Damian Michałowski wybrał się z synem na wizytę do dentysty. "Nie przebiegała tak łagodnie jak pierwsza"

Damian Michałowski
Kamil Piklikiewicz/East News
Damian Michałowski razem z synkiem wybrał się na kontrolę do gabinetu stomatologicznego. Choć nie było tak łagodnie jak podczas pierwszej wizyty, ale mały Henio dał sobie radę i dostał pochwałę od dumnego taty.

Syn Damiana Michałowskiego u dentysty

Wizyty u dentysty są konieczne do tego, by cieszyć się zdrowymi i pięknymi zębami. Wie o tym doskonale także Damian Michałowski, który w ostatnim czasie zaprowadził synka do gabinetu stomatologicznego. Nasz prowadzący nie ukrywał, że pojawiły się małe schody. Mimo wszystko chłopiec dzielnie wytrzymał, za co dostał pochwałę od taty.

Nie przebiegała tak łagodnie jak pierwsza, ale Henio dał radę! Jestem z niego dumny, że wysiedział prawie do końca na fotelu❤️ W ostatniej fazie musiałem trochę pomóc, ale wiecie jak to jest - na finiszu człowiek boi się już wszystkiego, mimo że to co najgorsze za nim. Najwięcej czasu zajęło Heniowi przekonanie się, żeby na końcu otworzyć buzie, tak aby Pani Stomatolog sprawdziła czy z ząbkiem jest wszystko ok?

- relacjonował dziennikarz w poście na Instagramie.

Przy okazji okazało się, że pani stomatolog, która zajmowała się Heniem, ma dobre podejście do dzieci. Dzięki niej całość nie musi być dla nich taka straszna.

Oczywiście z ząbków wypłukujemy robaki, kolorujemy je, rysujemy na nich obrazki, gilgamy szczoteczkami, a na końcu przyklejamy plastelinę, żeby robaki znów do nich nie weszły? nie ma straszenia borowaniem czy tym, że mu zęby wypadną??♂️ po każdej wizycie jest też nagroda od Pani Dentystki❤️

- pojawiło się w poście.

Higiena jamy ustnej

W instagramowym poście Damian Michałowski zdradził również, jak chłopczyk dba o swoje zęby. Henio myje je sam 2 razy dziennie, a po wszystkim rodzice poprawiają ewentualne niedociągnięcia. Unika też słodzonych napojów. Lubi żelki i chipsy, ale nie jada ich zbyt często. Nie rusza za to w ogóle czekolady, ponieważ za nią nie przepada. Oczywiście w grę wchodzą również wizyty w gabinecie stomatologicznym.

Robimy wszystko, żeby zadbać o jego zdrowy uśmiech, ale czasami tak jest, że zęby się psują??♂️i trzeba o nie zadbać.

- zaznaczył nasz prowadzący.

Czy dzieci mogą polubić dentystę? Sprawdź materiał Bartka Dajnowskiego.

Zobacz także:

Książę George skończył 7 lat. Oto kolejne zdjęcie zrobione przez jego mamę

Julia Wieniawa zwróciła się do Marcina Tyszki o nietypową pomoc. Fotograf: "Wykorzystuje mnie intensywnie jako ogrodnika"

Celebryci są tacy jak my. Jennifer Lopez w drodze na wakacje spotkał przykry incydent

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości