pasja

  "Nie ma miejsca na błędy".

  Jak dziś wygląda codzienność 53-letniego Dariusza?

  Weterynarz z kolekcjonerską duszą pokochał głębię obrazu 3D.

  "Piosenki są zbuntowane".

  "To będzie wyprawa dla kobiet".

  Pan Marek znalazł zajęcie, które stało się jego pasją.

  "Kiedy widzisz to, co stworzyła natura, od razu układasz tekst".

  Dlaczego warto wziąć w nim udział?

  Małgorzata Skupień jest zawodniczką Polskiej Kadry Narodowej w powożeniu. Już wkrótce będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata we Francji. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej pasji.

  Mateusz Piesiak jest fotografem dzikiej przyrody i laureatem wielu prestiżowych nagród. W cyklu "Lato bez nudy" pokazuje, jak uchwycić zachowania zwierząt i wprowadza w fascynujący świat fotografii. Czego potrzeba, by wykonać idealne zdjęcie?

  W zapełnionym po brzegi grafiku gwiazda znajduje także czas na nietypowe hobby.

  Skąd tak nietypowe zainteresowanie?

  Adam Sokólski pracował w warszawskiej agencji reklamowej, a jego żona w wydawnictwie. Tak bardzo zakochali się w Zanzibarze, że postanowili porzucić swoje dotychczasowe życie i zamieszkać na wyspie.

  "Pasja nas cementuje".

  Dlaczego zdecydowała się właśnie na ten sport? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Monika Sowińska od prawie 6 lat mieszka w Australii, a od 3 - zmaga się ze stwardnieniem rozsianym (SM), czyli przewlekłą chorobą układu nerwowego. O swojej walce o zdrowie, sportowej pasji i motywacji opowiedziała w cyklu "Siła jest kobietą". - Wiedząc, że w przyszłości mogę poruszać się na wózku, obiecałam sobie, że nie zmarnuję ani jednego dnia - przyznaje.

  Gdy wchodzimy w związek, łatwo jest zgubić to, co było wcześniej dla nas ważną częścią codzienności

  Jak powstają? Ile kosztują? O tym dowiesz się w Dzień Dobry TVN.

  Od śmierci Andrzeja Strzeleckiego mijają prawie dwa lata. Syn aktora, Antoni właśnie spełnił wielkie marzenie ojca. Młody pasjonat gry w golfa zakończył naukę w Keiser University w West Palm Beach - Associate of Science in Golf Management. Jak wspomina lata spędzone z tatą na polach?

  Wyjątkową pasją Kamila Piwowarczyka z Kozubszczyzny są bociany. Choć ma dopiero 23 lata, to już udało mu się założyć ośrodek rehabilitacyjny, który pomaga zranionym ptakom. Jakie jeszcze inicjatywy prowadzi radny gminy Konopnica?

  Jak rozpocząć przygodę z brush letteringiem?

  Dr Rafał Pilch od zawsze wiedział, że będzie lekarzem i jego pacjentami będą przede wszystkim dzieci.

  Piotr w 3,5 roku zagrał w 1000 turniejów, a na koncie ma 400 pucharów.

  Niewielu Polaków zna jego nazwisko, ale zdecydowana większość dobrze kojarzy i lubi prace, które wykonuje. Mało tego, spora część ma je właśnie przy sobie. Sebastian Mikołajczak, bo to nim mowa, jest odpowiedzialny za projekt monet.

  Po obronie trenerka wyjechała do Stanów, aby pracować na obozie jeździeckim. To właśnie tam poznała swojego męża.

  Przybyrad Paszyn to fotograf, który specjalizuje się w fotografii opartej o technikę mokrego kolodionu. Choć z wykształcenia jest historykiem, to dziś nie wyobraża sobie codzienności bez swojej wyjątkowej pasji. Opowiedział o niej w Dzień Dobry TVN.

  Jego przygoda z tym sportem zaczęła się od przypadku. Kto go zabrał na tor?

  Daria Pająk jest na liście 10 najlepszych zawodniczej bowlingowych świata i na co dzień gra w najsilniejszej amerykańskiej lidze zawodowej. Jaka była jej droga na mistrzowski szczyt?

  "Główne ulice wyglądały w nocy ładniej wtedy niż dzisiaj".

  Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja. Doskonałym tego przykładem są Jadwiga i Marek.