Andrzej Grabowski

  Andrzej Grabowski

  Rebel Wilson zaskoczyła ostatnio fanów informacją o tym, że rozstała się ze swoim chłopakiem, 29-letnim milionerem Jacobem Buschem. Jednak nie tylko rozstanie gwiazdy zwróciło uwagę mediów. Australijska aktorka od kilku miesięcy chwali się na Instagramie efektami swojej diety i regularnych ćwiczeń, dzięki którym schudła już kilkadziesiąt kilogramów. Rebel Wilson nie jest jednak jedyną gwiazdą, która ostatnio przeszła spektakularną metamorfozę. Kto jeszcze zaskoczył swoją nową sylwetką i wagą?

  O miłości, życiu i międzyludzkich relacjach, zwłaszcza w okresie świątecznym opowiedzieli nam Tomasz Karolak i Andrzej Grabowski: "Cóż jest bardziej banalnego niż życie, miłość i śmierć, a wobec życia miłości i śmierci powstała najlepsza literatura. (...) To jest film, który czyni nas dobrymi". Czy ich filmowa, męska relacja syn-ojciec w Listach do M. 3 skłoniła ich do przemyśleń poza planem filmowym? O tym jak współpracowało mu się z Andrzejem i Tomaszem opowiedział nam reprezentant młodego pokolenia - Mateusz Winek! Czy dla niego to była ciężka praca czy zabawa?

  Michała Żebrowskiego, Annę Dereszowską, Wojciecha Malajkata i Andrzeja Grabowskiego, który obchodzi właśnie 40-lecie pracy artystycznej spotkaliśmy w Teatrze 6 piętro na premierze sztuki "Czechow żartuje", a studenci SGSP w Warszawie rozbawili nas swoim świątecznym teledyskiem :)

  Dziennikarka i reporterka oraz partnerka Tomasza Iwana - Natalia Jakuła. Izabela Janachowska, tancerka, zaręczona z Krzysztofem Jabłońskim. Agata Rubik- żona Piotra Rubika. I Anita Grabowska - menadżerka Andrzeja Grabowskiego oraz jego żona. Łączy je to, że ich partner jest znacznie od nich starszy. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziały, czy różnica wieku w związku przeszkadza czy pomaga w miłości?

  Maja Bohosiewicz zdementowała plotkę jakoby była dziewicą. Marta Żmuda - Trzebiatowska zmieniła stan... cywilny. Kto jeszcze jest do wzięcia? Czy Katarzyna Nosowska zagra w teatrze? Co usłyszał od pseudofana Andrzej Grabowski i co przedstawienie, w którym bierze udział, ma wspólnego z garnkami? Zobaczcie także kontrowersyjną kreację Kim Kardashian. Szokuje Was? O komentarz poprosiliśmy w Dzień Dobry TVN Agnieszkę Szulim.

  W maju Ilona Felicjańska obchodziła 40. urodziny. Z tej okazji do księgarń trafiła jej kolejna książka. Scenariusz do filmu napisało życie Ilony. Potencjał dostrzegł Yossarian Malewski, prywatnie partner Ilony. Postanowił nakręcić krótkometrażowy film. W studiu Dzień Dobry TVN Ilona i Yossarian opowiedzieli o swoim związku, przeszłości i przyszłości.

  Post to czas zadumy nad sobą i własnym postępowaniem. To próba wyrzeczenia się tego, bez czego nie możemy obyć się w życiu codziennym. Post to też rezygnacja z pewnych potraw. Ale czy dla każdego post znaczy to samo? Jak ateista, a jak osoba wierząca rozumieją i obchodzą post? O poście w ujęciu religijnym i kulinarnym, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli: aktor Andrzej Grabowski, krytyk kulinarny Maciej Nowak oraz uczestniczka programu „MasterChef” Monika Goździalska.