narodziny dziecka

  narodziny dziecka

  Katarzyna Lewandowska i Adrian Adrian Strehlau przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że świeżo upieczony tata sam odebrał poród w domu. Lekarze w szpitalu nie dowierzali temu, co słyszeli. Filip Chajzer podzielił się ich historią w mediach społecznościowych, a my skontaktowaliśmy się z Katarzyną i Adrianem, żeby dowiedzieć się, jak wszystko wyglądało od kulis.

  Agnieszka Włodarczyk chce być w pełnej gotowości, kiedy jej dziecko pojawi się już na świecie. W tym celu na swoim profilu na Instagramie zwróciła się do fanów z pytaniem, jak przygotować zwierzęta na pojawienie się w domu nowego członka rodziny. Aktorka nie kryje obaw. Żeby rozwiać te rozterki, skontaktowaliśmy się behawiorystką zwierząt, Sonią Maciuszek.

  Media na całym świecie obiegła niezwykła informacja. Popularna top modelka Naomi Campbell właśnie została po raz pierwszy mamą. Jest to o tyle zaskakujące, że wcześniej nie pojawiały się doniesienia, że przygotowuje się do tej roli. Szczęśliwą wiadomość gwiazda ogłosiła w mediach społecznościowych.

  Nacinanie krocza przy porodzie wykonuje się najczęściej, gdy zachodzi ryzyko pęknięcia krocza. Przy problemach z odpowiednim parciem lub niekorzystnym ułożeniu dziecka część lekarzy decyduje się naciąć krocze. Niektórzy twierdzą, że nacinanie krocza jest lepszym rozwiązaniem niż dopuszczenie do jego pęknięcia. Inni lekarze są przekonani, że pęknięcie goi się szybciej, a nacinanie krocza wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem powikłań.

  Barbara Cieszkowska, córka aktorki Anny Gornostaj, urodziła córeczkę Różę. Niestety świeżo upieczona mama i jej maleństwo zostały zakażone koronawriusem. O trudnych momentach i nowych rolach porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z mamą pociechy oraz z Anną Gornostaj i jej mężem Stanisławem Mączyńskim.

  Aleksandra Hamkało po raz drugi została mamą. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów, że właśnie na świat przyszło jej drugie dziecko.