Olga Frycz

  Olga Frycz to mama na pełen etat. Pracuje, wychowuje dzieci, a w natłoku obowiązków znajduje także czas dla siebie. Jak to robi? Aktorka nie boi się prosić o pomoc. W sieci przyznała, że najmłodsza córeczka wybiera się właśnie na tygodniowy urlop z dziadkami.

  Olga Frycz w długi weekend wybrała się z córką do kina, a swoimi refleksjami dotyczącymi obejrzanego filmu animowanego podzieliła się w sieci. Aktorka uważa, że współczesne bajki nie są dobre zarówno dla wzroku, jak i psychiki maluchów.

  Aktorka prezentuje idealnie umięśniony brzuch.

  Zdjęcie po nieudanej koloryzacji aktorka opublikowała w sieci.

  Karmienie dziecka to temat, który wciąż wywołuje ogromne emocje. Skłóca matki, dzieli specjalistów i rozgrzewa do czerwoności użytkowników for internetowych. Post Olgi Frycz, przedstawiający sielankowy obraz mamy karmiącej maleństwo butelką, stał się punktem zapalnym takiej dyskusji.

  To bardzo szczęśliwy czas w życiu Olgi Frycz. Aktorka po raz drugi została mamą. Pochwaliła się zdjęciem z maluszkiem i napisała, jak zareagowali najbliżsi na narodziny kolejnego dziecka. Jej starsza córka, 3-letnia Helenka, bardzo się cieszy, że ma rodzeństwo.

  "To był cudowny dzień"

  Olga Frycz od kilku lat jest szczęśliwą mamą Helenki, a niedawno w mediach społecznościowych ujawniła, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz wyznała, że jest kwestia, której obawiają się matki oczekujące kolejnego potomka. Czy to prawda, że każdej pociechy nie da się kochać tak samo?

  Gdy za oknem pogoda dała się we znaki, Olga Frycz wróciła wspomnieniami do zeszłego roku. Aktorka odnalazła stare zdjęcie z wakacyjnego wypadu i pochwaliła się nim w mediach społecznościowych. "Jeszcze tylko trochę … i wrócę tam. Jeszcze trochę" – czytamy.

  Olga Frycz jest szczęśliwą mamą 3-letniej Helenki. Wkrótce na świat przyjdzie jej kolejne dziecko. Zanim jednak to, w mediach społecznościowych gwiazdy znajdziemy zdjęcia z jej pociechą i porady dla innych mam dotyczące macierzyństwa. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak zaaranżować dziecku wolne popołudnie.

  Olga Frycz pochodzi z wielodzietnej rodziny. Ma pięcioro rodzeństwa, w tym przyrodnią siostrę, Gabrielę. Okazuje się, że nie tylko najstarsza córka Agaty i Jana Fryczów zdecydowała się związać swoją karierę zawodową z branżą filmową. Aż trójka jej rodzeństwa także pracuje w szeroko pojętym show-biznesie. Teraz aktorka pokazała zdjęcie z bratem. Kim jest Wojciech Frycz?

  Ciężarna Olga Frycz wraz z córką wybrała się w podróż samolotem, o czym poinformowała na instagramowym koncie. Mała Helenka szybko znalazła sobie zajęcie na pokładzie. Natomiast wielu jej rówieśnikom nudzi się podczas rejsu. Dlatego podpowiadamy, jak zorganizować ten czas.

  Olga Frycz zaskoczyła fanów letnią metamorfozą. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem wykonanym tuż po wizycie u fryzjera. Po ciemnych włosach nie ma ani śladu. Tym razem gwiazda postawiła na promienny blond i jak przyznała, nie zamierza prędko wracać do naturalnego koloru.

  Olga Frycz jest szczęśliwą mamą 3-letniej Helenki. Jak się jednak okazuje, jej rodzina wkrótce się powiększy! Aktorka kilka miesięcy zwlekała z ogłoszeniem światu dobrej nowiny, ale wreszcie postanowiła się pochwalić, że jest w drugiej ciąży. Zdradziła płeć i imię dziecka, a także pokazała piękne zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem.

  Olga Frycz uraczyła fanów kolejną instagramową widokówką z Malediwów. Przy okazji zdradziła, gdzie chciałaby spędzić najbliższe wakacje. W zamian fani podzielili się z nią swoimi podróżniczymi marzeniami.

  Olga Frycz zaskoczyła fanów nową, zupełnie odmienioną fryzurą. Gwiazda zdradziła, że jej 2,5-letnia córka Helena jest zachwycona mamą w jaśniejszym kolorze włosów. Komplementów nie szczędziły też znane koleżanki aktorki. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

  Tegoroczne święta będą zdecydowanie inne niż w poprzednich latach. Jednak gwiazdy znalazły sposoby na to, by i tak były wyjątkowe. Które z nich spędzają Boże Narodzenie w rodzinnym gronie, a które zdecydowały się na zagraniczny wyjazd?

