joanna moro

    joanna moro

    Joanna Moro w mediach społecznościowych dzieli się coraz bardziej śmiałymi fotografiami. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie bez retuszu, na którym naga pozuje na plaży. Mimo zabawnego opisu umieszczonego pod postem niektórym fanom zachowanie gwiazdy zdecydowanie się nie spodobało. Zobacz, co tak oburzyło internautów.

    Ruszyła "giełda nazwisk gwiazd", które mogłyby wziąć udział w kolejnej edycji programu Azja Express. Czy Joanna Moro wybrałaby się w taką egzotyczną podróż? Kogo najchętniej widziałaby u swojego boku? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

    Czy Piotr Rubik jest żartownisiem? Czy jego żona Agata nabiera się na żarty Piotra? A jak z zadaniem "wkręcenia" kogoś poradziłby sobie Dawid Podsiadło? Komu lubić żarty? Czy Joanna Moro pamięta swój najlepszy żart? Czy Kayah łatwo nabrać? Kto probówał "wkręcić" Cezarego Żaka? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Urodziła się w Wilnie. Do Polski przyjechała mając 18 lat. Podkreśla, że nie ma "parcia na szkło", a w dzieciństwie chciała być po prostu kwiaciarką. Do której kategorii aktorów zalicza się Joanna Moro - tych z przypadku, czy tych, którzy od zawsze wiedzieli, że chcą wykonywać ten zawód? Gościem Dzień Dobry TVN była Polka z Wilna, aktorka Joanna Moro, której sławę przyniosła rola Anny German w popularnym serialu. Jak odnajduje się w polskim show-biznesie? O czym marzy Jaonna Moro? Czy rzeczywiście jest podobna do Anny German?