Marta Żmuda –Trzebiatowska

  Macierzyństwo to rola, do której nie da się przygotować. Gdy na świat przychodzi dziecko, życie rodziców zmienia się o 180 stopni i już nigdy nie jest takie, jak dawniej. Nie jest ani gorsze, ani lepsze, jest po prostu zupełnie inne. Na wychowawczej drodze pojawiają się łzy smutku i radości, a dorośli uczą się swoich emocji razem z maluchami. Swoimi doświadczeniami w sieci podzieliła się Marta Żmuda Trzebiatowska. Co zmieniło się w jej życiu, gdy urodziła dzieci?

  W artystycznym dorobku Marty Żmudy Trzebiatowskiej nie brakuje nieprzeciętnych, zapadających w pamięć ról. Praca w teatrze czy na planie zdjęciowym pozwala aktorce wcielać się w różne postacie, a co za tym idzie eksperymentować z wizerunkiem. Artystka doskonale czuje się w każdej odsłonie. Najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych.

  Marta Żmuda Trzebiatowska przyznała, że źle znosi informacje o wojnie w Ukrainie. Cierpienie milionów ludzi przytłacza ją bezgranicznie. Gwiazda podkreśliła jednak, że musi zacząć normalnie żyć. Refleksje, którymi się podzieliła, dają do myślenia.

  Medialne doniesienia dotyczące wojny w Ukrainie poruszyły wiele osób. Gwiazdy także nie pozostały obojętne na wstrząsające relacje zza wschodniej granicy. Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała w sieci poruszający post. Aktorka z właściwą sobie szczerością opisała emocje, z jakimi musiała zmierzyć się w tych trudnych dniach.

  "Kochajmy i szanujmy tych, którzy są".

  Marta Żmuda Trzebiatowska otworzyła się na temat swojego życia uczuciowego. Z najnowszego wywiadu aktorki dowiadujemy się m.in., jak wyglądały początki relacji z Kamilem Kulą. O mały włos gwiazda nie zaprzepaściłaby szansy na związek z ukochanym mężem.

  Aktorka przyznała, że podziwia kobiety za to, że jako matki tak ciężko pracują.

  Marta Żmuda Trzebiatowska obchodziła w tym roku 37. urodziny. Przemijający czas skłonił aktorkę do refleksji nad tym, jak kształtuje się osobowość człowieka, gdy dojrzewa. Mimo młodego wieku, gwiazda dostrzegła zmiany, jakie zaszły w jej nastawieniu do życia w ciągu ostatnich lat. Postanowiła podzielić się tym ze swoimi fanami.

  Marta Żmuda Trzebiatowska świętowała niedawno swoje 37. urodziny. Kilka dni po tym wyjątkowym dniu, gwiazda zdobyła się na małe podsumowanie swojego życia, którym podzieliła się z fanami. Przemyślenia aktorki skłaniają do refleksji.

  Rzadko zdarzają się takie dni, w których urodziny obchodzi tak wiele znanych postaci. A jednak. 26 lipca świętuje wiele gwiazd. Kto? Zobaczcie sami. Redakcja Dzień Dobry TVN składa najserdeczniejsze życzenia.

  Marta Żmuda-Trzebiatowska nie zgadza się, żeby kobiety ulegały utartym schematom i ulegały ograniczeniom swojej siły. Aktorka w kilku zdaniach zwróciła się do fanek, aby zawalczyły o niezależność i mówiły własnym głosem. Przekaz wydaje się tym bardziej aktualny na fali słów o "cnotach niewieścich".

  Marta Żmuda-Trzebiatowska ma powody do radości. Aktorka dostała właśnie rolę w czeskiej komedii i podzieliła się tą wiadomością ze swoimi fanami. Gwiazda nie ukrywa, że było to jej wielkie, zawodowe marzenie.

  Agnieszka Włodarczyk spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg swojej ciąży. Niedawno zdradziła, ile przytyła w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Sprawdziliśmy, ile kilogramów przybrały w stanie błogosławionym inne polskie gwiazdy.

  Marta Żmuda-Trzebiatowska pierwszy raz pokazała się fanom w bikini. Nigdy wcześniej aktorka nie pokazywała swojego ciała. Do odważnego ruchu zmotywował ją post Agnieszki Kaczorowskiej, na fali którego wiele gwiazd publikuje od wczoraj posty o ciałopozytywności.

  Marta Żmuda Trzebiatowska jest już zmęczona panującą od wielu miesięcy pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami. Aktorka postanowiła podzielić się tym ze swoimi fanami. - Jestem wkurzona faktem, że ktoś ukradł nam rok z życia – czytamy w jej poście na Instagramie.

  Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała w mediach społecznościowych szczery post. Aktorka przyznała, że w czasach szkolnych nie miała idealnej figury, co było powodem przykrych komentarzy ze strony rówieśników. Dziś dorosła gwiazda apeluje, aby chronić młodych ludzi przed agresją słowną, która doprowadzić może do wielkiego nieszczęścia. "Nie róbmy tego nastolatkom" - czytamy.

  W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gwiazdy chętnie oddają cenne dla nich przedmioty na aukcje. Pieniądze z ich sprzedaży pozwolą zakupić sprzęt ratujący życie. Do akcji - po raz kolejny - przyłączyli się Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Kamil Kula. Co aktorska para wystawiła na licytację?

  Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka wróciła do uczesania z początków kariery. Fani serialu "Teraz albo nigdy" dobrze je pamiętają.

  Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula mają prawdziwy powód do świętowania. Aktorska para od pięciu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo, a owocem ich miłości jest dwoje, wspaniałych dzieci. Z okazji drewnianej rocznicy ślubu, Marta podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z mężem i... Oscarem!

  W 2020 roku mamy do czynienia z prawdziwym baby boom. Wiele gwiazd poinformowało o swoich ciążach, a niektóre z nich zostały już nawet świeżo upieczonymi mamami. Które znane i lubiane aktorki i piosenkarki urodziły w 2020? I jak wspominają poród w czasie pandemii?

  Marta Żmuda Trzebiatowska podzieliła się swoją receptą na szczęście. Aktorka spełnia się zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej, a między każdą z nich udało jej się znaleźć równowagę. O wszystkim opowiedziała w poście na Instagramie.

  Marta Żmuda Trzebiatowska kilka tygodni po urodzeniu drugiego dziecka wróciła do ćwiczeń. Aktorka jest podekscytowana tym faktem, ponieważ - jak stwierdziła - trenowanie ma we krwi.

  W maju Marta Żmuda Trzebiatowska wraz z mężem przywitali na świecie drugie dziecko. Małżeństwo mimo domowych obowiązków aktywnie wykorzystuje czas kwarantanny i tworzy autorskie projekty. Jednym z nich jest internetowy serial „Zostań w domu”. Jak pandemia wpłynęła na życie Marty, co docenia oraz kiedy zamierza wrócić do pracy? O tym gwiazda rozmawiała z Kasią Olubińską-Godlewską.

  Baby boom wśród gwiazd trwa w najlepsze. W ciągu kilku ostatnich tygodni dowiedzieliśmy się, które gwiazdy zostaną rodzicami w 2020 roku. W tym gronie znajdziemy m.in.: Annę Lewandowską, Małgorzatę Rozenek-Majdan i Martę Żmudę-Trzebiatowską

  W Polce urlop macierzyński trwa przeważnie rok. Jednak nie kobieta mama może sobie pozwolić na tak długą przerwę w pracy. Zwłaszcza mama wykonująca wolny zawód. Kinga Burzyńska spotkała się z Martą Żmudą Trzebiatowską, mamą rocznego Brunona. Aktorka po urlopie macierzyńskim wraca na deski teatru Kwadrat. Czy mogła sobie pozwolić na roczną przerwę w pracy? Marta przyznała, że macierzyństwo to nie tylko sam cukier, że bywają też cięższe momenty. W kim aktorka ma największe wsparcie?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na czerwonym dywanie po raz pierwszy od urodzenia dziecka. Dlaczego na pierwsze publiczne wystąpienie wybrała akurat Teatr Kwadrat? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co roku polskie gwiazdy spotykają się, aby rozegrać charytatywny mecz siatkówki. Jak bawiły się tym razem? Kto wygrał mecz? Jaką fundację wspierały drużny? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji dowiedziała się również, że Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula spodziewają się dziecka. Gratulujemy!

  W mediach plotkarskich krąży informacja, że Marta Żmuda Trzebiatowska przygotowuje się do macierzyństwa. Czy jest to prawda? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Biżuteria to dla niektórych pań i panów idealny prezent na święta. Jaką lubi ambasadorka firmy Apart Marta Żmuda Trzebiatowska? Aktorka powiedziała nam również, w jaki sposób dobiera prezent do danej osoby. Natomiast dyrektora marketingu firmy Apart Michała Staweckiego zapytaliśmy o to, jaką biżuterię mogą nosić panowie.

  Początki związku Marty Żmudy Trzebiatowskiej i jej męża Kamila Kuli udawało się długo ukryć przed mediami plotkarskimi. A czy w teatrze, w którym oboje pracują ktoś wiedział o ich romansie? Jak się zachowywali na początku swojej znajomości? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.