syn

  syn

  Od śmierci Andrzeja Strzeleckiego mijają prawie dwa lata. Syn aktora, Antoni właśnie spełnił wielkie marzenie ojca. Młody pasjonat gry w golfa zakończył naukę w Keiser University w West Palm Beach - Associate of Science in Golf Management. Jak wspomina lata spędzone z tatą na polach?

  "Popłakałam się ze wzruszenia".

  "Mieszczę się mojemu synowi pod pachą".

  Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post. Z okazji dwunastych urodzin syna gwiazda podzieliła się z fanami refleksją na temat macierzyństwa.

  Do szczęścia brakowało mu jedynie dziecka.

  Joanna Opozda pokazała zdjęcie z małym Vincentem. Uroczy obrazek ze wspólnego wyjścia niesie się po sieci, wzbudzając zachwyt fanów. Przy okazji aktorka żartobliwie odniosła się do wypadania włosów po ciąży. O co naprawdę chodzi?

  Paulina Smaszcz może poszczycić się wieloma sukcesami, nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Dziennikarka nieraz podkreślała, jak wiele powodów do dumy przynosi jej macierzyństwo.

  Mama to dla chłopca pierwsza, ważna kobieta w życiu. Wiele osób twierdzi, że ta relacja ma również wpływ na wybór przyszłej partnerki syna. Czy to stwierdzenie jest prawdziwe? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli terapeuta i psycholog, Piotr Mosak oraz Sylwia Bomba, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

  Życie pod jednym dachem ze znanymi rodzicami określił jako gehennę.

  Georgina Rodriguez wróciła do domu z córeczką. Radosną wieść przekazał Cristiano Ronaldo za pośrednictwem Instagrama. Piłkarz podziękował fanom za wsparcie. - Wszyscy czuliśmy miłość i szacunek - napisał.

  Śnił mi się koszmar z wczoraj na dziś, a może z dziś na jutro. Są takie sny, których nie chcemy śnić, są takie sny, które dzieją się dziś.

  - Jesteśmy głęboko poruszeni tą niespodziewaną stratą - czytamy w przekazanym przez piłkarza komunikacie.

  Fanka: "Skóra zdarta z mamy".

  Kto tu jest winny? Dorosłe dziecko czy rodzic? Porozmawialiśmy o tym z psycholog Marzeną Mawricz.

  Janek Kietliński wraz z przyjaciółmi udał się do Lwowa, by zawieźć zebrane dary. Nieoczekiwanie stał się świadkiem bombardowania. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl zrelacjonował przebieg tragicznego zdarzenia. - To ludzie na Wschodzie są bohaterami, nie ja - stwierdził syn Beaty Tadli.

  Allan Krupa rozpoczął swoją przygodę z hip hopem. Od teraz to raper Enso.

  "Poprosił mnie o to".

  Robert Motyka i jego ojciec,Tadeusz, wracają w kolejnym sezonie programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie mój ojciec". Jak teraz wygląda ich męska przyjaźń? O tym i o tym jakie emocje czekają na widzów opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Brytyjska Akademia Sztuki Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA) po raz 75. przyznała swoje nagrody. Wyróżnienia powędrowały m.in. do najbardziej znamienitych nazwisk ze świata kina, jednak to nie wyróżnieni aktorzy skradli show. Kiedy na czerwonym dywanie pojawił się syn Jona Bon Joviego, wszystkie kamery i oczy paparazzi zwrócone były na niego oraz jego ukochaną Millie Bobby Brown.

  Mówię: "Przestań tyle pracować. Idź ze znajomymi na kolację albo do kina z dziewczyną".

  "Takim wyrażeniom często przypisuje się magiczne znaczenie"

  Chet Hanks postanowił opowiedzieć o dorastaniu w cieniu sławnych rodziców. W filmie, który pojawił się na jego kanale, 31-latek nie szczędził słów krytyki w stronę ojca, Toma Hanksa i mamy, Rity Wilson.

  "Diastema po tacie, mega" - komentują internauci.

  Magdalena Stępień zorganizowała zbiórkę na leczenie synka, u którego zdiagnozowano złośliwego guza wątroby. Wiele osób poddało w wątpliwość jej sens z uwagi na zarobki ojca chłopca. Jakub Rzeźniczak postanowił odnieść się do tych uwag. Piłkarz wypowiedział się także w sprawie choroby i leczenia małego Oliwiera.

  Chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala.

  Rodzicom zależało na podniesieniu komfortu życia chłopca, który zmagał się z łamliwością kości. Jednym z priorytetów było wyrównanie chodnika przed posesją na własny koszt. Dlaczego sąsiadka nie wyrażała zgody na remont? Sprawie przyjrzeli się reporterzy "Uwagi!".

  Aneta Kręglicka zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię syna - Aleksandra Żaka. To rzadki widok w sieci, więc internauci od razu zaczęli ochoczo komentować post. - Masz takiego dorosłego syna? Nie wierzę - czytamy.

  "Rozumiecie, jak bardzo się cieszę!".

  Majka Jeżowska za pośrednictwem Instagrama przekazała radosną wieść. - O 6:15 zostałam babcią! Już oficjalnie skoro rodzice umieszczają posty to babcia też - napisała szczęśliwa wokalistka. Znamy płeć i imię nowego członka rodziny.

  Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Dumni rodzice nie mogli się powstrzymać i przekazali fanom kolejną informację. Chodzi o płeć potomka. Przyszli rodzice już wiedzą, kto zamieszka w ich domu. Chłopiec czy dziewczynka?