Gwiazdy

Andrzej Grabowski wystąpi w Operze Leśnej w Sopocie. "To będzie coś, co ludzie kochają"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Andrzej Grabowski – mistrz dobrego humoru
Andrzej Grabowski – mistrz dobrego humoruDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Między 16 a 19 sierpnia odbędzie się Top of the Top Sopot Festival. Na widzów czekają nie tylko muzyczne atrakcje, ale także wieczór komediowy, podczas którego wystąpi m.in. aktor Andrzej Grabowski. Co przygotował na to wydarzenie? O tym powiedział w Dzień Dobry Wakacje.

"Comedy Fest" w Operze Leśnej

W dniach 16-19 sierpnia odbędzie się jedno z najważniejszych, muzycznych wydarzeń tego roku, czyli Top of the Top Sopot Festival. Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki. Koncerty potrwają trzy dni, a czwartego zaplanowano wieczór komediowy o nazwie "Comedy Fest". On także będzie transmitowany na antenie TVN.

Tego dnia jednym z gości festiwalu będzie aktor i artysta kabaretowy Andrzej Grabowski. W Dzień Dobry Wakacje powiedział, jak można rozśmieszyć Polaków. - Nie wiem, jak w innych krajach, ale my potrafimy się śmiać sami z siebie - wyjaśnił. - Bardzo śmiejemy się np. z polityki, to jest pocieszające - dodał.

Andrzej Grabowski w "Klubie Mistrzów"

Andrzej Grabowski wystąpi w części "Klub Mistrzów". Aktor przedstawi swój kultowy monolog "Wizyta w SPA". - To będzie coś, co ludzie lubią, znają i kochają. Jest to mój taki pewniak, który zawsze wypala. Czasem lepiej, czasem gorzej - stwierdził.

Mistrz dobrego humoru podkreślił, że zawsze przed występem pojawia się u niego ciekawość połączona z tremą. - Nie jestem komikiem i nie mam repertuaru, że dziś powiem to i tamto. Zwykle mówię to samo - zaznaczył. - Jak to mówię? To jest kwestia wyczucia momentu i danej publiczności - podsumował.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości