Lara Gessler

  Lara Gessler

  Lara Gessler spełnia się w roli szczęśliwej mamy i żony. Ślub znanej restauratorki odbył się w 2020 roku, jednak zakochani do samego końca utrzymywali w tajemnicy informację o uroczystości. Z okazji pierwszego jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcia.

  Początek jesieni to szczególny moment dla Lary Gessler, która nie przejmuje się nadchodzącymi słotami czy chandrą, z którą w tym okresie zmaga się wiele osób. Przeciwnie, znana restauratorka zapewnia, że to wyjątkowy czas, który można wykorzystać na wiele sposobów. W najnowszym poście podzieliła się z fanami niektórymi z nich

  Magda Gessler od ponad 10 lat przemierza wzdłuż i wszerz całą Polskę, by nieść pomoc restauratorom, którzy znaleźli się w krytycznej sytuacji. Znana kucharka zyskała dzięki temu oddaną rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą kulisy jej życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych i nie szczędzą komplementów na widok publikowanych przez nią zdjęć czy relacji. Tym razem zachwyt internautów wywołał post, który gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" umieściła na Instagramie z okazji urodzin córki.

  Nena jest pierwszą wnuczką Magdy Gessler. Nic dziwnego, że słynna restauratorka wprost oszalała na jej punkcie i chętnie chwali się jej zdjęciami w sieci. Na jednym z nich doskonale widać, w kogo wdała się córka Lary i Piotra. Fani jednogłośnie to stwierdzili.

  Gdy na świecie pojawiają się dzieci, trzeba mieć oczy dookoła głowy. Wie o tym każdy rodzic, który wielokrotnie doświadczył przysłowiowego zawału serca, widząc, jak maluch wykonuje zakazane czynności. Czasem, choć bardzo się staramy, wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do nieszczęścia. Fanki Magdy Gessler i jej córki Lary postanowiły ostrzec je, widząc, czym bawi się mała Nena.

  Nic tak nie cieszy matki, jak szczęście jej dziecka. Magda Gessler pęka z dumy, ponieważ jej córka Lara ma u swego boku wspaniałego mężczyznę. Piotr Szeląg jest zarówno świetnym mężem, jak i opiekuńczym ojcem. Znana restauratorka zachwyca się wybrankiem serca Lary, bo taki zięć to skarb!