Marta Żmuda –Trzebiatowska

  Marta Żmuda –Trzebiatowska

  Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała w mediach społecznościowych szczery post. Aktorka przyznała, że w czasach szkolnych nie miała idealnej figury, co było powodem przykrych komentarzy ze strony rówieśników. Dziś dorosła gwiazda apeluje, aby chronić młodych ludzi przed agresją słowną, która doprowadzić może do wielkiego nieszczęścia. "Nie róbmy tego nastolatkom" - czytamy.

  W maju Marta Żmuda Trzebiatowska wraz z mężem przywitali na świecie drugie dziecko. Małżeństwo mimo domowych obowiązków aktywnie wykorzystuje czas kwarantanny i tworzy autorskie projekty. Jednym z nich jest internetowy serial „Zostań w domu”. Jak pandemia wpłynęła na życie Marty, co docenia oraz kiedy zamierza wrócić do pracy? O tym gwiazda rozmawiała z Kasią Olubińską-Godlewską.

  W Polce urlop macierzyński trwa przeważnie rok. Jednak nie kobieta mama może sobie pozwolić na tak długą przerwę w pracy. Zwłaszcza mama wykonująca wolny zawód. Kinga Burzyńska spotkała się z Martą Żmudą Trzebiatowską, mamą rocznego Brunona. Aktorka po urlopie macierzyńskim wraca na deski teatru Kwadrat. Czy mogła sobie pozwolić na roczną przerwę w pracy? Marta przyznała, że macierzyństwo to nie tylko sam cukier, że bywają też cięższe momenty. W kim aktorka ma największe wsparcie?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na czerwonym dywanie po raz pierwszy od urodzenia dziecka. Dlaczego na pierwsze publiczne wystąpienie wybrała akurat Teatr Kwadrat? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co roku polskie gwiazdy spotykają się, aby rozegrać charytatywny mecz siatkówki. Jak bawiły się tym razem? Kto wygrał mecz? Jaką fundację wspierały drużny? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji dowiedziała się również, że Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula spodziewają się dziecka. Gratulujemy!

  W mediach plotkarskich krąży informacja, że Marta Żmuda Trzebiatowska przygotowuje się do macierzyństwa. Czy jest to prawda? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Biżuteria to dla niektórych pań i panów idealny prezent na święta. Jaką lubi ambasadorka firmy Apart Marta Żmuda Trzebiatowska? Aktorka powiedziała nam również, w jaki sposób dobiera prezent do danej osoby. Natomiast dyrektora marketingu firmy Apart Michała Staweckiego zapytaliśmy o to, jaką biżuterię mogą nosić panowie.

  Początki związku Marty Żmudy Trzebiatowskiej i jej męża Kamila Kuli udawało się długo ukryć przed mediami plotkarskimi. A czy w teatrze, w którym oboje pracują ktoś wiedział o ich romansie? Jak się zachowywali na początku swojej znajomości? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O psikusach, które podczas spektakli płatają sobie aktorzy krążą legendy. Świat "z drugiej strony sceny" przedstawia spektakl "Czego nie widać" w reżyserii Andrzeja Nejmana. Przy okazji premiery sztuki w Teatrze Kwadrat dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała m.in.: Aldonę Jankowską, Piotra Polka i Martę Żmudę Trzebiatowską i Grzegorza Wonsa o to, jakie historie przydarzyły im się podczas grania na scenie. A jakie żarty oni robili kolegom i koleżankom?

  Trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.Który z piłkarzy grający na Euro 2016 zasługuje na miano najprzystojniejszego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to m.in. Martę Żmudę Trzebiatowską, Magdę Gessler, Tamarę Gonzalez Pereę, Joannę Krupę, Małgorzatę Rozenek. Marcin Meller powiedział, jak podczas meczów Euro bawią się jego koleżanki :)

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez firmę Apart. Spotkała się tam m.in.: z Małgorzatą Sochą, Dorotą Gardias, Tomaszem Karolakiem i Martą Żmudą Trzebiatowską. Jak gwiazdy i ich pociechy bawiły się na i pikniku? Zobaczcie.

  „Bajki z całego świata” to opowieści o prawdziwym, niewyidealizowanym świecie dzieci, dla których codzienność bywa niekiedy wyzwaniem. Bajki zostały zebrane z różnych, najbardziej egzotycznych zakątków świata. Jakich? Okazuje się, że w bajkach zza granicy możemy odnaleźć podobne wartości i przesłanie co w polskich bajkach. Dochód z książeczek zostanie przekazany na szczytny cel. Jaki? O projekcie w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziały: Dominika Kulczyk, Prezes Kulczyk Foundation i aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska.