Baby boom wśród gwiazd. Które z nich przywitały nowego członka rodziny w 2020 roku?

Aktualizacja:
Dziecięce nogi

W 2020 roku mamy do czynienia z prawdziwym baby boom. Wiele gwiazd poinformowało o swoich ciążach, a niektóre z nich zostały już nawet świeżo upieczonymi mamami. Które znane i lubiane aktorki i piosenkarki urodziły w 2020? I jak wspominają poród w czasie pandemii?

W tym roku na świat przyszły dzieci Ani Lewandowskiej i Małgosi Rozenek-Majdan - popularnych gwiazd w polskim show-biznesie. O narodzinach ich pociech informowaliśmy na bieżąco, zaś dziś chcemy skupić się na innych nazwiskach.

Cameron Diaz została mamą

Cameron Diaz po raz pierwszy została mamą w tym roku, w wieku 47 lat. Nowiną podzieliła się 3 stycznia na swoim Instagramie. Wyznała, że rodzina Maddenów (Cameron w 2015 roku wyszła za mąż za Benjiego Maddena) powiększyła się, a także - że stała się kompletna. Na świat przyszła bowiem córeczka pary, Raddix Madden.
Diaz i Madden równocześnie wyznali, że nie będą więcej zdradzać żadnych szczegółów z życia swojej pociechy. Nie udostępnią też żadnego jej zdjęcia. Zamierzają w pełni chronić prywatność córki.
Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

Post udostępniony przez Cameron Diaz (@camerondiaz)

Jenna Dewan urodziła drugie dziecko

Jenna zdobyła popularność dzięki głównej roli w filmie "Step Up". Na planie poznała również swojego byłego już dziś męża - Channinga Tatuma, z którym ma córkę Everly. Małżeństwo rozpadło się, a Dewan szybko ponownie się zakochała. W tym roku na świat przyszło jej drugie dziecko, syn Callum Michael Rebel Kazee ze związku z aktorem Stevem Kazeem. Para zaręczyła się w lutym tego roku.

Maja Hyży urodziła córeczkę

Maja Hyży urodziła córeczkę, Antosię, 10 lipca 2020. To trzecie dziecko wokalistki. Maja ma już bliźnięta ze związku z Grzegorzem Hyży. Piosenkarka zdradziła nam, że w ze względu na pandemię jej nowy partner, Konrad, nie mógł być obecny w szpitalu przy swojej ukochanej ani podczas porodu. Maja i Antosia poradziły sobie jednak śpiewająco, a prosto ze szpitala trafiły w ramiona szczęśliwego taty.

Milla Jovovich została mamą

Milla urodziła w tym roku córkę - Osian Lark Elliot Jovovich-Anderson, która jest owocem małżeństwa z Paulem W.S. Andersonem. Skąd wzięło się tak długie imię? Milla wyznała, że członkowie rodziny nie mogli zgodzić się co do tego, jak nazwać dziewczynkę. Dodatkowo w demokratycznym głosowaniu, Jovovich przegrała ze swoją propozycją. Dziewczynka przyszła na świat w lutym. Przez mamę nazywa jest "CUDownym dzieckiem".

Ashley Graham urodziła

Najpopularniejsza modelka plus size na świecie w tym roku po raz pierwszy została mamą. 18 stycznia urodziła syna, Isaaca.

Marta Żmuda Trzebiatowska została mamą

W maju Marta i Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami. Para ma już jednego synka, Bruna. Małżeństwo bardzo chroni swoją prywatność, dlatego nie podawali ani płci, ani imienia dziecka. Fotoreporterzy przyłapali ich jednak, jak wychodzili z noworodkiem w nosidełku ze szpitala.

Joanna Moro urodziła trzecie dziecko

Szczęśliwą mamą została także Joanna Moro. Aktorka w życiu prywatnym jest szczęśliwą żoną Mirosława Szpilewskiego. Para doczekała się już dwóch synów Mikołaja i Jeremiego. W styczniu do rodzinnego grona dołączyła kolejna pociecha, córeczka Ewa.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Summertime 2020 #vilnius #lithuania #familytime❤️

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Zobacz także:
Zobacz wideo: Czy po kwarantannie czeka nas baby boom? Psychoseksuolog: "Są takie przewidywania"
Autor: Anna Mierzejewska

Źródło zdjęcia głównego: Digital Vision

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości