Gwiazdy

Książę George skończył 7 lat. Oto kolejne zdjęcie zrobione przez jego mamę

Książę George

Press Association/x-news

Gwiazdy

Książę George skończył 7 lat. Oto kolejne zdjęcie zrobione przez jego mamę

Książę George

Press Association/x-news

Książę George to już duży chłopiec. Pierworodny syn księcia William i księżnej Kate skończył 7 lat. Z tej okazji pałac Kensington opublikował kolejne zdjęcie wykonane przez jego mamę. 

Urodziny księcia George’a

Ważne wydarzenia z życia rodziny królewskiej nie mogą się obyć bez pamiątkowych fotografii. Nie inaczej jest w przypadku urodzin, które 22 lipca świętuje książę George. W tym roku pierwszy syn księcia Williama i księżnej Kate skończył 7 lat. Na profilu pałacu Kensington nie zabrakło więc oficjalnego zdjęcia, którym uczczono ten wyjątkowy moment. Kolejny raz za obiektywem stanęła jego mama. 

Pod postem od razu pojawiło się wiele urodzinowych życzeń od internautów. Rozpływali się oni nad coraz starszym księciem i zadziwiali się tym, jak szybko upływa czas.

Książę George

Książę George Alexander Louis urodził się 22 lipca 2013 roku w londyńskim Szpitalu Świętej Marii jako pierwsze dziecko księcia Williama i księżnej Kate. Po 3 miesiącach został ochrzczony przez arcybiskupa Canterbury Justina Welby’ego. Szybko stał się ulubieńcem Brytyjczyków, którzy rozczulali się nad chłopczykiem. Do historii przeszło m.in. zdjęcie George’a, który w szlafroku i piżamie powitał goszczącego w pałacu Kensington Baracka Obamę. Brał też udział w niektórych zagranicznych podróżach swoich rodziców. Dzięki temu zawitał również do Polski.

Oto wideo z pierwszymi chwilami księcia Williama, Kate Middleton i ich dzieci w Warszawie. 

"Książę William i księżna Kate po raz pierwszy przyjechali do Polski", źródło: TVN24/x-news

Książę George od 2017 roku uczęszcza do szkoły Thomas's Battersea, gdzie zyskał sympatię pozostałych uczniów i przydomek P.G. W jego planie lekcji pojawiają się m.in. zajęcia z języka francuskiego, nauk religijnych, historii czy baletu i informatyki.

7-latek jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu. Przed nim są jego dziadek książę Karol i ojciec książę William. 

Zobacz także:

Maja Hyży szczerze o porodzie. Dlaczego zdecydowała się na cesarskie cięcie? "Nie miałam innej opcji"

Celebryci są tacy jak my. Jennifer Lopez w drodze na wakacje spotkał przykry incydent

Agnieszka Dygant razem z przyjaciółmi odpoczywa nad Bałtykiem. "Jak na rybkę to tylko z Kotem"

Co sądzisz o tym artykule?
61
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0