pasja

  pasja

  Słyszeliście kiedyś o aerial jodze? To zajęcia, które łączą elementy jogi, pilatesu i tańca. Co ciekawe wykonywane są na specjalnym hamaku zawieszonym na suficie. Zainteresowani? To świetny sposób nie tylko na odprężenie, ale także na rozciągnięcie całego ciała. Więcej o założeniach i celach opowiedziała nam Joanna Gruszka, instruktorka aerial jogi, studio WDECH.

  Większość ludzi nie wyobraża sobie życia bez pasji. Praca i obowiązki domowe to przecież niejedyne aktywności, którym warto poświęcać uwagę. Satysfakcjonujące hobby pozwala oderwać się od wyzwań dnia codziennego i stanowi o naszej indywidualności. Zdarza się jednak, że pociąg do sportów ekstremalnych, polowań czy czasochłonnego majsterkowania staje się poważną przeszkodą dla związku. Co zrobić w sytuacji, gdy zainteresowania partnera burzą spokój w romantycznej relacji?

  Tadeusz Tymowicz w kuźni spędził 57 lat. Mężczyzna już jako mały chłopiec pomagał ojcu w pracy. Z czasem rodzinna tradycja stała się także częścią jego życia. Jak obecnie wygląda praca kowala?

  Jak zacząć tatuować, gdzie szukać wiedzy i inspiracji? Czy istnieją specjalne kursy dla tatuażystów? Tego typu pytania często zadają sobie osoby, które chciałyby rozpocząć przygodę z tatuowaniem. Aby nauczyć się robić tatuaże, nie wystarczy jedynie dobry zmysł plastyczny. Potrzebna jest także szeroka wiedza o ludzkiej anatomii.

  Choć koronkarstwo było tylko zainteresowaniem przekazanym z pokolenia na pokolenie, to jednak szybko przerodziło się w pasję, która pomogła kobiecie polepszyć jakość swojego życia.