Gwiazdy

Julia Wieniawa zwróciła się do Marcina Tyszki o nietypową pomoc. Fotograf: "Wykorzystuje mnie intensywnie jako ogrodnika"

Julia Wieniawa

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Julia Wieniawa zwróciła się do Marcina Tyszki o nietypową pomoc. Fotograf: "Wykorzystuje mnie intensywnie jako ogrodnika"

Julia Wieniawa

Bartosz Krupa/East News

Julia Wieniawa jakiś czas temu zainwestowała we własne mieszkanie. Aktorka pozazdrościła zaprzyjaźnionemu sąsiadowi, Marcinowi Tyszce pięknego tarasu i poprosiła fotografa o pomoc. "Projekt już jest, zaczynamy działać, będzie dżungla" - zdradził Marcin. 

Marcin Tyszka zaprojektuje taras Julii Wieniawie

Julia Wieniawa mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zapracowana aktorka zarobione pieniądze postanowiła inwestować w nieruchomości. Niedawno 21-latka kupiła mieszkanie w jednej z prestiżowych dzielnic Warszawy.

Teraz Julia pełną parą zabrała się na urządzanie nowego lokum. O nietypową pomoc poprosiła swojego zaprzyjaźnionego sąsiada, Marcina Tyszkę. Celebrytka pozazdrościła fotografowi pięknego zielonego tarasu i namówiła znajomego, aby pomógł jej stworzyć równie imponujący ogród. Marcin informacją postanowił podzielić się na swoim Instagramie. Na profilu udostępnił zdjęcie Julki ubranej w kolorowy szlafrok i opatrzył je opisem. 

Takie sąsiadki to ja lubię. W moim domu ciemne kolory niedozwolone dlatego Julia Wieniawa cała w kolorach tysioszlafroczka. Zdjęcie zrobiła sobie sama, jestem pewien, że pstryknąłbym lepsze. Choć jeszcze nie mieliśmy okazji spotkać się w pracy na planie... może kiedyś się uda... myślicie, że efekt byłby fajny??? Na razie wykorzystuje mnie intensywnie jako ogrodnika. Wiadomo, że ze mnie najlepszy specjalista -botanista... projekt już jest, zaczynamy działać, będzie dżungla, prawie tak ładna, jak w @tysiohome... Ps: już się nawet pogodziłem, że Julka mówi do mnie dziadku... Może powstanie remake duetu Pawlak i Kargul

- czytamy na profilu Marcina. 

Na post szybko zareagowała Julka. Aktorka skomentowała zdjęcie kolegi i zareklamowała usługi Marcina. 

U dziadka Marcina najlepsze usługi ogrodnicze! Polecam

 - napisała.

Marcin Tyszka i jego magiczne miejsce 

Marcin Tyszka o swoim mieszkaniu mówi: "moja ukochana oaza". Trzeba przyznać, że fotograf oprócz talentu do robienia zdjęć, ma także smykałkę do urządzania wnętrz. Własne lokum, które celebryta często pokazuje w mediach społecznościowych, prezentuje się obłędnie. Marcin założył nawet oddzielny profil na Instagramie, na którym dzieli się zdjęciami wnętrz. Jak przyznał, często decyduje się na kolejne modyfikacje i stawia na różnorodność. Wisienką na torcie całego mieszkania jest duży, przytulny taras, na którym znajduje się bujna roślinność. 

Co w czasie kwarantanny robiła Julia Wieniawa? Posłuchajcie. 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
93
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0