Gwiazdy

"Nie dziwię się, że dzieci później mają źrenice jak po dopalaczach". Co skłoniło Olgę Frycz do takiej uwagi?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Olga Frycz w DDTVN

Olga Frycz w długi weekend wybrała się z córką do kina, a swoimi refleksjami dotyczącymi obejrzanego filmu animowanego podzieliła się w sieci. Aktorka uważa, że współczesne bajki nie są dobre zarówno dla wzroku, jak i psychiki maluchów.

Olga Frycz krytykuje bajki dla dzieci

Długi weekend powoli dobiega końca. Podczas gdy jedni wyjechali za miasto, inni czas wolny aktywnie spędzali w domu. Olga Frycz robiła na przykład przetwory z ogórków i wraz z córką Helenką wybrała się do kina. Niestety bajka mocno rozczarowała aktorkę i skłoniła do pewnych refleksji. Jej zdaniem obecne propozycje przeznaczone dla najmłodszych są zbyt hałaśliwe, co sprawia, że dzieci po ich obejrzeniu są przebodźcowane, zamiast zrelaksowane.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Byłam wczoraj z Helenką w kinie na DC LIga Super Pets - cały czas jakieś lasery, roboty, ksz ksz, wrrrr, transformersi, agresja, nawiedzony łysy chomik, jeden wielki hałas i jazgot. Minionki podobno jeszcze gorsze. Się nie dziwię, że dzieci później po ścianach chodzą, a źrenice mają jak po dopalaczach

Fani komentują bajki dla dzieci

Pod postem Olgi pojawiło się wiele komentarzy. Rodzice poruszeni tematem bajek wyrazili swój zdanie. Jak się okazało, wiele rodzin, które w ostatnim czasie wybrały się z pociechami do kina, opuszczało salę na prośbę dzieci, które nie mogły znieść hałasu.

- "Mój synek po 10-15 minutach tej bajki zaczął mówić 'niech mnie ktoś stąd zabierze!', no i zabraliśmy... Na lody", "Takie filmy powinny być od 7 lat. Takie większe dzieci już jednak są bardziej odporne na tyle bodźców. Moim chłopcom się podobało. Ale fakt... hałas straszny", "Mam takie samo spostrzeżenie co do tego filmu...", "Byłam dzisiaj na minionkach z dzieciaczkami i miałam właśnie takie odczucie, że to żadna bajka familijna, tylko powinna mieć jakiś przedział wiekowy" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości