Lady Gaga

  Lady Gaga

  Lady Gaga podbiła serca fanów na całym świecie nie tylko swoją elektryzującą muzyką i głosem, ale też niepowtarzalnym wizerunkiem scenicznym. Nie dziwi więc, że artystka ponownie znalazła się na językach dzięki swojej kreacji. Tym razem jednak szczególną uwagę zwróciły na nią nie międzynarodowe, a polskie media. Wszystko za sprawą sukienki od Magdy Butrym.

  Trwają już pierwsze dyskusje dotyczące 94. ceremonii wręczenia Oscarów. Amerykański magazyn "Variety" wytypował nazwiska aktorek, które mają sporą szansę ubiegać się o najbardziej prestiżową w branży złotą statuetkę. Na liście obiecujących kobiecych kreacji filmowych znalazły się przede wszystkim role biograficzne.

  Tony Bennett to niekwestionowana legenda amerykańskiej piosenki jazzowej. Kochany przez kolejne pokolenia miłośników pięknych brzmień artysta 3 sierpnia skończy 95 lat. Dziewiętnastokrotny zdobywca nagrody Grammy tego dnia zagra też koncert "One Last Time" z Lady Gagą. Czy tytuł należy odczytywać jako zapowiedź końca kariery wybitnego muzyka?

  Lady Gaga jest utalentowaną piosenkarką, ale też aktorką. Po entuzjastycznie przyjętej przez krytyków i widzów roli w filmie "Narodziny gwiazdy" ponownie stanęła przed kamerą. We Włoszech z jej udziałem powstaje właśnie produkcja zatytułowana "House of Gucci". Lady Gaga podzieliła się z fanami zdjęciem z planu. Razem z partnerującym jej Adamem Driverem wygląda niezwykle stylowo.

  Za nami zaprzysiężenie Joe Bidena na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. W uroczystościna Kapitolu wzięło udział nie tylko wielu polityków, ale również gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Wydarzenie stało się pretekstem do tego, żeby koronawirusowe dresy zamienić na szykowne kreacje. Sprawdź, kto oczarował wyglądem.

  Joe Biden jest już oficjalnie prezydentem USA. Uroczysta inauguracja jego prezydentury odbyła się na Kapitolu. Demokrata został zaprzysiężony przez prezesa Sądu Najwyższego Johna Robertsona. Amerykański hymn podczas uroczystości wykonała Lady Gaga, która zaprezentowała się w sukni przystrojonej gołębiem z gałązką oliwną. Jennifer Lopez zaśpiewała "America The Beautiful".

  MTV Europe Music Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. W tym roku ze względu na pandemię odbyło się w dość nietypowy sposób. Impreza transmitowana była z wirtualnego studia, gdzie odtwarzane były wcześniej nagrane przemówienia gwiazd. Wśród nagrodzonych znalazła się m.in. Lady Gaga, Little Mix, Cardi B czy Coldplay.

  Lady Gaga oraz południowokoreańska grupa BTS - to główni triumfatorzy MTV Video Music Awards 2020. Wręczenie nagród telewizji muzycznej odbyło się minionej nocy w Nowym Jorku. Sprawdź, do kogo jeszcze trafiły prestiżowe w branży statuetki.