Andrzej Grabowski wyznaje: "Nie jestem najlepszym dziadkiem". Jedna z wnuczek płacze na jego widok

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
Kinga Burzyńska
Andrzej Grabowski i jego dwa kółka
Andrzej Grabowski i jego dwa kółkaDzień Dobry TVN
wideo 2/18

Andrzej Grabowski nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Aktor w rozmowie z Dzień Dobry TVN ujawnił, jakie ma to przełożenie na jego życie prywatne i relacje z trzema wnuczkami.

Andrzej Grabowski zrezygnował z kilku pasji i sportów ze względu na problemy zdrowotne

Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska wybrała się wraz z Andrzejem Grabowskim na zorganizowaną w pięknych okolicznościach przyrody wycieczkę rowerową. Przy okazji zapytała aktora, dlaczego zrezygnował z niektórych form aktywności, np. z jazdy motocyklem. Gwiazdor przesiadł się na rower elektryczny.

- Posiadam już taki wiek, jaki posiadam i nr PESEL jest już dosyć pokaźny. (...) Na rowerze elektrycznym można jeździć bez wspomagania, czyli wyłącza się elektrykę i jest to normalny rower, ale gdy człowiek się zmęczy pomaga sobie silnikiem elektrycznym. Bardzo przyjemna rzecz - wyjaśnił rozmówca dziennikarki.

Andrzej Grabowski ze względu na swoje problemy zdrowotne porzucił również inną ważną dla niego pasję - jazdę konną. - Trochę się boję spaść z konia, żeby to sztuczne, metalowe biodro mi wypadło. Trochę boję się jeździć na nartach, żeby się nie wywrócić, (...) no i na motocyklu z tych samych powodów. A na rowerze jednak trochę bezpieczniej - zaznaczył aktor.

Jakim dziadkiem jest Andrzej Grabowski?

Andrzej Grabowski podczas rozmowy z Kingą Burzyńską otworzył się również na tematy związane z życiem prywatnym. Gwiazdor wyznał, że ze względu na obowiązki zawodowe rzadko widuje się z wnuczkami.

- Ja nie jestem najlepszym dziadkiem. Nie mam zbyt wiele czasu dla żadnej z wnuczek. Dwie starsze wnuczki już się mnie nie boją, ale najmłodsza jeszcze jak mnie widzi, to od razu w płacz i do mamy, mimo że moją fotografię, jak mnie nie było, przyszła i pocałowała - oznajmił aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: Kinga Burzyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości