Jak z kompleksami radzi sobie Marta Żmuda Trzebiatowska? "Mam taki jeden mały patent"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy gwiazdy mają kompleksy?
Czy gwiazdy mają kompleksy?
Powstaje film "Kos" o Tadeuszu Kościuszce
Powstaje film "Kos" o Tadeuszu Kościuszce
Film "Doppelgänger. Sobowtór". Jan Holoubek i Tomasz Schuchardt o fabule
Film "Doppelgänger. Sobowtór". Jan Holoubek i Tomasz Schuchardt o fabule
Dziennikarze "Superwizjera" nakręcili film o młodych Białorusinach
Dziennikarze "Superwizjera" nakręcili film o młodych Białorusinach
Festiwal "Młodzi i Film" 2022. Kto dostał Wielkiego Jantara?
Festiwal "Młodzi i Film" 2022. Kto dostał Wielkiego Jantara?
Festiwal Mastercard OFF Camera. Gwiazdy na gali otwarcia
Festiwal Mastercard OFF Camera. Gwiazdy na gali otwarcia
Podsumowanie festiwalu Mastercard OFF Camera 2022
Podsumowanie festiwalu Mastercard OFF Camera 2022
Polskie Nagrody Filmowe Orły rozdane
Polskie Nagrody Filmowe Orły rozdane
Życie gwiazd w mediach społecznościowych wydaje się piękne i bajeczne. Tymczasem celebryci, tak jak każdy z nas przeżywają swoje rozterki. Niedawno o niepewności i gorszych dniach opowiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka zdradziła także, jaki ma patent na walkę ze swoimi kompleksami.

Marta Żmuda Trzebiatowska – kobieta wielu ról

Marta Żmuda Trzebiatowska to nie tylko jedna z najpopularniejszych aktorek, ale także spełniona żona i mama dwójki dzieci. Choć o swoim życiu prywatnym nie mówi zbyt wiele, wiemy, że wraz z ukochanym Kamilem Kulą wychowuje syna i córkę. Na pytanie, dlaczego nie pokazuje maluchów w sieci, wyjaśniła kiedyś:

- Ja zostawiam tę decyzję im, kiedy już będą dorosłe i będą mogły same o sobie decydować, ale kiedy też poznają wszelkie zagrożenia płynące ze świata internetu. Chciałabym je uświadomić, bo mam takie wrażenie, że czasami ludzie są podekscytowani taką złudną, chwilową popularnością, czy chwilą uwagi skierowaną na nich, na ich dzieci i te polubienia na Instagramie cieszą, tak się domyślam. Ale co, gdy pojawiają się te negatywne komentarze, a pojawiają się, wiemy to dobrze, i jak radzi sobie z tym dziecko. To mnie zawsze zastanawia.

W sieci próżno więc szukać rodzinnych fotografii aktorki. Marta w mediach społecznościowych chwali się tylko zawodowymi sukcesami i uchyla rąbka tajemnic dotyczących wakacji czy spędzania czasu wolnego. Aktorka nie ukrywa jednak, że oprócz pięknych kadrów miewa w życiu gorsze chwile. W zeszłym roku przyznała, ze macierzyństwo dało jej w kość.

Nikt mi nie powiedział tego wcześniej, ale macierzyństwo to samotność… zwłaszcza w wielkim mieście, gdzie rodzina daleko, a Twoje "niedzieciowe" koleżanki już nie odbierają telefonu kiedy piszesz, że tęsknisz, że Ci ich brakuje, więc w końcu przestajesz pisać, bo czujesz, że się narzucasz. A przecież wciąż masz o czym z nimi rozmawiać i właściwie marzysz, by pogadać o czymś innym niż o dzieciach. Zostajesz sama. Szukasz więc numeru do tych, od których kiedyś sama nie odbierałaś… Macierzyństwo bez filtra, zupełnie nie przypomina życia z instagrama. Wyczerpana matka podgląda je wieczorem i zazdrości, że inni to takie "ładne i ciekawe" mają - czytamy na Inatagramie.

Marta Żmuda Trzebiatowska – sposób na kompleksy

Każdy z nas ma przynajmniej kilka kompleksów, które spędzają nam sen z powiek, zaprzątają spokój i sprawiają, że pragniemy nieco zmienić swoje życie, by poprawić jego komfort. Marta Żmuda Trzebiatowska podczas rozmowy z dziennikarką jastrząbpost.pl zdradziła, co robi, gdy nie czuje się dobrze w swojej skórze.

- To jest temat na dłuższą rozmowę, ale myślę, że będzie niedługo ku temu sposobność. Przez ostatnie miesiące, może dlatego można mieć wrażenie, że mnie nie było, bo intensywnie pracowałam nad pewnym projektem, który już w maju będzie miał swoją premierę. I wtedy mam nadzieję – będzie okazja na dłuższą rozmowę. Ja mam taki jeden mały patent, który stosuję od czasów szkoły teatralnej, bo trema, stres, poczucie, że nie czuję się dobrze w swojej skórze, właściwie towarzyszy mi od zawsze, a przez mój zawód wciąż. Często, jak wcielam się w różne postacie, to nie do końca jest to mój świat. Muszę sobie umieć z tym radzić, ale mam taki jeden świetny patent – czasami po prostu sobie wyobrażam, że jestem kimś innym i wtedy jest mi zdecydowanie łatwiej poradzić sobie z różnymi rzeczami - tłumaczyła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz więcej:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: jastrząbpost.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości