Lady Gaga pokazała się w kostiumie do drugiej części Jokera. Jak wygląda?

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Filmweb/NaEkranie
Co słychać w świecie gwiazd i celebrytów?
Co słychać w świecie gwiazd i celebrytów? Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Trwają prace nad drugą częścią Jokera, czyli "Joker: Folie A Deux". W sieci pokazały się zdjęcia partnerki tytułowego bohatera Harley Quinn i to w pełnym kostiumie. W tę rolę wcieli się Lady Gaga. O szczegółach nowej produkcji opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Joker 2 - Lady Gaga w roli Harley Quinn

Lady GaGa to nie tylko doskonała wokalistka, która odnosi sukcesy w branży muzycznej. Jest także doceniana w świecie filmu. Mogliśmy ją podziwiać m.in. w "Narodzinach gwiazdy" oraz "Domu Gucci". Artystka została także zatrudniona przez twórców produkcji zatytułowanej "Joker: Folie A Deux", gdzie wcieli się w partnerkę głównego bohatera - Harley Quinn. Na razie fabuła trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że film ma być musicalem.

- Harley Quinn, którą gra Lady Gaga, przypomnijmy to w oryginale postać, która była lekarką psychiatrii, leczącą Jokera, która się w nim zakochała. O tym będzie traktowała druga część, która będzie musicalem, już w przyszłym roku na ekranach kin - tłumaczyła Sandra Hajduk-Popińska.

Lady Gaga w kostiumie Harley Quinn. Jak wygląda?

W sieci pokazały się zdjęcia z planu sequela. Widać na nich Lady Gagę w pełnym kostiumie Harley Quinn. Chociaż zdecydowanie różni się od postaci, którą zagrała Margot Robbie, to widać typowe dla postaci DC elementy. 

Lady GaGa w kostiumie Harley Quinn
Lady GaGa w kostiumie Harley Quinn Lady GaGa w kostiumie Harley Quinn Źródło: Jose Perez/Bauer-Griffin / Contributor/Getty Images

W komiksach Harley była lekarką psychiatrii w Arkham Asylum. Zakochała się w Jokerze i została jego partnerką. Według nieoficjalnych informacji tym razem będzie ona jedną z pacjentek na oddziale, w którym znajduje się również tytułowy bohater. 

Kariera aktorska Lady Gagi

Lady Gaga wystąpiła już w pięciu filmach i jednym serialu. Po raz pierwszy wystąpiła w produkcji "Faceci w czerni 3" jako kosmitka. W 2019 roku została nominowana do Oskara za rolę w filmie "Narodziny Gwiazdy" jako najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Ostatnim razem zabłysnęła w gwiazdorskiej obsadzie filmu "Dom Gucci". Po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć jej niewątpliwy talent aktorski w drugiej części filmu "Joker: Folie A Deux". 

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Filmweb/NaEkranie

Źródło zdjęcia głównego: MEGA / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości