneswoman. Nie zawsze jednak jej życie było usłane różami. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl gwiazda opowiedziała o wydarzeniach z dzieciństwa, które, choć były bolesne, ukształtowały jej charakter i pomogły znaleźć się w miejscu, w którym jest dzisiaj.

    Wszyscy, którzy dorastali w latach 90. z pewnością potwierdzą, że dzieciństwo w tamtym okresie znacznie różniło się od tego, co obserwujemy dziś. Beztroskie zabawy na trzepaku, lody z serka homogenizowanego, krzyki na osiedlu: "mamo, rzuć mi kanapkę" to była nasza codzienność, którą wielu wspomina z rozrzewnieniem. Co jeszcze powinniście pamiętać, jeśli właśnie wtedy chodziliście do przedszkola czy szkoły?

    Kasia Ankudowicz to żywiołowa i temperamentna artystka, która wie co to dystans do świata i własnej osoby. Na Instagramie aktorka poruszyła jednak temat "złych kobiet", czyli pań, które krzyczą, szarpią swoje dzieci, dominują i walczą o uznanie otoczenia. Jak przyznała, od dzieciństwa bała się takich ludzi, jednak wraz z życiowym doświadczeniem nauczyła się stawiać granice. Znam swoją wartość niezależną od opinii innych – przyznała.