dzieciństwo

  dzieciństwo

  "Ula Pedantula" postanowiła podzielić się z fanami wspomnieniami z dzieciństwa.

  "Zahaczyłem o przemoc w domu, brak kasy".

  Sława i popularność w młodym wieku wydają się być niezwykle ekscytujące. Niestety nie zawsze tak jest - czasem cena dziecięcej kariery okazuje się zbyt wysoka. Które gwiazdy show biznesu żałują, że ich dzieciństwo minęło w blasku fleszy?

  "Z gadżetem, który sprawiał, że czuł się modny".

  19 kwietnia w Muzeum POLIN odbędzie się premiera spektaklu na motywach książki "Mama zawsze wraca" Agaty Tuszyńskiej, która opowiada historię ocalałej z Zagłady Zofii Zajczyk.

  Qczaj opublikował w sieci poruszający wpis, w którym powrócił wspomnieniami do najbardziej mrocznego okresu w swoim życiu. W 2015 roku przeżywał bardzo trudny czas. Był pogrążony w depresji i nie mógł sobie poradzić z demonami przeszłości.

  W piosenkach artystka przemyca osobiste historie.

  Paulina Krupińska-Karpiel to niezaprzeczalnie jedna z najpiękniejszych kobiet. I choć można by przypuszczać, że od zawsze miała powodzenie, prawda jest inna. W rozmowie z redaktorką serwisu Dzień Dobry TVN, Karoliną Kalatzi, wyznała, że w gimnazjum chłopcy się za nią nie oglądali.

  Kim Kardashian zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię z rodzinnego albumu. - Nadal robię tę minę - napisała. Zobacz, jak się zmieniła jedna z najsłynniejszych celebrytek na świecie.

  Jessica Chastain udzieliła osobistego wywiadu. Aktorka opowiedziała w nim o swoim dzieciństwie oraz o tym, że wychowywała się w bardzo biednej rodzinie. Jej mama mierzyła się z niezwykle trudnymi sytuacjami.

  Które eksponaty są najciekawsze?

  Sylwia Peretti znana jest z nieprzeciętnej charyzmy, wystawnego życia i pasji do motoryzacji. W oczach fanów jest kobietą sukcesu i autorytetem dla wielu Polek. Nie każdy wie, że gwiazda miała trudne dzieciństwo. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał gwiazdę o dorastanie w przemocowym domu.

  Oto problemy, z którymi borykają się niekochane córki.

  Książki, które czytaliśmy w dzieciństwie miały kluczowy wpływ na rozwój naszej wyobraźni, słownictwa i zaspokojenie ciekawości. Dlatego w Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Annę Kalatę, Wiceprezes Indyjsko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, dziennikarkę Beatę Tadlę i pisarza Michała Rusinka, po jakie lektury sięgali za młodu.

  "Im bardziej ktoś miał trudne dzieciństwo, tym bardziej musi powalczyć".

  Aleksandra Żuraw popularność zdobytą w "Top Model" wykorzystała, by rozkręcić własną działalność. Dziś jest odnoszącą sukcesy bizneswoman. Nie zawsze jednak jej życie było usłane różami. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl gwiazda opowiedziała o wydarzeniach z dzieciństwa, które, choć były bolesne, ukształtowały jej charakter i pomogły znaleźć się w miejscu, w którym jest dzisiaj.

  Marcin Prokop nieczęsto otwiera się na tematy prywatne. Zdarza się jednak, że opowiada fanom o wspomnieniach np. z dzieciństwa. Tym razem prezenter Dzień Dobry TVN także wrócił wspomnieniami do beztroskich czasów młodości. Przy okazji zdradził, jak spędzał czas z kolegami. Działo się!

  "Moja rodzina nie należała do super zamożnych ani ustosunkowanych".

  Z badań opublikowanych w piśmie "Neurology Clinical Practice" wynika, że chodzi o wydarzenia związane z dysfunkcyjnością rodziny.

  Fani: "Nic się nie zmieniłaś". 

  Sentymentalna podróż z dziećmi w rodzinne strony to nie tylko okazja do wspomnień, ale i odkrywania swojej tożsamości. O roli tradycji rodzinnych w życiu dziecka opowiedziała Marta Bąkowska, psycholog dziecięcy oraz aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka, która wraz z rodziną wybrała się do miejsc swojego dzieciństwa.

  Alana Thompson, znana jako Honey Boo Boo, zdobyła popularność już jako kilkuletnia dziewczynka. Ona i jej mama June były gwiazdami programu "Mała piękność", który ukazywał kulisy dziecięcych konkursów piękności w Stanach Zjednoczonych. Po latach Alana zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu dla "Teen Vogue". Opowiedziała o trudnym dzieciństwie.

  Pewne historie na zawsze pozostawią ból i pustkę. Monika Miller udzieliła niedawno szczerego i osobistego wywiadu dla jednego z portali. Podczas rozmowy wspomniała o śmierci ojca, żałobie oraz o surowym wychowaniu.

  Wszyscy, którzy dorastali w latach 90. z pewnością potwierdzą, że dzieciństwo w tamtym okresie znacznie różniło się od tego, co obserwujemy dziś. Beztroskie zabawy na trzepaku, lody z serka homogenizowanego, krzyki na osiedlu: "mamo, rzuć mi kanapkę" to była nasza codzienność, którą wielu wspomina z rozrzewnieniem. Co jeszcze powinniście pamiętać, jeśli właśnie wtedy chodziliście do przedszkola czy szkoły?

  Marta Andretti to młodsza o sześć lat siostra Joanny Krupy. Nie ukrywa, że dużo jej zawdzięcza. - Tak naprawdę wychowywała mnie Asia - przyznaje. Jak dodaje, matczyne uwagi dostaje od niej do tej pory.

  Katarzyna Glinka z sentymentem wróciła myślami do dawnych czasów. Aktorka wybrała się na urlop do miejsca, gdzie jako dziecko spędzała wakacje. W mediach społecznościowych opublikowała urocze zdjęcie i przyznała: "Lubię tu wracać".

  Magda Wójcik to zwyciężczyni programu "Big Brother" oraz uczestniczka nowego reality show w Player.pl i TVN7 "One Night Squad". Niewątpliwie jest kolorowym ptakiem, a patrząc na jej zdjęcia z dzieciństwa, staje się jasne, że tak było od zawsze.

  Anita Werner opowiedziała o swoim dzieciństwie. Jak się okazuje, już wtedy zdobywała wiedzę na temat zdrowego odżywienia i zdrowego trybu życia. Inspirowali ją rodzice.

  Jaki gwiazdy wyglądały w dzieciństwie? Możecie się zdziwić. Jeszcze ciekawsze są ich wspomnienia i dziecięce marzenia. Opowiedzieli o nich Qczaj, Lara Gessler, Renata Kaczoruk i Jankes.

  Bez względu na wiek, chyba każdemu z nas 1 czerwca, robi się lżej na sercu. Tego dnia w mediach społecznościowych królują archiwalne zdjęcia internautów, na których mają po kilka lat. Jak w dzieciństwie wyglądali nasi prowadzący? Niektórzy zmienili się nie do poznania.