narodziny dziecka

  O sytuacji kobiet po porodzie czy o połogu mówi się wiele, ale mało uwagi poświęca się ich partnerom. Jak oni odnajdują się w nowej roli?

  Jan i Lenka Klimentowie niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Sandra Hajduk-Popińska zapytała przyszłego tatę, o to jak przygotowuje się do roli ojca i czy wybrali z żoną imię dla syna. Co powiedział tancerz?

  Pasażerka obok: "Obudził mnie krzyk. Myślałam, że ktoś umiera".

  Anna Dec po raz drugi została mamą. Prezenterka pogody przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie pociechy.

  - Lepiej dobrze się zastanów, zanim nawet rozważysz zbudowanie z nim życia - ocenia internautka.

  Trenerka porodów naturalnych pokazuje sprawdzony sposób.

  Aleksandra Żebrowska zna odpowiedź.

  - Witaj na świecie - napisała aktorka.

  - Uleczył moje psychiczne rany - komentuje Miss Świata Głuchych 2016.

  - Wypadałoby, żeby panowie mieli odwagę - apeluje.

  Dumny ojciec pokazał zdjęcie i zdradził imię maleństwa.

  Ed Sheeran rozczulił fanów na całym świecie najnowszym postem na Instagramie. Zdjęcie małych bamboszków symbolizuje pojawienie się na świecie kolejnego dziecka artysty. Chłopiec czy dziewczynka? My już znamy odpowiedź

  Jakie imię dla pociechy wybrała?

  Georgina Rodriguez zdecydowała się ogłosić, jak nazywa się jej nowonarodzona córka. Pociecha ma dwa piękne imiona.

  Jaki pas ciążowy kupić i jak go nosić, by nie szkodził zdrowiu?

  Aktor pokazał zdjęcie z synkiem.

  "Od kilkunastu dni z nami" - poinformowała na Instagramie i wyjawiła płeć maluszka.

  Narodziny Mii to symboliczny triumf życia nad śmiercią. Dziewczynka urodziła się w schronie podczas pierwszego dnia bombardowania Kijowa. Dramatyczne okoliczności, w jakich dziecko przyszło na świat, potęgowały komunikaty o pogarszającej się sytuacji w mieście. O narodzinach dziewczynki poinformowała ukraińska aktywistka Hanna Hopko i zapewniła, że mama i dziecko, czują się dobrze.

  Jennifer Lawrence została mamą. Aktorka znana z trylogii "Igrzyska Śmierci" i jej mąż Cooke Maroney przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

  Rosie Huntington-Whiteley po raz kolejny została mamą. Znana modelka i jej partner, Jason Statham doczekali się narodzin drugiej pociechy. Gwiazdorska para wychowuje już czteroletniego syna.

  Gwiazdorska para wydała oświadczenie.

  Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli w najnowszym filmie, który opublikowali w sieci o ostatnich dniach przed porodem. Okazuje się, że mała Antosia nie śpieszyła się na świat.

  Szymon Hołownia w czwartek o świcie przywitał na świecie drugą córeczkę. Wspólnie z żoną Urszulą Brzezińską-Hołownią chcą spędzić czas z dziećmi, dlatego zapowiedział, że do swoich obowiązków wróci dopiero za jakiś czas.

  Joanna Lazar przeżywa jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu. Uczestniczka 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy została mamą. Pochwaliła się dobrą nowiną w mediach społecznościowych - na świat przyszła jej maleńka pociecha.

  Choć bliźniaki z Kalifornii przyszły na świat się w odstępie zaledwie nieco ponad 15 minut, to w akcie urodzenia będą mieć wpisane inne daty. Wyjątkowa sytuacja miała miejsce w sylwestrowy wieczór, kiedy to jeden maluch urodził się chwilę przed północą, a drugi już w nowym roku.

  Julia Rosnowska urodziła drugie dziecko. Aktorka przekazała tę szczęśliwą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pokazała też pierwszy raz zdjęcie maluszka. 

  W życiu Jolanty Ogar-Hill ostatnio sporo się dzieje. Kilka miesięcy temu utalentowana sportsmenka zdobyła srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Teraz ma szansę odkrywać uroki macierzyństwa. Żeglarka i jej żona Esperanza Hill przywitały na świecie córkę. Dziewczynka urodziła się w szpitalu na Majorce i nosi niezwykle oryginalne imiona.

  To szczęśliwy czas dla Joanny Krupy. Znana modelka dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Tym samym spełniło się jedno z jej największych marzeń. Na świat przyszła maleńka Asha-Leigh. W dniu urodzin córki gwiazda wróciła wspomnieniami do chwili porodu.

  To przełomowy i wyjątkowy czas w życiu znanego dziennikarza TVN24. Radosław Mróz po raz drugi został ojcem! Pochwalił się dobrą nowiną, zdradził płeć i imię dziecka, a także pokazał niezwykle wzruszające zdjęcia żony i malucha.

  To wyjątkowy czas dla Kasi Tusk i jej męża Staszka Cudnego. Jak się okazuje, przywitali na świecie kolejną pociechę. Wspaniałe wieści jako pierwsza potwierdziła teściowa Kasi, Anna Lutomska.