Top Of The Top Sopot Festival

  Kiedy brakuje nam czasu, zwykle nie mamy możliwości, by przygotować posiłek. Chętnie wtedy sięgamy po przekąski, a czasem - zdrowsze alternatywy. Z pomocą przychodzi nam Żabka, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

  Gabi Drzewiecka, Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Marcin Prokop i Anna Kalczyńska uświetnili trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Prowadzący wydarzenie, skradli show nie tylko charyzmą i dawką humoru. Ich kreacje oczarowały festiwalowiczów. Podpowiadamy, gdzie znaleźć ubrania inspirowane stylizacjami z Opery Leśnej.

  Pogrzeb prezentera odbył się w Krakowie.

  "Łzy same płynęły"

  Trzeciego dnia wielkiego muzycznego święta na scenie trójmiejskiej Opery Leśnej stanęli Kayah, Bovska, Margaret, Mery Spolsky i Nick Sinckler, zaskakując publiczność wspólnym występem.

  "Szkło kontaktowe" od wielu lat cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią widzów. Dlatego też nie mogło go zabraknąć czwartego dnia Top of the Top Sopot Festival podczas wieczoru komediowego.

  Jak wokalistka wspomina swój występ?

  - Nie przypuszczałem, oglądając jako dziecko festiwal w Sopocie, że będę na scenie - przyznał w wywiadzie z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl, Karoliną Kalatzi.

  "Towarzyszy nam ogromna trema".

  Wokalista w rozmowie z Filipem Chajzerem w plenerowym studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o emocjach związanych z tym wyróżnieniem.

  Który look wybierasz?

  17 sierpnia, czyli drugiego dnia festiwalu, najlepsi polscy artyści walczyli o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. W tym roku nagroda powędrowała do Michała Szpaka.

  Drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival na scenie rządziły taneczne rytmy. Publiczność, zarówno sopocką, jak i tę zgromadzoną przed telewizorem, porwała do tańca Ewa Farna.

  Katarzyna Pakosińska jest najbardziej rozpoznawalną artystką polskiej sceny kabaretowej. Uwielbiana za poczucie humoru, swoim dowcipem i donośnym śmiechem porywa publiczność w krainę beztroski. O tym, jak przygotowuje się do występów i czego widzowie mogą spodziewać się podczas Comedy Fest na Top of the Top Sopot Festival, opowiedziała w wywiadzie z Karoliną Kalatzi z serwisu Dzień Dobry TVN.

  Ralph Kamiński wystąpi na Top of the Top Sopot Festival drugiego i trzeciego dnia. W Operze Leśnej zaprezentuje materiał z najnowszej płyty "Bal u Rafała". Co artysta przygotował dla fanów? Kiedy pojawi się jego nowy album?

  Jeśli widzieliście film "Największy showman", z pewnością kojarzycie utwór "Never Enough". To właśnie za tę piosenkę Loren Allred dostała nominację do Oscara i nagrodę Grammy. Kolejnym krokiem wokalistki był udział w Britain’s Got Talent, gdzie otrzymała tzw. "Złoty Bilet" do finału. W sierpniu artystka zjawiła się w Sopocie, by zaśpiewać dla publiczności podczas Top of the Top Sopot Festival.

  Pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2022 za nami. Podczas koncertu #YOU ARE THE CHAMPIONS w Operze Leśnej pojawiła się plejada gwiazd, a my bawiliśmy się w rytm największych hitów. Oprócz dobrej muzyki nie zabrakło także wystrzałowych stylizacji. Zobaczcie, jak tego dnia wyglądali artyści i prowadzący.

  Top of The Top Sopot Festival 2022 to nie tylko wielka muzyczna uczta, ale także bogactwo modowych inspiracji. Na scenie trójmiejskiej Opery Leśnej już pierwszego dnia festiwalu pojawiły się gwiazdy, które za sprawą wyjątkowych stylizacji przykuwały wzrok publiczności i zasiadających przed telewizorami widzów. Na jakie kreacje postawiły prowadzące Agnieszka Woźniak-Starak i Paulina Krupińska-Karpiel?

  Top of The Top Sopot Festival to nie tylko święto muzyki. Oprócz wspaniałych koncertów czwartego dnia na widzów czeka wieczór pełny humoru i śmiechu.

  LemOn od 10 lat zachwyca nas poruszającą muzyką. Największe hity grupy będziemy mogli usłyszeć na Top of the Top Sopot Festival. Jakie niespodzianki zespół przygotował dla fanów?

  Rusza Top of the Top Sopot Festival. Przez kolejne cztery dni na scenie Opery Leśnej zobaczymy największe gwiazdy polskiej branży muzycznej. Drugiego dnia swoje 15-lecie świętować będzie zespół Feel. Co muzycy przygotowali dla fanów? O tym nieco więcej opowiedział Piotr Kupicha.

  Już dzisiaj w Sopocie zaczyna się festiwal Top od the Top. Pierwszego dnia podczas koncertu #YOU ARE THE CHAMPIONS zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na deskach Opery Leśnej zaśpiewa m.in. legendarny zespół Lady Pank.

  Podczas Top of the top Sopot Festival na deskach legendarnej Opery Leśnej w Sopocie wystąpi zespół Pectus. Na scenie bracia wykonają kultową piosenkę otwierającą serial "Przyjaciele", czyli "I'll Be There for You". O przygotowaniach i niezwykłym wyzwaniu opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje.

  Trwają ostatnie próby do wyjątkowych dni pełnych muzycznych wrażeń.

  Co podczas Top Of the Top Sopot Festival wykona zespół BeMy?

  Co zaśpiewają artyści?

  15 lat temu na sopockiej scenie zespół Feel otrzymał Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności. Po latach Piotr Kupicha wraz z muzykami ponownie stanie na deskach Opery Leśnej i zaśpiewa swoje największe hity.

  Czwarty dzień Top Of The Top Sopot Festival upłynie w pełnej humoru atmosferze. Zaplanowany jest bowiem wyjątkowy wieczór komediowy "COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT".

  Już we wtorek, 16 sierpnia, startuje Top of the Top Sopot Festival. Jedną z gwiazd, która pojawi się na scenie, będzie zespół Blue Café. Grupa zaprezentuje m.in. swój najnowszy utwór "Nibylandia". O czym opowiada?

  Wiktor Dyduła to młody, utalentowany chłopak z Kaszub. Już 17 sierpnia wokalistę zobaczymy i usłyszymy w Operze Leśnej podczas festiwalu Top of the Top, gdzie powalczy o statuetkę Bursztynowego Słowika.