  Siostry Bohosiewicz i Olga Frycz wybrały się na wspólne wakacje na Teneryfę. Ich media społecznościowe zasypane są fotografiami przedstawiającymi hiszpański raj. Mateusz Hładki połączył się online z dziewczynami 9 grudnia. Bo to był wielki dzień dla jednej z aktorek! O kim mowa?

  Olga Frycz dwa lata temu została szczęśliwą mamą małej Helenki. Od tamtej pory internauci przyglądają się nie tylko dziecku aktorki, ale także podziwiają jej figurę. Wielu z nich nie dowierza, że tak szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Ostatnie zdjęcie Olgi w bikini budzi wiele emocji.

  Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji odbił się szerokim echem w mediach. W proteście wielu ludzi wyszło na ulice polskich miast i starło się z policjantami. Głos w sprawie rozstrzygnięcia TK zabrały także osoby ze świata kultury i show-biznesu. Wśród nich była Olga Frycz.

  Każdy wie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Niestety, człowiek nie zawsze jest najlepszym przyjacielem psa. Każdego roku wiele czworonogów jest porzucanych przez swoich opiekunów, szczególnie w czasie wakacji. Schroniska nieustannie zachęcają do adopcji bezpańskich pupili. Zobacz, które polskie gwiazdy dały pokrzywdzonym psiakom nowy dom.

  Olga Frycz niedawno została mamą małej Helenki. Jak się dziś czuje? Aktorka w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kingą Burzyńską przyznała, że jest szczęśliwa oraz, że była przygotowana na nocne wstawanie i niewyspanie. W kim Olga ma największe wsparcie? Aktorka opowiedziała nam też o swojej pasji - haftowaniu. Skąd u aktorki takie zainteresowania?

  Grzegorz Sobieszek ze sportem wyczynowym związany jest od dzieciństwa, a ze sportami walki od ponad 16 lat. Prywatnie jest partnerem aktorki Olgi Frycz. Para niedługo zostanie rodzicami. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, co dał mu sport, co zawdzięcza swojemu pierwszemu trenerowi. Grzegorz bardzo lubi czytać książki. Jakie książki miały wpływ na jego życie?

  Szlachetna Paczka to niezwykła inicjatywa na rzecz potrzebujących. W tym roku zamierza pomóc 20 tys. rodzin, czyli ok. 100 tys. osób. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ambasadorki Szlachetnej Paczki Olgę Frycz i Joannę Jędrzejczyk, aby zapytać o ich rolę w akcji. Jak się do niej przyłączyć? Obok nich usiadła dyrektor "Szlachetnej Paczki" Joanna Sadzik. Powiedziała, ile osób w Polsce doświadcza biedy i wykluczenia.

  Olga Frycz jest kolejną uczestniczką Agenta Gwiazdy, która odpadła z programu. Za kim tęskniła najbardziej? Co zarzuciła Tomaszowi Niecikowi? Którego współuczestnika Agenta najbardziej polubiła? I jak wspomina całą przygodę? W Dzień Dobry TVN aktorka powiedziała również, co wegetarianka może zjeść w Argentynie.

  Kocha zwierzęta i aktywnie walczy o ich prawa, uwielbia podróże, prowadzi aktywny tryb życia i… trenuje boks tajski. W programie "Agent - Gwiazdy" wykazuje się dużą odwagą. Czy znalazła chwilę by sprawdzić swoje umiejętności na ringu z Joanną Jędrzejczyk? :) Jak myślicie, czy Olga Frycz jest romantykiem? Zobaczcie!

  Jej bracia zdradzili Dzień Dobry TVN, że podczas remontu swojego mieszkania wiele prac wykonywała sama. Trenuje boks. "Musiałam walczyć o swoje" - mówi Olga. Czy w chłopczycy jest miejsce na kobiecy pierwiastek? W sobotę Olga Frycz, której nie da się zaszufladkować.

  Wiele gwiazd podkreśla, że kocha zwierzęta. Nie tylko o tym mówią, ale działają na rzecz braci mniejszych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Joanną Krupą, Olgą Frycz, Antonim Królikowskim, Agatą Buzek i Piotrem Machalicą, którzy wzięli udział w aukcji na rzecz zwierząt.

  Leczyła się z powodu kłopotów z okiem. Lekarze leczyli ją kroplami do oczu nie podejrzewając nawet, że w głowie dziewczyny rośnie monstrualny guz. Przez trzy lata nikt nie rozpoznał choroby. Gdyby wcześniej rozpoznano chorobę być może udało by się go zlikwidować. W pomoc Małgorzacie Pasternak, która choruje na raka mózgu, zaangażowała się aktorka Olga Frycz. Jak czuje się teraz? Czy guz nadal rośnie?

  Olga Frycz, w towarzystwie niechcianych i zapomnianych zwierzaków: Bianki i Kapsla, spotkała się w Łodzi z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kingą Burzyńską. Czy uda się nam znaleźć - z Waszą pomocą - dom dla tych sympatycznych psiaków? Czy to prawda, że Ola Frycz chciałaby zostać psychologiem zwierząt?