życie prywatne gwiazd

  Czy Małgorzata Lipińska była nadopiekuńczym rodzicem? Jak poradziła sobie z hejtem, który dosięgnął ją po założeniu konta na Instagramie?

  - Wcześnie, dużo zbyt wcześnie - ocenia George Clooney.

  - Zmieniliśmy się - komentuje tancerka.

  Jak zareagowała monarchini? Była Pierwsza Dama Polski nigdy wcześniej nie opowiadała tej anegdoty.

  - Codziennie płaczę wieczorem - wyznała aktorka.

  - To jak lekarstwo - opowiada w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Gabi Drzewiecką.

  Wydała autobiografię.

  Dlaczego aktorka zdecydowała się na udział w kontrowersyjnej produkcji? Powodem była atmosfera w domu rodzinnym i trudne dzieciństwo.

  Co zmieniły w nim narodziny córek? - Jak sam mówi, nie był empatyczny - opowiada w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

  Dumny ojciec pokazał zdjęcie i zdradził imię maleństwa.

  - Czuję ogromną wdzięczność, że było mi dane zostać mamą - napisała prezenterka Dzień Dobry TVN z okazji Dnia Matki.

  Aktorka pochwaliła się umiejętnościami oraz inteligencją emocjonalną 4,5-letniej dziewczynki.

  - Nie przypuszczałam - komentuje zaskoczona wokalistka.

  "Chce uświadomić, że wiek to tylko liczba".

  Aktor pokazał niezwykłą kolekcję.

  Aktorka kończy 50 lat. Czy pogodziła się ze swoim wiekiem?

  Jakie ma z nim relacje? Ujawniła, że kiedyś byli swoimi przeciwieństwami.

  "Z gadżetem, który sprawiał, że czuł się modny".

  Przypomnijmy sobie jej najważniejsze role filmowe. Z kim romansowała?

  Jaki ma kontakt z córką aktorki i Radosława Pazury?

  "Rozpatruję to w kategoriach cudu".

  "Oglądała mnie i zazdrościła" - wyznaje aktorka.

  Jak dostał się do szkoły teatralnej z antytalentem wokalnym?

  Dziennikarz do tej pory chowa twarz pod maseczką ochronną.

  Mia Farrow, znana m.in. z horroru "Dziecko Rosemary", zawsze marzyła o dużej rodzinie. Była żona Franka Sinatry i długoletnia partnerka Woody'ego Allena wychowała 14 dzieci, w większości adoptowanych. Niestety, troje z nich zmarło w tragicznych okolicznościach. Do opowiedzenia o tych zdarzeniach zmusiły aktorkę "złośliwe plotki" powtarzane przez media. Niedawno Farrow opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym zapewnia, że rodzina jest dla niej wszystkim.

  W ostatnich dniach pojawiło się wiele doniesień medialnych na temat rozpadu związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Przyparty do muru aktor postanowił wydać w tej sprawie oświadczenie.

  Gdy Jessica Mercedes urządzała swoje mieszkanie, jej perypetie śledziła cała Polska. Media donosiły o kolejnych ekipach remontowych, które ją oszukały, albo uszkodziły poszczególne elementy wystroju. W końcu w tym roku udało jej się tam wprowadzić. W Dzień Dobry TVN pokazała, jak mieszka i opowiedziała o relacji z bratem.

  Anna Guzik stroni od epatowania życiem prywatnym. Co zresztą widać po jej mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i opublikowała zdjęcie z mężem-góralem na Instagramie. I to w jego naturalnym środowisku!

  Jakiś czas temu Izabela Janachowska opublikowała swój tysięczny post na Instagramie. Zadedykowała go najważniejszym mężczyznom jej życia, czyli mężowi, a także rocznemu synkowi. Jak wygląda ich rodzinna rzeczywistość? Opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Na swoim koncie ma kilkadziesiąt milionów sprzedanych płyt i przeboje, które znają ludzie nawet w najdalszych zakątkach globu. Z Anastacią, przy okazji jej koncertu w Polsce, spotkała się Gabi Drzewiecka. Co Anastacia robiła zanim zaczęła śpiewać? Czy jej charakterystyczny głos przysporzył jej kiedyś kłopotów? Co o wokalistce sądził król popu Michael Jackson? Dlaczego na jej płycie znajdujemy aż tyle smutnych utworów? Co dało jej siłę, by pokonać chorobę nowotworową?