Lara Gessler

  Lara Gessler była gościnią "Miasta kobiet". W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską i Marzeną Rogalską otworzyła się na temat zaburzeń odżywiania i relacji z własnym ciałem. - To poczucie gigantycznej paniki w momencie, kiedy przestajesz mieć kontrolę nad własnym życiem - przyznała restauratorka.

  Rozmowa z Larą Gessler otworzy trzeci sezon "Miasta Kobiet". Gwiazda opowiedziała o swoich zmaganiach z zaburzeniami odżywiania. To pierwszy raz, kiedy tak otworzyła się na ten temat.

  Lara Gessler i Piotr Szeląg przywitali niedawno na świecie swoje drugie dziecko, synka Bernarda Gesslera-Szeląga. Magda Gessler niedawno zobaczyła wnuka, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

  Jak na braciszka zareagowała mała Nena?

  "Wzrusz totalny".

  Lara Gessler przygotowuje się do drugiego porodu. Restauratorka podzieliła się szczegółową relacją z pakowania szpitalnej torby. W wideo nie brakuje wielu przydatnych rad dla przyszłych mam. Co Lara zabiera ze sobą do szpitala?

  W zeszłym roku świat rodziny Gesslerów na chwilę się zatrzymał. 27 sierpnia odszedł Piotr Gessler, ceniony restaurator. W pierwszą rocznicę śmierci, córka Lara opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie i chwytającymi za serce słowami wspominała ojca.

  Widzowie TVN już czekają na najnowszą odsłonę "Kuchennych rewolucji". Zanim jednak obejrzycie premierowe odcinki, zachęcamy do lektury artykułu, w którym wymieniamy wszystko, co chcielibyście wiedzieć o prowadzącej program.

  Lara Gessler nie boi się poruszać ważnych tematów oraz bardziej kontrowersyjnych kwestii. Tym razem w wywiadzie dla Plejady powiedziała, jaki - jej zdaniem - jest sekret udanego seksu. Została także zapytana o życie intymne w czasie ciąży.

  Lara Gessler, Katarzyna Burzyńska-Sychowicz i Dagmara Kaczmarek-Szałkow opowiedziały o blaskach i cieniach rodzinnego porodu.

  Możemy zobaczyć m.in. wystrój salonu, kuchni, pokoju dla dziecka, czy sypialni.

  Lara Gessler odlicza już dni do przyjścia na świat swojego synka. Ciąża zdaje się jej służyć, czego dowodem są opublikowane przez gwiazdę zdjęcia. - Dla takiej sesji mogłabym być 3. raz w ciąży - zażartowała jedna z fanek.

  - Odczarowujesz ten świat - napisała córka restauratorki.

  Tadeusz Müller i Małgorzata Downar pobrali się. Uroczystość odbyła się na łodzi. Nowożeńcy mieli na sobie oryginalne stylizacje.

  Mała Nena doczeka się siostry czy brata?

  To wyjątkowy czas w życiu Lary Gessler. Wraz z mężem Piotrem Szelągiem czekają na narodziny kolejnego dziecka. Znana restauratorka jest już w drugim trymestrze ciąży. Pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w bikini, na którym widać jej zaokrąglony brzuch. Fanki są pod wrażeniem, jak pięknie się prezentuje.

  Wraz z innymi kobietami przygotowuje dania dla potrzebujących.

  "Wszystkiego się mogę po niej spodziewać".

  Kobiety od wieków inspirują się innymi przedstawicielkami płci pięknej, które często przełamują konwencje i eksperymentują. Naśladują ich sposób bycia i styl ubierania się. A kto jest prawdziwym wzorem dla polskich gwiazd? O tym opowiedziały podczas gali Elle Style Awards 2022.

  We wtorkowy wieczór 5 kwietnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec - a dokładniej na Trybunie Honorowej - odbyła się gala Elle Style Awards 2022. Już po raz piąty wyróżniono najbardziej utalentowanych projektantów, modelki, fotografów i debiutujące postaci w świecie mody, a także najlepiej ubraną kobietę w kraju. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd. Kto wyglądał najlepiej? Sprawdziła to redaktor mody dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  "To nie są warunki do spokojnego ciążowania".

  To bardzo szczęśliwy czas w życiu Lary Gessler i Piotra Szeląga. Niedawno pochwalili się w mediach, że spodziewają się drugiego dziecka. Restauratorka przez kilka miesięcy zwlekała z podzieleniem się tą informacją z fanami.

  Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się drugiego dziecka. Restauratorka ogłosiła szczęśliwą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  W najnowszym wpisie na Instagramie Lara Gessler postanowiła upamiętnić urodziny zmarłego taty.

  W tłusty czwartek pod cukiernią "Słodki Słony" w Warszawie jak co roku ustawi się długa kolejka po pączki od Magdy Gessler. W czym tkwi ich sekret?

  Zabawa lalkami jest nieodłącznym elementem dziecięcych aktywności. Maluchy czeszą im włosy, przebierają, karmią i dbają o nie. Wchodzą też w różnego rodzaju role, udając, że lalka jest mamą, nauczycielką czy też panią w sklepie. Jak dowiedli naukowcy, zabawa lalkami rozwija wiele umiejętności interpersonalnych. W Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym Marielle Tourel, specjalistka z zakresu rozwoju dzieci oraz Lara Gessler, mama półtorarocznej Neny.

  Lara Gessler i Piotr Szeląg w październiku 2020 roku zostali rodzicami. Restauratorka od początku chętnie dzieliła się swoim spojrzeniem na macierzyństwo. W ostatnim poście, jaki zamieściła na Instagramie, widzimy jak szczęśliwa czyta książkę z córeczką. O czym chciała powiedzieć, zamieszczając zdjęcie?

  Dzień Babci w 2022 roku świętować będzie wiele gwiazd. O relacjach z wnukami chętnie opowiada Magda Gessler, Beata Kozidrak czy Agata Młynarska. Świeżo upieczoną babcią została niedawno Majka Jeżowska. Kto jeszcze wyczekuje swojego święta?

  "Przeryczałam cały dzień".

  Po wzruszającej uroczystości wyprawiła, wraz z mężem poprawiny z zaskakującym motywem przewodnim.