pasja

  pasja

  Paulina Holtz to kobieta wielu talentów. Prócz aktorstwa realizuje się na różnych polach, od jogi po strzelectwo. 2 lata temu zainteresowała się fotografią i, tak jak w przypadku innych pasji, oddała się jej bez reszty. Efektem tego jest wystawa zdjęć "Zwykłe-Niezwykłe czyli portret kobiecy" w której wzięły udział m.in. Eliza Rycembel czy Iza Kuna. Aktorka wraz ze swoją mamą, Joanną Żółkowską gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o swoim szerokim wachlarzu zainteresowań i nieustannej potrzebie rozwoju.

  Na co dzień chcemy żyć bardziej ekologicznie, unikamy plastiku i szukamy jego zamienników. Furoshiki - najbardziej znany na świecie tobołek może być odpowiedzią. Jak w prosty sposób wprowadzić go do naszego życia? Jakie ma zastosowanie? O tym opowiedziała nam Magda Borowiak-Wróblewska.

  Wędkarstwo wyczynowe polega na sprawnym posługiwaniu się wędką i raczej nie przypomina rekreacyjnego siedzenia na wodą. W Polsce i za granicą istnieje spore grono osób zajmujących się tym sportem – poznaj, na czym on polega.

  Nieustępliwa, tajemnicza, kochana i niezwykła taka jest Warszawa oczami braci Śmigielskich. Panowie urodzeni w stolicy od najmłodszych lat słuchali opowieści dziadków i zapamiętywali inspirujące historie. Dziś sami dzielą się z turystami ciekawostkami, oprowadzając ich po miejscach, których nie znajdziemy w przewodnikach.

  Płeć, wiek, wygląd czy pochodzenie nie powinny mieć wpływu na nasze wybory. Często to rodzice powstrzymują swoje dzieci przed pasjami, które wydają się niebezpieczne, zbyt "męskie" dla dziewczynki lub "za kobiece" dla chłopca. Temat ten poruszyła w sieci Martyna Wojciechowska. Podróżniczka opublikowała filmik 6-letniej skaterki, która udowodniła, że chcieć to móc.