Cameron Diaz

  Cameron Diaz

  Pojawiła się informacja, że Cameron Diaz ma zamiar już teraz zakończyć karierę aktorską. Jeśli ta wiadomość jest prawdziwa, to co mogło wpłynąć na jej decyzję? Zastanawialiśmy się nad w Dzień Dobry TVN z reporterką Anną Wendzikowską. Rozmawialiśmy również o powodach przejścia na emeryturę znakomitego aktora Daniela Day-Lewisa. Czym może się zająć po zakończenie kariery?

  Nestor Grojewski to Polak mieszkający we Włoszech. Jest wybitnym szefem kuchni, który gotuje dla gwiazd. Jego dania próbowali m.in. Martin Scorsese, Leonardo DiCaprio i Cameron Diaz. Co dla nich przygotował? Jakie wymagania miał Matt Damon? O swojej pracy i życiu we Włoszech Nestor powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Uli Chincz. Zobaczcie, jakie dania dla niej przygotował.

  Cameron Diaz i Jamie Foxx spotkali się na planie ostatni raz 15 lat temu. Teraz ponownie zagrali razem w musicalu "Annie". Dlaczego Cameron przeraża śpiewanie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z hollywoodzkimi aktorami. Co ich w filmie rozczarowało? Jak w tym roku spędzają święta?

  Sobota z Dzień Dobry TVN to strzał w „dziesiątkę”! Cameron Diaz w szampańskim nastroju. Sonia Bohosiewicz gotowa na kulinarne szaleństwo. W programie także: Agustin Egurrola, Jakub "Jacob" Bartnik i Natalia Schroeder o tym, jak bez przymusu dobrze bawić się w Sylwestra A na koniec: Gosia Baczyńska i Robert Kupisz oraz stylizacje, które będą „rządzić” podczas noworocznej zabawy! Bądźcie z nami. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Na ekrany wchodzi nowa adaptacja musicalu "Annie" z Cameron Diaz i Jamie Foxxem w rolach głównych. W tytułową postać wcieliło się złote dziecko Hollywood - Quvenzhane Wallis. Czy granie jest dla niej większym wyzwaniem niż udzielanie wywiadów? Czy ma już gotowe odpowiedzi dla dziennikarzy? Czy przez częste granie w filmach czuje, że ograbiono ją z dzieciństwa? Z młodą aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała sie z aktorami nowego filmowego poradnika "Jak urodzić i nie zwariować”. Film nakręcono na podstawie bestsellerowej książki "W oczekiwaniu na dziecko". Jak bardzo dzieciaki na planie filmu dały w kość naszym gwiazdom? Czy mężczyźni rzeczywiście boją się ojcostwa? Co powiedziała jej Cameron Diaz?

  Tańczy w prawie każdym filmie, w którym gra. Od czasu rozstania z Justinem Timberlake'iem jest singielką. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, przy okazji premiery filmu " Jak urodzić i nie zwariować" zapytała Cameron Diaz, czy lubi dominować w związku i czy chciałaby mieć dziecko. Towarzyszył jej Matthew Morrison, gwiazda popularnego serialu "Glee"