Olga Frycz

  Olga Frycz

  Olga Frycz pochodzi z wielodzietnej rodziny. Ma pięcioro rodzeństwa, w tym przyrodnią siostrę, Gabrielę. Okazuje się, że nie tylko najstarsza córka Agaty i Jana Fryczów zdecydowała się związać swoją karierę zawodową z branżą filmową. Aż trójka jej rodzeństwa także pracuje w szeroko pojętym show-biznesie. Teraz aktorka pokazała zdjęcie z bratem. Kim jest Wojciech Frycz?

  Olga Frycz dwa lata temu została szczęśliwą mamą małej Helenki. Od tamtej pory internauci przyglądają się nie tylko dziecku aktorki, ale także podziwiają jej figurę. Wielu z nich nie dowierza, że tak szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Ostatnie zdjęcie Olgi w bikini budzi wiele emocji.

  Olga Frycz niedawno została mamą małej Helenki. Jak się dziś czuje? Aktorka w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kingą Burzyńską przyznała, że jest szczęśliwa oraz, że była przygotowana na nocne wstawanie i niewyspanie. W kim Olga ma największe wsparcie? Aktorka opowiedziała nam też o swojej pasji - haftowaniu. Skąd u aktorki takie zainteresowania?

  Grzegorz Sobieszek ze sportem wyczynowym związany jest od dzieciństwa, a ze sportami walki od ponad 16 lat. Prywatnie jest partnerem aktorki Olgi Frycz. Para niedługo zostanie rodzicami. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, co dał mu sport, co zawdzięcza swojemu pierwszemu trenerowi. Grzegorz bardzo lubi czytać książki. Jakie książki miały wpływ na jego życie?

  Szlachetna Paczka to niezwykła inicjatywa na rzecz potrzebujących. W tym roku zamierza pomóc 20 tys. rodzin, czyli ok. 100 tys. osób. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ambasadorki Szlachetnej Paczki Olgę Frycz i Joannę Jędrzejczyk, aby zapytać o ich rolę w akcji. Jak się do niej przyłączyć? Obok nich usiadła dyrektor "Szlachetnej Paczki" Joanna Sadzik. Powiedziała, ile osób w Polsce doświadcza biedy i wykluczenia.

  Olga Frycz jest kolejną uczestniczką Agenta Gwiazdy, która odpadła z programu. Za kim tęskniła najbardziej? Co zarzuciła Tomaszowi Niecikowi? Którego współuczestnika Agenta najbardziej polubiła? I jak wspomina całą przygodę? W Dzień Dobry TVN aktorka powiedziała również, co wegetarianka może zjeść w Argentynie.

  Kocha zwierzęta i aktywnie walczy o ich prawa, uwielbia podróże, prowadzi aktywny tryb życia i… trenuje boks tajski. W programie "Agent - Gwiazdy" wykazuje się dużą odwagą. Czy znalazła chwilę by sprawdzić swoje umiejętności na ringu z Joanną Jędrzejczyk? :) Jak myślicie, czy Olga Frycz jest romantykiem? Zobaczcie!

  Jej bracia zdradzili Dzień Dobry TVN, że podczas remontu swojego mieszkania wiele prac wykonywała sama. Trenuje boks. "Musiałam walczyć o swoje" - mówi Olga. Czy w chłopczycy jest miejsce na kobiecy pierwiastek? W sobotę Olga Frycz, której nie da się zaszufladkować.

  Wiele gwiazd podkreśla, że kocha zwierzęta. Nie tylko o tym mówią, ale działają na rzecz braci mniejszych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Joanną Krupą, Olgą Frycz, Antonim Królikowskim, Agatą Buzek i Piotrem Machalicą, którzy wzięli udział w aukcji na rzecz zwierząt.

  Leczyła się z powodu kłopotów z okiem. Lekarze leczyli ją kroplami do oczu nie podejrzewając nawet, że w głowie dziewczyny rośnie monstrualny guz. Przez trzy lata nikt nie rozpoznał choroby. Gdyby wcześniej rozpoznano chorobę być może udało by się go zlikwidować. W pomoc Małgorzacie Pasternak, która choruje na raka mózgu, zaangażowała się aktorka Olga Frycz. Jak czuje się teraz? Czy guz nadal rośnie?

  Olga Frycz, w towarzystwie niechcianych i zapomnianych zwierzaków: Bianki i Kapsla, spotkała się w Łodzi z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kingą Burzyńską. Czy uda się nam znaleźć - z Waszą pomocą - dom dla tych sympatycznych psiaków? Czy to prawda, że Ola Frycz chciałaby zostać psychologiem zwierząt?

  Jak tę opinię przyjmuje aktorka Olga Frycz? Czy interesuje się męską modą? I, co ją stresuje? Oto, co powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Którą gwiazdę, zdaniem Marcina Prokopa, powinna namierzyć teraz nasza specjalistka od show-biznesu.

  Niedawno odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki Vistula. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała przybyłych gości, z jakich okazji - według nich - należy założyć garnitur. Czy Kinga Rusin, Olga Frycz i Natalia Siwiec lubią mężczyzn w garniturach?

  na planie filmowym! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Agnieszkę Holland, Macieja Stuhra, Grażynę Szapołowską, Weronikę Rosati, Bogusława Lindę, Katarzynę Zielińską, Jacka Braciaka i Olgę Frycz o to, jak wspominają ich pierwszy dzień na planie filmowym.